nowosć 32pfl7332

malysek

New member
Witam

zakupilem ten telewizorek i mam pytanie a mianowicie czy mozna go powiesic na scianie lub na stojaku? Teraz stoi na podstawie dolaczonej do telewizora i niby ma z tylu cos takiego jakby do przykrecenia go ale jak wkrecilem srubki (mniejszej srednicy niz do podstawy) to jest takie elastyczne a nie sztywne tak jak przy podstawie. Czy te miejsca na srubki (na szesc srubek) sluzy do przyrecenia go np. do stojaka czy sluzy do czegos innego?

Pozdrawiam
 

cegla

New member
wtrące się

witam wszystkich !!!:eek:k: jestem tu nowy pozdrawiam i zapytam posiadaczy fajnego 7332 czy mój nadpobudliwy dzieciak nie zniszczy mi tego lcd-ka, jak generelnie lcd-ki są trwałe? przetrwa mocne naciskanie paluchami? oblanie matrycy? a może kupić poprostu 50kg. kalafiora ctr który da rade:( i nie ruszy się z miejsca. niestety stary fil... się kończy.
A szkoda by było wywalić 3500 i usłyszeć w serwisie obetnij pan paluchy dziecku:grin:

proszę o komentarze
 

cegla

New member
wtrące się

witam wszystkich !!!:eek:k: jestem tu nowy pozdrawiam i zapytam posiadaczy fajnego 7332 czy mój nadpobudliwy dzieciak nie zniszczy mi tego lcd-ka, jak generelnie lcd-ki są trwałe? przetrwa mocne naciskanie paluchami? oblanie matrycy? a może kupić poprostu 50kg. kalafiora ctr który da rade:( i nie ruszy się z miejsca. niestety stary fil... się kończy.
A szkoda by było wywalić 3500 i usłyszeć w serwisie obetnij pan paluchy dziecku:grin:

proszę o komentarze
 

cegla

New member
wtrące się

witam wszystkich !!!:eek:k: jestem tu nowy pozdrawiam i zapytam posiadaczy fajnego 7332 czy mój nadpobudliwy dzieciak nie zniszczy mi tego lcd-ka, jak generelnie lcd-ki są trwałe? przetrwa mocne naciskanie paluchami? oblanie matrycy? a może kupić poprostu 50kg. kalafiora ctr który da rade:( i nie ruszy się z miejsca. niestety stary fil... się kończy.
A szkoda by było wywalić 3500 i usłyszeć w serwisie obetnij pan paluchy dziecku:grin:

proszę o komentarze
 

konklon

New member
co do tego dziecka- śmieszne pytanie i dotyczy chyba w takim razie ogólnie wszystkich modeli nie tego szczególnie.

odpowiedź jest prosta- zależy czy twoje dziecko jest nadpobudliwe a jeśli tak to czy jesteś go w stanie upilnować. ale to dotyczy wszystkich rzeczy tego typu nie tylko telewizora. chyba wiesz mniej więcej jak lcd-ki wyglądają (widziałeś w sklepie) i wiesz co się może stać jak przewróci lub uderzy w wyświetlacz (na tej zasadzie trzeba również na szklanki uważać bo dzieciak może przecież stłuc a potem się pokaleczyć- zatem pytanie do seibie samego czy mam grzecznego dzieciaka czy rozrabiakę?)
 

cegla

New member
szklanka?

dzieki za posta ale szklanka nie kosztuje 3500+-:eek: widziałem ten model oglądając go przez jakieś 6godz. wrażenia pozytywne (lux) nawet na antenie siatkowej stał obok samsunga w tej samej cenie tylko że 37cala modelu nie pamietam a wniosek nie kupujta :cool: samsona chyba że do full hd(moja opinia)prezentacja była u kumla więc marketing lub kłamstwa sprzedawcy nie miały miejsca

pozdrawiam
 

lisek00

New member
Komputer i 7332

Witam.
Chciałem sie podzielić z wami swoimi spostrzeżeniami po podłączeniu tego modelu do komputera.
Trochę wczoraj miałem zabawy bo nie posiadam laptopa a chciałem sprawdzić HD (w końcu) :)
Zakupiłem kabel HDMI=DVI i zacząłem podłączać.
Wgrałem najnowsze sterowniki do karty (7600gt).
Komputer znalazł TVHD :) co prawda model jakiś dziwny (105 czy cos podobnego). Najważniejsze że piekny obraz ukazał mi się na telewizorze 720p.
Przyszedł czas na przyjemności :)
Nie mam wiele materiałów HD więc wielkiego wyboru nie było - 2 odcinki BBC Planet Earth.
Wrażenia wręcz kolosalne. Jakość powalająca. Szczerze nie chcę mi się teraz patrzeć na obraz SD ;)
Reasumujac:
Praca z komputerem - super. Bez wiekszych problemów. trzeba tylko odpowiedniu poustawiać kartę graficzną.
Jakość rewelacyjna.
Telewizor posiadam 2 tygodnie i nie żałuję ani jednej wydanej na niego złotówki.
Pozdrawiam
 

mikey2spikey

New member
Witam
mialbym prośbę
chciałbym zakupic LCD, 32 cale w przedzale cenowym 3000-3300 PLN

Rozważam 3 modele:

