Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

kini0

New member
Bez reklam
Powrót do Przyszłości, Star Wars, Alieny, Terminator, Predator, Ojciec Chrzestny, Goodfellas, Scarface, Robocop, Superman, Planeta Małp, Star Trek, wszystkie filmy polskie z tamtych lat- szczególnie komedie Barei i Machulskiego...
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Ja np. wszystkie "Żandarmy" z De Funesem ;), serię "....do dzieła" i całą twórczość Bareji.

Komedie Bareji żądzą:) Też mam sporo filmów np. Miś, Rozmowy kontrolowane, Alternatywy 4, Co mi zrobisz jak mnie złapiesz, Nie ma rózy bez ognia, a także świetna komedia "Nie lubię poniedziałku", ale już innego reżysera. Ogólnie uważam że Polskie komedie się zakończyły w tamtej epoce. Jeszcze fajne dość były Killer'y, Poranek Kojota, Chłopaki nie płaczą. A teraz te wszystkie filmy z Adamczykiem, Karolakiem i Szycem to jedno wielkie badziewie. Praktycznie, to wszystkie te filmy na jedno kopyto, że ciężko się połapać czy to stara produkcja czy coś nowego. W tematyce S.f to jeszcze podobała mi się pierwsza część Alien vs. Predator, bo dwójka już była gorsza, oraz Predators.
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Mała porcja ode mnie na ten rok , może być z tego nie złe widowisko i miło spędzone chwile w zaciszu domowych kin.:) może z któregoś filmu zrobi nam się mały hit na miarę district 9.Pewnie nie wszystkie są w waszym guście o cencie sami..Miłego oglądania

World War Z
World War Z - Official Trailer (HD) - YouTube

Iron Man 3
Iron Man 3 - Official Trailer (HD) - YouTube

Olympus Has Fallen
Olympus Has Fallen - Official Trailer [HD] - YouTube

Pacific Rim
Pacific Rim Official Trailer - YouTube

Man of Steel (Supr Man)
Man of Steel - Official Trailer #2 [HD] - YouTube

Cloud Atlas
Cloud Atlas - Official Trailer [HD] - YouTube

Jack Pogromca Olbrzymów
Jack Pogromca Olbrzymów - Fragment: Giant - YouTube

Killing Them Softly
Killing Them Softly Trailer #2 - YouTube

G I Joe 2 : Retaliation
G I Joe 2 : Retaliation - Official Trailer 3 [HD] - YouTube

The Great Gatsby
GREAT GATSBY Trailer (2012) Movie HD - YouTube

End Of Watch
End Of Watch - Official Trailer (2012) [HD] - YouTube
 
O

optimus

Guest
Od siebie dodam całą serią z Hannibalem Lecterem. Dla mnie jedne z najlepszych filmów jakie oglądałem. Fajny wątek, dużo filmów będę musiał jeszcze obejrzeć, ale po zakupie sprzętu będzie to jeszcze przyjemniejsze:):):)
Jeszcze zapamiętany film American History X.
 
Ostatnia edycja:

WiTT

New member
Bez reklam
a Willa Smith`a to juz uwielbiam od czasow "Bajer w Bel air"
uoooo, podstawowy serial z dawnych lat! :D niedawno obejrzałem go jeszcze raz, na playerze w drodze do pracy ;) Will rozkłada mnie i dziś :D

A propo Will'a Smith'a, właśnie obejrzeliśmy Men In Black 3... jako że polubiłem 1 i 2, trójkę obejrzałem choć czułem że nie należy się spodziewać powalenia na kolana. Ale było dobrze, fajnie dopełnia trylogię. Obraz i dźwięk jak najbardziej dobry (choć bez mega fajerwerków). Suma sumarum to trochę jak The Fresh Prince of Bel-Air, taka podróż sentymentalna ;)
 

kini0

New member
Bez reklam
Will Smith to dobry aktor. A co powiecie na "Abyss" Camerona? Dla mnie klasyk. Miałem nawet wydanie rozszerzone DVD, ale niestety pożyczyłem je komuś i nikt sie nie przyznaje już ponad 7 lat ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
"Abbys" rewelacja, przy tej pozycji takie sieczki jak "Battleship-bitwa o ziemie", to jak zespol "Weekend" i Miachalel Jackson. Sama scena jak Ed Harris ratuje swoja zone, jest wiecej warta jak caly film pokroju Battleship i temu podobnym. Zawsze jak glupi ludze sie po obejrzeniu trailera, ze w koncu ktoras nowa produkcja wroci do korzeni, ale potem tradycyjnie okazuje sie ze to nastepny produkt wypluty z maszynki do robienia filmow.
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Od siebie dodam całą serią z Hannibalem Lecterem. Dla mnie jedne z najlepszych filmów jakie oglądałem. Fajny wątek, dużo filmów będę musiał jeszcze obejrzeć, ale po zakupie sprzętu będzie to jeszcze przyjemniejsze:):):)
Jeszcze zapamiętany film American History X.

