Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

tdx

New member
Bez reklam
wwns jutro Ci zrobię zdjęcie takie jak Ty zrobiłeś to zobaczymy, ja bym się tym nie przejmował ale ;)
 

wwns

Member
Bo miałem wcześniej 42 JVC i była równiutka tafla , a to zdjęcie nie oddaje tego do końca bo trudno zrobić zdjęcie z takiego kąta.
Idę jutro do sklepu MM i zobaczę na inne jak to mają to dam sobie spokój jak nie to wymiana.

A kolor czarny w tym tv jest super To mogę potwierdzić.
 
Ostatnia edycja:

przeemeekk

New member
Ja mam z kolei problem np z youtube - nie chce otwierać mi filmików - wgrywa się - i dalej nic. I mam jescze pytanie gdzie jest i czy w ogole jest przegladarka www - chcialem np ogladac filmy online i nie potrafię...
 

przeemeekk

New member
Dzięki - nie wiem jak mogłem to przeoczyć:) teraz jeśli na youtube wchodzę przez tą przeglądarkę otwiera filmki - jeśli natomiast otwieram youtube bezpośrednio jako aplikacja w smart - tam filmików mi nie odtwarza
 

tdx

New member
Bez reklam
Dzięki - nie wiem jak mogłem to przeoczyć:) teraz jeśli na youtube wchodzę przez tą przeglądarkę otwiera filmki - jeśli natomiast otwieram youtube bezpośrednio jako aplikacja w smart - tam filmików mi nie odtwarza

Niestety take ograniczenie widgetów, cholernie głupio że wyniki z PC różnią się od wyników z TV, dodatkowo na komórki też nie wszystko idzie....
 

aj75

New member
A jak się ma ten model do f6400? Wiem, że f6400 ma 200 hz i brak DVB-S ale czy w obrazie są widoczne różnice? Pytam bo 6400 350 zł taniej mogę kupić niż 6500.
 

lfanek

New member
Odpala Wam mkv z dysku USB? U mnie nie odpala. Pozatym mam problem z odpaleniem plikow MKV poprez allshare lub plex. Film idzie do pewnego momentu i nagle sie wylacza. Tak samo dzieje sie na TV jak i na laptopie. Dodam ze jak odpale ten plik MKV poprzez Media Player Classic to film normalnie idzie dalej.
 

wwns

Member
Dobra Byłem obczaiłem i wszystkie 55 cali tak mają co gorsz telewizor sony za ok 10 miał szybę i ta szyba tak samo wyglądała z boku.:)
 

martinus123

New member
Dobra Byłem obczaiłem i wszystkie 55 cali tak mają co gorsz telewizor sony za ok 10 miał szybę i ta szyba tak samo wyglądała z boku.:)


Nie zrozum mnie źle, ale może jesteś zbyt wymagający w tym względzie.
Przecież nie ogląda się tv z boku bo i tak nic nie widać na ekranie.
 

tdx

New member
Bez reklam
A jak się ma ten model do f6400? Wiem, że f6400 ma 200 hz i brak DVB-S ale czy w obrazie są widoczne różnice? Pytam bo 6400 350 zł taniej mogę kupić niż 6500.

Są różnice to przede wszystkim inna matryca. Gdy te 2 tv grają obok siebie można to zauważyć. W domu nie więc jeśli TV Ci pasuje to sobie go kup :)
 

ggrochu

New member
Jak jest z tym widżetem YouTube? Odnajduję jakiś teledysk i go nie odtwarza. Jeszcze niedawno wszystko śmigało?
 

jasiekx

New member
Miałem podobnie na 46" F7000. Ostatnio zmieniłem soft. Pobrałem go ze strony Samsunga, bo na TV nie wykrywał aktualizacji (z 1004). I wszystko obecnie chodzi. Nie mam pewności, czy to na pewno kwestia softu, ale obecnie nie mam problemów. Dla F6500 najnowszy soft to chyba 1102.1 - warto sprawdzić.
 

lfanek

New member
Co do softu zauważyłem ciekawą rzecz. Na stronie są dwie wersje tzn 1012.1 oraz T-MST12DEUC-1102.1. W TV mam 1013 heh TV nie wykrywa nowej wersji. Jaką macie u siebie? Jutro ściągam i oblukam co dodało i czy jakaś zmiana.
 
Ostatnia edycja:

armmaster

New member
może troche nie na temat, chociaż taki link się pojawił:
SAMSUNG DEMO HD - AUTO-MOTION PLUS 120Hz - YouTube

ma ktoś namiar, żeby ściągnąć to demo? byłbym bardzo wdzięczny :)

no i tdx, jak u Ciebie w F6500 wypadło to demo? bo porównywałem je z serią F7000 i byłem w szoku, znaczy tv mimo iż jakiś 1000 zł droższy to napewno lepszy...
 
Ostatnia edycja:

lfanek

New member
może troche nie na temat, chociaż taki link się pojawił:
SAMSUNG DEMO HD - AUTO-MOTION PLUS 120Hz - YouTube

ma ktoś namiar, żeby ściągnąć to demo? byłbym bardzo wdzięczny :)

no i tdx, jak u Ciebie w F6500 wypadło to demo? bo porównywałem je z serią F7000 i byłem w szoku, znaczy tv mimo iż jakiś 1000 zł droższy to napewno lepszy...

Te demo przy ustawieniu "płynny" działa jak działać powinno. Moim zdaniem nie tnie.

Kod na menu serwisowe który podałeś u mnie nie działa. Jest jakaś szansa na odblokowanie nagrywania?
 

tdx

New member
Bez reklam
Te demo przy ustawieniu "płynny" działa jak działać powinno. Moim zdaniem nie tnie.

Kod na menu serwisowe który podałeś u mnie nie działa. Jest jakaś szansa na odblokowanie nagrywania?

Musi działać, TV na standby wciskasz INFO MENU MUTE POWER >> ps kasują się wszystkie ustawienia i nic na pałę nie zmieniaj...
 
Do góry