Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

tdx

New member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
Porównując jakość z PC (testowany na KMP, VC i WMP) jako monitor a USB jako player, USB z TV wygrywa dużo ładniejszy obraz na krawędziach AA, ostrość i brak artefaktów :)
 

HDTV_Fan

New member
Bez reklam
Tdx, warto wymienic D7000 na F6500 ( ewentualnie na F 6770 ? ) jesli tak to dlaczego :) ? Pisales chyba gdzies ze miales wlasnie D7000 :)
 

tdx

New member
Bez reklam
Tdx, warto wymienic D7000 na F6500 ( ewentualnie na F 6770 ? ) jesli tak to dlaczego :) ? Pisales chyba gdzies ze miales wlasnie D7000 :)

Kurcze no warto. :) (mimo braku 200Hz) Wczoraj wieczorem oglądałem ze znajomym Blade Runnera ma BR (DC) i powiedział że nie widzi zupełnie podświetlenia... <-- no chyba że za dużo wypił :)

Ogólnie jestem tak zadowolony z tego TV że sobie go zostawiam :) naprawdę mi się spodobał ze względu na:
+obróbkę obrazu
+płynność przy naprawdę niewielkiej ilości artefaktów (tylko w trybie płynnym)
+podświetlenie!!!!
+smart 2.0
+2go pilota >> tak naprawdę tylko go używam
+moduł IR sprawdza się z vectrą
+ współpraca PS3

- mimo że 46 nadal za mały ale z 2 metrów nie będę przesadzał :)
 
Ostatnia edycja:

HDTV_Fan

New member
Bez reklam
A warto probowac 6770 ? Martwi mnie jednak ten mozliwy clouding w nim, a jjakie wersje ramek sa w 6500 ? Jakie sa te same modele tylko z innymi ramkami :) ?
 

tdx

New member
Bez reklam
Ramka taka sama jak w 6560 tylko stopa zamiast wysokiego połysku jest "zadymiona". W pracy nie widziałem różnicy. F6770 na oczy nie widziałem.

PS To nie jest tak że D7000 jest BE. Tylko że za swojego 40D7000 dałem prawie 5K za 46F6500 3,5K, porównując to naprawdę F wypada lepiej ;)
 

HDTV_Fan

New member
Bez reklam
A jaka ramke ma F6500 na zywo ? D7000 mial przezroczysta co bylo duzym plusem bo zlewala sie ze sciana :) i ciekawe ile wezme z dwie sztuki D7000 :) , a dalem za nie prawie 6 tys i tez cos ok. 5.500
 

Slawko1

New member
Bez reklam
Czy podczas oglądania materiału wideo z USB można regulować
ustawienia Motion Plus, Podświetlenie matrycy, itp. bo w modelach B650
część ustawień było wtedy blokowanych.
 

atr

New member
Witam. Czytając forum coraz bardziej przekonuje się do tego Samsunga 46f6500.
Mam tylko jedno pytanko. Jaka jest różnica pomiędzy modelem 46f6500 a 46f6800?
Rozumiem że różnią się wizualnie ale interesuje mnie różnice czysto techniczne.
Np czy mają różne matryce, różnice w jakości wyświetlanego obrazu czy różnią się jakimiś wbudowanymi opcjami?
Pytam gdyż różnica cenowa jest niewielka tzn. 46f6800 jest minimalnie droższy.

To mój pierwszy wpis na forum :)
Będę wdzięczny za pomoc.
 

tdx

New member
Bez reklam
Czyli praktycznie różnice są tylko zewnętrzne? Nie powinienem dostrzec niczego na niekorzyść 46f6500 jeżeli chodzi o jakość wyświetlanego obrazu?

microdimmig tylko kwestia jest taka że mam D7000 z microdimmig i bardziej widać clouding niż na F6500
 

HDTV_Fan

New member
Bez reklam
Hmmm, to moze jednak 6800 kupic ? Tyle ze on to tak jak 6770 czyli microdiming i mozliwy clouding ?? U mnie TV wisza na scianie
 
Do góry