Na dobrych kinach domowych to prawie każdy film wygląda wspaniale efekty wizualne i dzwiękowe robią swoje i taki przeciętny film jakim jest "Battleship-bitwa o ziemie" robi miazgę i bardzo dobrze się to ogląda (membrana suba ma co robić)Jeśli ktoś jest zwolennikiem dobrej fabuły to nie ma co szukać w tym filmie bo jest prymitywny i ma utarte schematy garstka ludzi (standardowo amerykanów) ratuje świat.Jeśli jesteś maniakiem basu jak ja:) i lubisz patrzeć na pracujący sprzęt i doznajesz uniesienia za każdym razem jak subwoofer generuje subsoniczną falę podczas mega efektów to jest film dla ciebie .Do tego projektor ekran 120 cali i wrażenia nie zapomniane..:)
 
Ostatnia edycja:

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na dobrych kinach domowych to prawie każdy film wygląda wspaniale efekty wizualne i dzwiękowe robią swoje i taki przeciętny film jakim jest "Battleship-bitwa o ziemie" robi miazgę i bardzo dobrze się to ogląda (membrana suba ma co robić)Jeśli ktoś jest zwolennikiem dobrej fabuły to nie ma co szukać w tym filmie bo jest prymitywny i ma utarte schematy garstka ludzi (standardowo amerykanów) ratuje świat.Jeśli jesteś maniakiem basu jak ja:) i lubisz patrzeć na pracujący sprzęt i doznajesz uniesienia za każdym razem jak subwoofer generuje subsoniczną falę podczas mega efektów to jest film dla ciebie .Do tego projektor ekran 120 cali i wrażenia nie zapomniane..:)

Tu się trochę zgodzę. Po zakupie swojego przeciętnego kina i TV, filmy które wcześniej nie zrobiły na mnie żadnego wrażenia, to na nowym sprzęcie okazały się znacznie bardziej wartościowe, a wszystko dzięki efektom jakie dostarczyło mi kino i nowy znacznie większy TV. Nawet gry na konsolę nabrały innego wymiaru:) i niektóre przeszedłem jeszcze raz:)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Problem polega na tym, ze dobry film obroni sie sam a o takich tu rozmawiamy, KD tylko spoteguje to wrazenie i dopelni calosci, a te gnioty ktore ostatnio wychodza oglada sie tylko dla efektow audio/video. Nie wyobrazam sobie abym mial ogladac takiego Battleship na 21" TV, za to "Abbys" wciaga na 15" monitorze, nie wspominajac juz o KD.
Taka mala roznica :)
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
Problem polega na tym, ze dobry film obroni sie sam a o takich tu rozmawiamy, KD tylko spoteguje to wrazenie i dopelni calosci, a te gnioty ktore ostatnio wychodza oglada sie tylko dla efektow audio/video. Nie wyobrazam sobie abym mial ogladac takiego Battleship na 21" TV, za to "Abbys" wciaga na 15" monitorze, nie wspominajac juz o KD.
Taka mala roznica :)
Abyss- Głębia?
 

kini0

New member
Bez reklam
Z nowych produkcji S-F podoba mi się "Paycheck", "Island", "In Time", "Raport Mniejszości", "Ja robot".... Ale większość z nich (o ile nie wszystkie) są na podstawie książek. Dlatego są dobre ;)
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Tu się trochę zgodzę. Po zakupie swojego przeciętnego kina i TV, filmy które wcześniej nie zrobiły na mnie żadnego wrażenia, to na nowym sprzęcie okazały się znacznie bardziej wartościowe, a wszystko dzięki efektom jakie dostarczyło mi kino i nowy znacznie większy TV. Nawet gry na konsolę nabrały innego wymiaru:) i niektóre przeszedłem jeszcze raz:)

i tu można przyrównać film TRANSFORMERS 1 , ktoś powie że go oglądał ostatnio w telewizji i powie że może być.Ja natomiast oglądałem go także ale wiadomo w jakiej jakości i z jakim dzwiękiem i powiem fantastyczny.Niezapomniana scena jak na pustyni samolot C-5 Galaxy (chyba) ostrzelał z działek tego Robot-Robal co się chował w ziemi...ehh to było piękne (odgłosy działek) czyli BASS:) , po zakupie potężniejszego suba obejrzę ponownie tą trylogię 1,2,3 te filmy zaliczają się do mega widowiska z gigantycznym budżetem.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
ja jestem fanem Transformersów :) i na każdej części byłem w kinie :). Po prostu pod pasował mi ten klimat. I ten efekt dźwiękowy jak się przemieniają i ich głosy zajebiście mi się to podoba:)
 
Do góry