Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

ikar1975

Active member
Bez reklam
Byłem prawie 20 lat temu w podrzędnym kinie w malym miasteczku przed denominacja zlotego, gdzie papierowe okulary 3d z gazety kosztowaly 30000 zł:D a ja za okulary z nadrukiem filmu i biletem do kina zapłaciłem 20000:bober: był to film w którym ostatnie pół godziny było w 3d -Fredie nie żyje koniec koszmaru i to była wtedy jazda panowie wierzcie mi-A teraz?Pozdro
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja mam 5d jak mloda gotuje, jest dym, jest zapach i jeszcze mna telepie jak jem :D
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Matrix podobno zapozyczyl 80% z ksiazek A.Wisniewskiego. Potwierdzal to naczelny pisma Fantastyka.
To bylo dawno temu, teraz nastepny upomina sie o kawalek tortu. Tez czytalem te informacje.
 

WiTT

New member
Bez reklam
Panowie, jutro 2-ga część Transformersów w TVN Zemsta Upadłych. Ktoś odważny by jutro to obejrzeć i zobaczyć czy się poprawili w stosunku do tamtej emisji? Bo ja mając trylogię na DVD i widząc tamtą emisję (co już tutaj opisałem) odpuszczę sobie ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja tam nie narzekam na jakosc kanalow HD, nie mowie tu o filmach , ale generalnie niektore programy daja rade. Co do Transow, to mam wszystkie na Blu i to jest tak dobry material, szczegolnie tor audio (dla mnie referenacja) ze nie chce sobie psuc tej opini.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
ja często sobie odpuszczam emisje w TV, gdy posiadam BD. Po prostu wole sobie puscic BD bez reklam, z lepszym obrazem, audio i wtedy kiedy chce. a w piątkowe wieczory nie zawsze mam czas przykleić nos do telewizora ;)
 

sebol81

New member
Chyba tylko desperaci oglądają takie filmy jak Avatary, Trasformersy, Gladiatory, Władcy Pierścieni itp w telewizji "publicznej". Oprócz tych durnych reklam w przerywnikach jakość też pozostawia wiele do życzenia. Chociaż co do jakości to tu jeszcze aż takiej tragedii nie ma, ale te reklamy... Przez nie jakieś 10 lat temu pożegnałem się z TV i bardzo dobrze się z tym czuję :)
Teraz to tylko okazjonalnie i to głównie u znajomych :)
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Chyba tylko desperaci oglądają takie filmy jak Avatary, Trasformersy, Gladiatory, Władcy Pierścieni itp w telewizji "publicznej". Oprócz tych durnych reklam w przerywnikach jakość też pozostawia wiele do życzenia. Chociaż co do jakości to tu jeszcze aż takiej tragedii nie ma, ale te reklamy... Przez nie jakieś 10 lat temu pożegnałem się z TV i bardzo dobrze się z tym czuję :)
Teraz to tylko okazjonalnie i to głównie u znajomych :)

To ja nieraz przez te reklamy na TVN, zapominałem jaki film oglądam:) Autentycznie.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wysiedz przez te reklamy 4h przed tv, ale co mnie wkurza najbardziej, to stacjonarne kino.
Placisz jakby nie bylo 30-35zl za bilet (a to nie jest malo) siadasz na fotelu, a tu atakuja przez 20min reklamami. Zeby to byly jeszcze same zwiastuny, to pal licho, ale reklamy Biedronki, czy innych bzdur przed seansem to nie jest nic interesujacego. Na szczescie mamy nasze domowe kina i nie ma placzu, do czasu jak ktos wpadnie ja pomysl umieszczania takich reklam na filmach Blu :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Będą na pewno, na oryginalnych DVD przecież często musisz obejrzec kilka zwiastunow bez możliwości przewiniecia lub wyłączenia. Pamietam, ze Ratatuj mnie rozwalil, zanim wlaczysz film mija chyba kilkanaście minut i to nie samodzielnie leci, tylko musisz kilkakrotnie nacisnąć "dalej" wiec często nie ma możliwości właczenia plyty i wyjsca do kuchni zrobić kawe, tylko co 2 minuty naciskaj i siedz przed tv ogladajac zwiastuny.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak juz jest na filmach dolaczanych do gazet, ale darowanemu koniowi nie zaglada sie w zeby, natomiast na szczescie na filmach Blu sa to tylko trailery, a te jak sa ciekawe od biedy mozna jeszcze obejrzec.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak, wiem. Zle sie wyrazilem - niezaleznie chodzilo mi o te filmy z gazet, ale tam to jest jeszcze zrozumiale.
W wypadku Ratatuja tym bardziej sie nalezy podwojne pietno :) Szczegolnie jak dzieciak zniecierpliwiony czeka na swoja bajke, no chyba ze tatus oglada? :)
 
Do góry