Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja lubie T.Cruise, w zasadzie kazdy film z nim mi sie podoba. Lubie tez S.Spielbierga, a jak dodam do tego fakt ze jeszcze bardziej lubie kino Sci-Fi to mam recepte na dobrze spedzone 1h30min. Nie o budzet mi w tym wypadku chodzi, a o tematyke i realizacje. To jest dobry film, ale czegos mi tam brakowalo, to prawda. Skyline natomiast jest prosty jak budowa cepa. Dobry, ale mnie nie porwal.
Dystrykt9 to pozycja nie dla kazdego. Trudno zdefiniowac ten film. Kontynuacja mocno wskazana.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Osobiście bardzo lubię sagę Zmierzch :) A jeśli chodzi o Hobbita,to średnio mi się podobał.

Właśnie oglądałem Hobbita. Mam mieszane odczucia, bo z jednej strony lubię takie filmy, a z drugiej trochę mało akcji, no i to zakończenie. Pozostaje jakiś niedosyt, jakby do końca nie były wyjaśnione pewne sprawy, a film momentalnie się urywał.
 

kini0

New member
Bez reklam
Będą... a swoją drogą to dziwne, bo książka nie jest zbyt opasła. Nie to co "Władca".
A tak przy okazji 48HFR jest super do 3D. Niestety łódzkie Cinema City miało coś nie tak ustawione, bo prawa strona ekranu miała lekki crosstalk- czy bliżej krawędzi, tym większy
 
O

optimus

Guest
Czyli będą kolejne części? Ja myślałem że to tylko wstęp do trylogii "Władca pierścieni"?

Tak to powinno wyglądać Hobbit powinien być przed całą serią Władcy Pierścieni. Po obejrzeniu Hobbita czujesz, że czegoś brak, mało się działo, nie to co Władca Pierścieni. Po Hobbicie czułem ogromny niedosyt.
 

GracX

New member
Bez reklam
jestem po hobbicie fajny ale malo akcji nie robi takiego wrażenia co władca oglądałem też dziś niemożliwe polecam jeśli ktoś lubi dramaty ściska za gardło
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
no i taki wątek mi się podoba. Człowiek ma teraz więc ciekawych pozycji do obejrzenia. Ja filmy to oglądałem sporadycznie, dopiero od momentu jak posiadam w miarę dobre kino to staram się przykładać do oglądania. Nie tylko sięgać po modne nowości tylko też po stare klasyki których nie oglądałem:)
 

GracX

New member
Bez reklam
temat w rzeczy samej wyborny nigdy nie oglądałem skyline zazwyczaj nie oglądam nic poniżej 5/10 skyline ma jakieś 4 ale potym co tutaj przeczytałem, właśnie odpalam :)
 
Ostatnia edycja:

kini0

New member
Bez reklam
Najlepsze filmy powstały w latach 80'.... to co widzimy teraz to odcinanie kuponów. Remake'i, rebooty i sequele i cała masa komiksów przeniesionych na ekran.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam

Armanig, czy na pewno chodzilo Ci o dźwięk 22-40s czy moze bardziej o obraz? :D No tak, znow będzie na mnie :(

Będą 3 części, bo chcą jak najwierniej (w miarę możliwości) odwzorować książkę:)

No i pewnie 3x wiecej zarobic :)
Ale wracając do Hobbita, ksiazka tez jest bardziej "nudna" od "Władcy Pierdzieli"

Najlepsze filmy powstały w latach 80'.... to co widzimy teraz to odcinanie kuponów. Remake'i, rebooty i sequele i cała masa komiksów przeniesionych na ekran.

Zgadza sie. Amerykance chyba juz zekranizowali wszystkie komiksy, a tez z superbohaterami na pewno. Tak jak koledzy pisali wyzej. Sedzia Dredd, Pamiec Absolutna, nawet stary Tron ogladalem jako maly bajtel z ojcem, A teraz te remaki, to nie to co oryginaly. Choc nie powiem, nowy Tron jak dla mnie był jak najbardziej OK. Tu popełniłem kilka zdań:
http://www.hdtv.com.pl/forum/recenzje-bluray/69982-tron-dziedzictwo.html
 
Ostatnia edycja:
Do góry