Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

atr

New member
Szczerze to oprócz Samsunga zastanawiam się jeszcze nad Philipsem 47PFL6008. Nie wiem tylko jak wygląda ogólne porównanie tych dwóch modeli.
Bardzo ważna jest dla mnie płynność wyświetlanego obrazu, a podobno Philips ma ja bardzo dobrą. Słyszałem również że Philips ma wolne menu i ma pewne niedociągnięcia jak na przykład problemy z odtwarzaniem niektórych multimediów bądź polskich czcionek.
 

tdx

New member
Bez reklam
Szczerze to oprócz Samsunga zastanawiam się jeszcze nad Philipsem 47PFL6008. Nie wiem tylko jak wygląda ogólne porównanie tych dwóch modeli.
Bardzo ważna jest dla mnie płynność wyświetlanego obrazu, a podobno Philips ma ja bardzo dobrą. Słyszałem również że Philips ma wolne menu i ma pewne niedociągnięcia jak na przykład problemy z odtwarzaniem niektórych multimediów bądź polskich czcionek.

Słyszałeś.... Ja bym Ci radził zobaczyć. Płynność OK jak na 100Hz TV (porównuje z 200Hz D7000)
 

kini0

New member
Bez reklam
Philips nie ma problemów z odtwarzaniem niczego, ma za to inne problemy i drugi raz bym go nie kupił.... ;)
 

tdx

New member
Bez reklam
ok 46" to optymalny TV dla 720p po wyłączeniu wszelkich wspomagaczy i rozmywaczy obraz jest naprawdę OSTRY, może się podobać :D
 

HDTV_Fan

New member
Bez reklam
A do 6800 tez dodaja tego drugiego pilota :) ?? Ps. Ta ramka wydaje sie byc sporo sersza niz ramka w 6500:/
 

kraken345

New member
F6500

Witam,
jestem zainteresowany kupnem F6500 tylko nurtuje mnie kilka pytań:

a) czy bez problemu działają z USB pliki *.mkv standardowe i o wadze powyżej 15GB,
b) czy tv bez problemu odtwarza polskie napisy w .txt, .srt do tych plików,
c) czy próbowałeś włączać przez USB lub HDMI filmy 1080p.MULTI.BluRay.3D.x264, czy 3D spełnia oczekiwania i czy są jakieś problemy np. z napisami PL ?


Dzięki za odpowiedz.
 

Durf

New member
Cały czas nie mogę się zdecydować między F6400 a F6500, tyle że zgodnie z zasadą żeby kupować model o kilka rozmiarów większy niż się zamierzało jestem prawie pewny wzięcia 55", ponieważ oglądał będę z 4,5m.
 

Durf

New member
Sorry za dwa posty ale edycja nie chce mi działać. Na koniec poprzedniego miało być pytanie:
tdx, miałeś może do czynienia z 55F6500 ? Czy taki rozmiar nie jest dla niego za duży, czy jakość będzie cały czas tak dobra ? No i czy warto dopłacać 400zł więcej za 6500 niż za 6400 bo cały czas nie mogę się zdecydować ?

A i pewnie napiszesz żebym zobaczył na żywo, F6400 widziałem i zrobił na mnie naprawdę duże wrażenie, F6500 niestety jeszcze nie dlatego pytam.
 

tdx

New member
Bez reklam
@kraken345

a) tak
b) jak korzystam z napiprojekt i ściągam w srt i nie ma problemu żadnego
c) tego nie wiem musze sprawdzić bo oglądałem tylo kilka filmów w 3D ale wszystko z dubbingiem

@Durf
ja na żywo porównywałem tylko 46" w warunkach sklepowych i jednak lepiej świecił F6500 im większy TV to ta różnica może być większa...
Choć jak widziałeś F6400 i był obraz OK to nie widzę problemu :)
 

jajecznic

New member
Ja po aktualizacji w swoim f6400 zauważyłem ze jest możliwość wpisywania glosem poprzez mikrofon w pilocie np przy korzystaniu z przeglądarki, i youtube dziala
 
Do góry