nowosć 32pfl7332

Staszek

Member
Czy ktoś z użytkowników tego modelu (co w temacie) może powiedzieć o szybkości matrycy? Czy smuży przy dynamicznych scenach?
Z góry dzięki za odpowiedż
 

sasquatch

New member
Staszek napisał:
Czy ktoś z użytkowników tego modelu (co w temacie) może powiedzieć o szybkości matrycy? Czy smuży przy dynamicznych scenach?
Z góry dzięki za odpowiedż
Zazwyczaj to nie matryca smuży przy szybkich scenach tylko w wolna elektronika chyba.

Telewizor przyjechał. Nie ma smużeń, tylko na meczach z C+ piłka delikatnie sie rozmywa.
Obraz sprawia wrażenie trochę ciemnego. ogólnie ok, ale nie mam porównania z innymi. Nie podlaczalem jeszcze do N, a nie komp. Nie mam kabla HDMI i przejsciowki na DVI, wiec nie sprawdzalem na HD. Obraz SD z Cyfry i DVD po Euro calkiem fajny.
 
Ostatnia edycja:

sasquatch

New member
konklon napisał:
to całkiem fajnie zabrzmiało" jak kiepsko :)

Nie, to jest pierwszy TV, który mi się spodobał na sygnale SD. Właściwie to nie ogladałem dużo marek, nastawiony byłem na LG, ale jak zobaczyłem 7332 i 7411 to pojechałem do domu i kupiłem przez www.
 

MrMario

New member
32[fl7332

dugi21 napisał:
Witam. Wlasnie kupilem w sklepie RTVmixAGD za 3170 !!!!!, taniej aniżeli w internecie !!! jutro odbior, recenzja bedzie w najblizszych dniach. pozdrawiam

Czy mógłyś zdradzić, w którym RTVmixAGD kupiłeś ten LCD? Przymierzam się do jego zakupu, a cena trzeba przyznać atrakcyjna. Zamierzam ten telewizorek podpiąć pod cyfrową vectre. Pozdrawiam.
 

KristoR

New member
Witam,

Jako, że jestem tutaj nowy to witam wszystkich userów tego forum bardzo serdecznie.

Mam Philipsa PFL7332 od zeszłej soboty. Miałem dylemat czy kupić go czy Panasonica PX60. Wybrałem Philipsa z tego względu że jest to nowy model, podobał mi się wygląd i oczywiście obraz. Widziałem go w dwóch sklepach jak był podłaczony - Discovery HD i szczęka mi opadła. :eek:k:

Podłączyłem go w domu do N-ki i sobie siadałem z wrażenia (wczesniej n-ka chodziła na 21 calowym Philipsie). Wieczorkiem laptop w garść, kabelki i oglądamy z żoną Divx - rewelacja. Super sprawą jest port USB, zdjęcia z pena czyta elegancko.
N-kę podłaczyłem kablem HDMI i okazało się że na pierwszym złaczu w Tv przerywa fonia, podłączylem pod drugi i jest OK, dvd zwykłym euro i też super chodzi.

Pozdrawiam,
Krzysiek
 

luki1166

New member
KristoR napisał:
Witam,

Jako, że jestem tutaj nowy to witam wszystkich userów tego forum bardzo serdecznie.

Mam Philipsa PFL7332 od zeszłej soboty. Miałem dylemat czy kupić go czy Panasonica PX60. Wybrałem Philipsa z tego względu że jest to nowy model, podobał mi się wygląd i oczywiście obraz. Widziałem go w dwóch sklepach jak był podłaczony - Discovery HD i szczęka mi opadła. :eek:k:

Podłączyłem go w domu do N-ki i sobie siadałem z wrażenia (wczesniej n-ka chodziła na 21 calowym Philipsie). Wieczorkiem laptop w garść, kabelki i oglądamy z żoną Divx - rewelacja. Super sprawą jest port USB, zdjęcia z pena czyta elegancko.
N-kę podłaczyłem kablem HDMI i okazało się że na pierwszym złaczu w Tv przerywa fonia, podłączylem pod drugi i jest OK, dvd zwykłym euro i też super chodzi.

Pozdrawiam,
Krzysiek
coś mi się wydajęże na drugim terz Ci będzie przerywać dlatego że nie jest to wina wejscia tylko niezgodności sprzetu Philipa i n-ki, ale można to rozwiązać bardzo łatwo.
 

akusztal

New member
Philips PFL7332 podłączenie n-ki

Luki1166 napisałeś o tym, że problem podłączenia n-ki z Philipem można "rozwiązać bardzo łatwo", czy możesz napisać coś więcej.
Właśnie jestem na etapie analizy rynku i chyba zdecyduję się na ten TV. Miałem kilka typów, ale po zapoznaniu się z uwagami na forum raczej zdecyduję się na Philipa. Mam n-kę i chciałbym uniknnąć zaskochenia, że są jakieś problemy z jej podłączeniem.
pozdrawiam
Andrzej
 

luki1166

New member
akusztal napisał:
Luki1166 napisałeś o tym, że problem podłączenia n-ki z Philipem można "rozwiązać bardzo łatwo", czy możesz napisać coś więcej.
Właśnie jestem na etapie analizy rynku i chyba zdecyduję się na ten TV. Miałem kilka typów, ale po zapoznaniu się z uwagami na forum raczej zdecyduję się na Philipa. Mam n-kę i chciałbym uniknnąć zaskochenia, że są jakieś problemy z jej podłączeniem.
pozdrawiam
Andrzej
są dwa wyjscia
1-podłączyc głos do kina jam ktos ma
2-zrobic wsparcie dla głosy poprzez podłączenie kablem audi czincz z n-ki do wejscia audio in w telewizorz
 

dugi21

New member
sasquatch napisał:
Zazwyczaj to nie matryca smuży przy szybkich scenach tylko w wolna elektronika chyba.

