Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
"World War Z" - zapowiada sie smakowicie, ale fakt tego jeszcze nie ma w kinie.
Za to jest rownie smakowita pozycja z Tomem Cruisem "Oblivion", po polsku "Niepamiec".
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja sobie sobie zaplanowałem sense kinowe aby było trochę tych efektów :)



KWIECIEŃ - Oblivion
MAJ - Iron man 3 , Szybcy i wściekli 6, W ciemność Star Trek
CZERWIEC - Człowiek ze stali ,1000 lat po Ziemi
LIPIEC - Wolverine , Jeździec znikąd , World War Z , Pacific Rim
SIERPIEŃ - Elysium
 

WiTT

New member
Bez reklam
To chyba musisz dodać +1 do miesięcy które podałeś, bo wątpie by w tym samym miesiącu co premiera w kinie wyszła w sieci jakość HD. O płytach BD w sklepach nie wspomnę, bo to +2 miesiące :p
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Mam zamiar iść na to do kina:popcorn:
Blu-ray wychodzą z napisami średnio 2-4 miesiące po premierze światowej (nie od dzisiaj się w to bawię).
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
U niektórych w większych miastach istnieje coś takiego jak sala kinowa :cool:
Może kiedyś będziesz miał okazje zobaczyć.
Ja chodzę do Cinema City Promenada - w środy bilety po 14 zeta.
 

WiTT

New member
Bez reklam
A co to jest sala kinowa? :lol:
Nachodziłem się do sal kinowych, teraz podziękuję, mam już przesyt przesolonego popcornu, chrupania nad uchem, roztargnionych blondynek którym popcorn się rozsypuje a potem żona znajduje ten popcorn w domu w torebce, telefonów i rozmów podczas seansów i .... braku pauzy by wyjść za potrzebą 8)

Spoko, rozumiem osoby wychodzące do kin, ja nie czuję takiej potrzeby :eek:k:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jest takie powiedzenie - "tylko swinie jedza w kinie".
Dlatego tez ograniczam takie wyjscia, chyba ze to ma byc wyjscie do kina a nie na film :)
Jedyny plus kina, to skala glosnosci, w domu nie moge sobie pozwolic na takie glosne sluchanie, gdyby nie to, to kino moglo by dla mnie nie istniec.
Mysle ze wielu z nas ma lepsze wrazenia w domu, ja przynajmniej wole seanse u siebie w "kwadracie".
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Tez jestem za kinem domowym. Wrazenia audio video niczym nie ustępują, a do tego jak piszą koledzy, nie ma tych wszystkch zbędnych dodatków plus zatrzymanie kiedy chce. Cena niekiedy nizsza niz dwa bilety, zestaw coli i innych rozosci, a na pewno nie wyższa, dojedź, znajdż miejsce parkingowe, echh, Jak mam isc na film to wole w domu, a jak do kina, to wole w łóżku :D
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Co tam Tranformers, dziś ogladamy Iron Mana 2, choć wolę jedynkę. Ogolnie rzadko kiedy kolejne części wypadają równie dobrze jak premiery, nie mowiac o tym, ze nie sa lepsze. Ciekawe jak 3?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wlasnie jestem po seansie, nie powiem ladnie sub przedmuchal kurze.
Oczywiscie wersja z napisami, chyba nie ma nic gorszego jak lektor w takich filmach, brrr.
Nie wspominajac o dubbingach, ale to w Niemczech, tam sie w tym lubuja. Abolutna porazka. Jak mozna podziwiac kunszt aktorski jezeli glos nie jest wlasciciela. Mialem okazje ogladac kilka takich "perelek" z dubbingiem i nie wiem czy smiac sie czy plakac. Co innego bajki (np."Shrek"), ale nie wyobrazam sobie Pacino, czy Arnolda ze swoim specyficznym glosem, w wersji dubbingowanej, a takie kwiatki u sasiadow Niemieckich sa na porzadku dziennym.
Btw. Dzis mala uczcta dla kinomaniakow, Iron Man 2, teraz Oszukac przeznaczenie 4 (mam wszystkie na Blu) i Hellboy na Polsacie. Brawo, szkoda jedynie ze laca w tym samym czasie :)
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Najlepszi dubing su nasi południowi kamaraty, a tak żikają:

- Ja sem elektroniczni mordulec, to je mój nożik, a to je moja pukawka.
- Pane Terminatore, prosim was, ne zabijajte mnie!
- To se ne da.

:D
 
Ostatnia edycja:
Do góry