Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Roman Barbarzynca bardzo dobry, jedna z fajniejszych bajek. Chociaz bajka tez bym tego nie nazwal, te mi sie kojarza bardziej z Bolkiem i Lolkiem , czy Reksiem. Te nowe animacje, to juz duze produkcje nie rzadko zakrapiane lekka erotyka :) takie czasy. W temacie animacji polecam Przygody Tintina, za sposob realizacji. Nie wiadomo czy to juz film, czy bajka. Pieknie wykonana.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
Hotel Transylwania też fajna bajka:D. Romana mam ale jeszcze nie oglądałem:). Jutro zasiądę z braciszkiem i obejrzę :)
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Z Romanem jeszcze nie mialem okazji, ale słyszłem, ze fajny ;)

Mnie coś tak podchodziło w styl "Jak wytresować smoka":)

Hotel Transylwania też fajna bajka:D.

Wbrew różnym opiniom, ta animacja też mi się podobała. Może to nie była produkcja jak w/w czy "Epoka lodowcowa", ale jak wspomniałem ja lubie takie filmiki. Może mam coś z dziecka?:) Przynajmniej kiedyś z synkiem nie będę się nudził.
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Dobry temat :) Przebrnałem z przyjemnością. Dziwię się tylko, że nikt nie wspomniał Gwiezdnych Wojen i Indiany Jonesa :)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Mała porcja ode mnie na ten rok , może być z tego nie złe widowisko i miło spędzone chwile w zaciszu domowych kin.:) może z któregoś filmu zrobi nam się mały hit na miarę district 9.Pewnie nie wszystkie są w waszym guście o cencie sami..Miłego oglądania

World War Z
World War Z - Official Trailer (HD) - YouTube

Iron Man 3
Iron Man 3 - Official Trailer (HD) - YouTube

Olympus Has Fallen
Olympus Has Fallen - Official Trailer [HD] - YouTube

Pacific Rim
Pacific Rim Official Trailer - YouTube

Man of Steel (Supr Man)
Man of Steel - Official Trailer #2 [HD] - YouTube

Cloud Atlas
Cloud Atlas - Official Trailer [HD] - YouTube

Jack Pogromca Olbrzymów
Jack Pogromca Olbrzymów - Fragment: Giant - YouTube

Killing Them Softly
Killing Them Softly Trailer #2 - YouTube

G I Joe 2 : Retaliation
G I Joe 2 : Retaliation - Official Trailer 3 [HD] - YouTube

The Great Gatsby
GREAT GATSBY Trailer (2012) Movie HD - YouTube

End Of Watch
End Of Watch - Official Trailer (2012) [HD] - YouTube


Osobiście czekam na World War Z. Z powyższych obejrzałem wszystkie zwiastuny i Pacific Rim mnie ciekawi (coś jak kiedyś Generał Daimos hehe) - jak nie skopią to będzie przyjemny tester naszych zestawów :) End of Watch też się dobrze zapowiada.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ostatnio zmusiłem się do filmu Nietykalni. Kiedyś przeglądając tak urywkami, kompletnie mi nie pod pasował , a tu totalne zaskoczenie :). Jest to film biograficzny, dramat, komedia, a uśmiałem się nieziemsko. Niektóre typowe komedie tak mnie nie rozbawiły jak ten film:)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Bo ten film jest genialny, mozna poplakac sie ze smiechu. Cos innego jak ta papka amerykanska. Polecam takze kazdemu ten film, nie moze sie nie podobac! :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Komediowa amerykańska papka czasami jest dobra

np. w 2012 r

American pie zjazd absolwentów - Stifler mistrzostwo świata
Ted
21 Jump Street
A więc wojna
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ogladal juz ktos ta produkcje? Jest juz w kinach, ale kto tam chodzi jak kina mamy w domu :)
Tak czy inaczej czekam na wydanie Blu.
 
Do góry