Philips 7332
Samsung LE-32N71B
Panasonic TX32LM70P

O samsungu napisano juz tyle, ze chyba wszysko jasne. Z tej trojki jest najdroższy, o ile jeszcze jest dostępny. panasonic i philips to nowe modele i informacje na ich temat sa zdawkowe. philips jest do kupienia jzu za 2.999 PLN, wiec pod wzgledem ceny jest na pewno najbardziej atrakcyjny. duzo w nim funkcji poprawiajacych obraz, rozbudowana telegazeta ,a takze co wazne niskie zuzycie pradu, tylko 128W!!! Przeczytalem opinie oraz test na sąsiednim forum i wychodzi na to, ze philips ze wzgledu na wodotryski w stylu pixel plus 2, jest bardzo dobry jesli chodzi o SD (obraz z kablówki). Cos w tym chyba jest, gdyz mialem swego czasu kineskopy philipsa i panasonica (juz obu modeli nie produkuja) i filip bił panasa na głowę, jesli chodzi o slabszy sygnal. Za Panasem przemawia na pewno dynamiczna stopa kontrastu 7000:1.
hmmm

czy ktos mial okazje przetestowac te modele ?
prosilbym o obiektywne spostrzezenia, bez uprzedzenia co do marek.
najwazniejsza jest jakosc obrazu.
TV bedzie chodzil na razie z kablowką i DVD, wiec potrzebny telewizorek, ktory swietnie by sobie radzil z sygnalem SD. W przyszlosci na pewno planuje zakup tunera sat, ale jak na razie zostaje cable tv.

prosze nie pisac nic o kineskopach, bo nie mam zamiaru stawiac na stolik RTV 55 kilogramowego kolosa, który zajmuje 1/4 pokoju :)
 

danzel76

New member
Jak Philips 32PFL7332/10 współpracuje z komputerem? W instrukcji jest napisane że maksymalna rozdzielczość z komputerem tego Tv wynosi 1024x 768
 

Slygado

New member
mikey2spikey napisał:
Witam
mialbym prośbę
chciałbym zakupic LCD, 32 cale w przedzale cenowym 3000-3300 PLN

Rozważam 3 modele:

Philips 7332
Samsung LE-32N71B
Panasonic TX32LM70P
:)
Mógłby ktoś odpowiedzieć na to pytanie :?:

Ogólnie skłaniam się przy samsungu, ale na 100% jeszcze się nie zdecydowałem:eek:

U mnie współpraca TV z kompem + n'ką.
 

Harpo

New member
Ludzie, co sie dzieje??? Czytajac wszystkie za i przeciw (sa takie? ;) ) zdecydowalem sie na tego Philipsa i......NIC, ZERO. Magazyny wymiecione: pytalem w 3 sklepach internetowych - pustki! MM, Avans, RTVeuroAGD -wszedzie nic... Dopiero dzisiaj, po killu dniach poszukiwan odzwiedzilem Saturna (w Silesia City Center), a tam owszem byl, (jako nowosc), ale za 3999!!! :eek: SZOK. Jest promocja w RTVmixAGD za 3666, czyli spora roznica pomiedzy Waszymi zakupami. Ale i tak go kupie :twisted: Taki wybralem, i nie chce znowu zarywac nocy na poszukiwaniu "odpowiednika" :) Pytanie do uzytkownikow: ma ktos podlaczona do niego TV cyfrowa (kablowka) VECTRA z ŚTK ?
 

witsag

New member
również mam kablówke Vectra

i wybrałem do niej JVC 32 GA80, wydaje mi się, że lepiej sobie radzi z sygnałem pal, ale to moje odczucie, twoje może być inne
 

Harpo

New member
No i w koncu - MAM! Pierwsze wrazenia: niesamowita jakosc obrazu - te kablowki w marketach to shit, bez porownania.Choc dodam, ze mam Vectre (cyfrowa kablowka) i znaczna poprawa jakości obrazu byla widoczna na starym 21" Pnasonicu.
Tak wiec obraz z kablowki - bardzo dobry (C+, TVN, Discovery, kanaly niemieckie - wysmienite),
obraz z DVD - poezja :D Ktos trafnie ujal, ze aktorzy sa jakby za czysta szyba, mnie rowniez przyszly skojarzenia z Matrixem (kamera jakos tak dziwnie plynnie "chodzi" - kapitalne wrazenie) po prostu super:)
Ogladam z 2,5-3 m i te 32 cale w sam raz.
Pytanie do innych posiadaczy: jest w tym TV funkcja PIP?

Acha, jeszcze jedno: telewizorek faktycznie delikatnie buczy(brzeczy), slyszalne jest to po wyciszeniu TV i domownikow (cisza jak makiem zasial) i to w odlegosci do 1 m - nie przeszkadza, choc nie lubie takich rzeczy....
pki co, jutro czas na wieksze tsty - napisze jeszcze :)
 

malki

New member
Harpo napisał:
Acha, jeszcze jedno: telewizorek faktycznie delikatnie buczy(brzeczy), slyszalne jest to po wyciszeniu TV i domownikow (cisza jak makiem zasial) i to w odlegosci do 1 m - nie przeszkadza, choc nie lubie takich rzeczy....
pki co, jutro czas na wieksze tsty - napisze jeszcze :)

U mnie ten sam objaw. Przy wyłączonym TV słychać delikatne buczenie o bardzo wysokiej częstotliwości. Kiedy siedzi się w pokoju kilka minut to przestaje się to słyszeć (akomodacja uszu), ale kiedy wchodzisz do pokoju to strasznie to wkurza.
Kiedy jest włączony wszystko jest OK. Czy da się to jakoś zlikwidować ?!
 

elrubio

New member
Chyba was nie pociesze, ale ja nic takiego nie zauważyłem.. Może lekko zawyżone/zaniżone napięcie w gniazdku Możliwe coś takiego?
 
Do góry