Telewizor przyjechał. Nie ma smużeń, tylko na meczach z C+ piłka delikatnie sie rozmywa.
Obraz sprawia wrażenie trochę ciemnego. ogólnie ok, ale nie mam porównania z innymi. Nie podlaczalem jeszcze do N, a nie komp. Nie mam kabla HDMI i przejsciowki na DVI, wiec nie sprawdzalem na HD. Obraz SD z Cyfry i DVD po Euro calkiem fajny.
jezeli wydaje ci ze obraz jest ciemny to wyłacz czujnik oswietlenia
jestem po 10 min ogladania tv (c+) i jest bardzooooo zadowolony, pixel plus 2hd naprawde dziala.
 

KristoR

New member
Wiem, że jest to problem oprogramowaniem tunera, ale jak podłączyłem pod drugie wejscia to jest ok.
Dokładnie tak samo mi powiedzieli w sklepie żeby podlaczyc TV z N-ką zwyklym czinczami, tylko że u mnie mam juz podlaczona N-ke z wieżą właśnie czinczami. Czy po podłączeniu poprzez HDMI nie można regulować głośności poprzez N-kę? U mnie tak jest i reguluję poprzez TV.
 

dugi21

New member
7332

Kupiony tv w euro rtv agd a nie w mixie jak wczesniej pisalem (mala pomylka) za 3170 +kabel component gratis ;-)

Szukałem, czytałem, ogladałem tv chyba z 4 miesiace. Ostatnio porywnywalem go w MM z samsungiem M51 i N71. powiem szczerze - nie ma porownania ( obraz z szajsa jak by malowany pastelami ). Philips okazal sie DUZOOO lepszy. Jestem bardzo zadowolony. ogladam tv z 3,5-4 m a i tak mi sie wydaje ze jest za duzy ;-). Obraz rewelka (mam c+) no chyba ze stane 1m od niego - to widac ze to jednak lcd a nie crt. na ale kto oglada tv z takiej odleglosci.
Pixel plus rzeczywiscie polepsza obraz, mozna go wylaczyc i wlaczyc i zobaczyc roznice.
Co do smuzenia, ja tam nic nie widze, no chyba ze ktos rzeczywiscie chce znalesc i bedzie ogladał dokładnie piłke a nie mecz to zauwazy.
Mozliwość ustawień ogromna.

Co do wad:
widze tylko jedna - przy kolorze czerwonym (gdy jest go bardzooo duzo ) wydaje mi sie jak by czerwony "migotal" ale to tez trzeba sie dobrze przygladac zeby zauwazyc.

Musze dodac ze jakosc sygnału mam na 60% tak wiec troche slabo a obraz jest rewelka, musze ustawic antene porzadnie.
pozdrawiam
 

konklon

New member
mozesz napisac gdzie w euro rtv kupiłeś? w sklepie czy przez internet?
sam widziałem w euro rtv w warszawie model 32 cale 7411 za 4.200 (!!!) dlatego pytam - bo chyba jestem zainteresowany kupnem tego 7332.
 

Staszek

Member
konklon napisał:
mozesz napisac gdzie w euro rtv kupiłeś? w sklepie czy przez internet?
sam widziałem w euro rtv w warszawie model 32 cale 7411 za 4.200 (!!!) dlatego pytam - bo chyba jestem zainteresowany kupnem tego 7332.


Tu masz dobry sklepik.
http://www.max24.pl/?f=&a=sklep&q=Philips+32pfl&k=0&o=on&x=33&y=8

Mają dobre ceny i transport masz gratis. Mają dobrą logistykę i dużo oddziałów.

PS Rozważam takie modele. Chociaż to inna półka, choć trochę zbliżona. Jednak cena bardzo różna
LCD LT-32X70 vs i ten Philipek 32 PFL 7332

Pozdrawiam
 

mac79

New member
konklon napisał:
mozesz napisac gdzie w euro rtv kupiłeś? w sklepie czy przez internet?
sam widziałem w euro rtv w warszawie model 32 cale 7411 za 4.200 (!!!) dlatego pytam - bo chyba jestem zainteresowany kupnem tego 7332.

Lepiej się zastanów, brak szyby, smuży no i kiepski kontrast....
:p
 

konklon

New member
jak się okazuje szyby nie ma nikt, matryca nie stara tylko starsza niż u samsunga-ale lepiej działa bo ma pixel plus 2.
tylko wygląd i gwarancja na rok. jednak jakość obrazu najważniejsza.
teraz pytanie gdzie kupić najlepiej jak mieszka się w warszawie
w cenie około 3000-3200...
 

dugi21

New member
32pf7332

konklon napisał:
jak się okazuje szyby nie ma nikt, matryca nie stara tylko starsza niż u samsunga-ale lepiej działa bo ma pixel plus 2.
tylko wygląd i gwarancja na rok. jednak jakość obrazu najważniejsza.
teraz pytanie gdzie kupić najlepiej jak mieszka się w warszawie
w cenie około 3000-3200...

Gwarancja jest 2 lata - taka dostałem

Co do MAC79 - co z tego ze matryca starsza niz w samsungach skoro samsung w porownaniu z pixel plus daje bardzo gówniany obraz. Aha no i dla ciebie konstrast 7000x1 podawany przez samsunga jest wyznacznikiem klasy LCD. jestes troche smieszny ;-), lepiej troche poczytaj i sie dokształc. No i zapomnaielm dodac ze pewnie samsungi smuzenia nie maja (czas reakcji kolo 1ms). pozdrawiam
 
Do góry