nowosć 32pfl7332

Serge

New member
Oglądałem 7332 i 7411 w Media Markcie ,akurat stały obok siebie i uważam że 7411 odbiera lepiej pomijając to że wygląd zewnetrzny 7411 ma też ładniejszy . Ale to moje zdanie . A wy jak myślicie ?
 

elrubio

New member
U mnie jest za 3300zł, mam nadzieje że do 15 kwietnia jeszcze będzie ;p Bo trzeba na niego nazbierać ;p
Ja dziś widziałem stojące obok siebie 5331 i 7411 i muszę powiedzieć że moj ładniejszy faworyt (7411) miał gorszą czerń i biel, może to wina ustawień..
Do tego u mnie albo go nie ma, albo jest w cenie 4500, w takim wypadku wiadomo na co już prawie się zdecydowałem
http://www.p4c.philips.com/files/3/32pfl7332_10/32pfl7332_10_pss_pol.pdf
 
Ostatnia edycja:

mac79

New member
dugi21 napisał:
Gwarancja jest 2 lata - taka dostałem

Co do MAC79 - co z tego ze matryca starsza niz w samsungach skoro samsung w porownaniu z pixel plus daje bardzo gówniany obraz. Aha no i dla ciebie konstrast 7000x1 podawany przez samsunga jest wyznacznikiem klasy LCD. jestes troche smieszny ;-), lepiej troche poczytaj i sie dokształc. No i zapomnaielm dodac ze pewnie samsungi smuzenia nie maja (czas reakcji kolo 1ms). pozdrawiam
Jakbyś śledził wątek od początku to przeczytałbyś iż posiadam 7332, a to co napisałem to był sarkazm do innych, którzy wybierają TV przez parę miesięcy i w każdym modelu potrafią wynaleźć jakiś słaby punkt, mam nadzieje że w końcu znajdą "idealny" model i za "idealną" cenę

pozdawiam
 

sasquatch

New member
Serge napisał:
Oglądałem 7332 i 7411 w Media Markcie ,akurat stały obok siebie i uważam że 7411 odbiera lepiej pomijając to że wygląd zewnetrzny 7411 ma też ładniejszy . Ale to moje zdanie . A wy jak myślicie ?

Juz napisałem wcześniej, że obraz w 7411 był ładniejszy w SD, ale wybrałem 7332 przez USB i PP2. Ale w domu 7332 jest już całkiem fajny, korzystam z SD z C+. Podłączyłem również do PCta przez DVI i jest świetnie, obsługuje wszystkie rozdzielczości jakie mu puszczałem.
 

konklon

New member
dziwne. wybrałeś tv z gorszym według siebie obrazem i zrobiłeś to tylko dla czegoś takiego jak usb? wydaje się nielogiczne. to jak to jest powiedz- niby ma pixel plus 2 a gorzej działa? czy może co innego było podpięte? albo inne ustawienia były? ciekawi mnie bo wybrać chcę pomiędzy tymi dwoma modelami.
 

Serge

New member
konklon napisał:
do Serge:
a jaki masz TV? czy szukasz?

bo cały czas nie wiem który: 7411 czy 7332


Mam 7411 i naprawdę podchodzę do tego obiektywnie i uważam że obraz 7411 ma ładniejszy oglądałem na sygnale SD . Na dowód tego zaczepiłem 2 przypadkowe osoby w MM i zapytałem który ich zdaniem odbiera lepiej oczywiście nic nie sugerując i obydwoje powiedzieli że ten wskazując na 7411 . Zauważlna różnica w jakości obrazu nad 7411 jest w modelach wyposażonych w pixel plus 3hd.- ale cena ...
 

dugi21

New member
32pfl7332

Mam pytanie: czy wam przypadkiem telewizor leciutko nie brzęczy? Właściwie to prawie nie slychac ale troche mnie to drażni. dzieki za odpowiedz
 

elrubio

New member
Jesteś zadowolony z jakości obrazu i możliwości jakie niesie ze sobą ten LCD ?
Nie widziałem go w nocy, jak z kolorkami, głównie chodzi o odcień czarny?
 

mac79

New member
dugi21 napisał:
Mam pytanie: czy wam przypadkiem telewizor leciutko nie brzęczy? Właściwie to prawie nie slychac ale troche mnie to drażni. dzieki za odpowiedz
Po dostarczeniu przez kuriera i podłączeniu do zasilania, także zaniepokoiło mnie dziwne buczenie, ale jak na porządną firmę przystał (czyt. nie Szajsung), buczenie ustało po kilku minutach od nagrzania LCD'ka
elrubio napisał:
Jesteś zadowolony z jakości obrazu i możliwości jakie niesie ze sobą ten LCD ?
Nie widziałem go w nocy, jak z kolorkami, głównie chodzi o odcień czarny?
Czarny to czarny, to nie jest jakieś gówniane LG czy Szajsung żeby czarny kolor okazał się jakimś szarym odcieniem.......
 

paulinezrulez2

New member
Witam

W końcu jednak skusiłem się na ten model.
Zakupiłem w sklepie internetowym market-media. Mam tydzień więc mogę się podzielić pierwszymi wrażeniami. Do tej pory miałem TRILUX-a 20"
32PFL7732 na razie mam go podłączonego do tunera cyfry poprzez RGB i tu pewna uwaga nie działa w tym trybie PixelPlus. kiedy w tunerze wybiorę PAL to wtedy widać różnice w obrazie jaką robi PixelPlus, zaś kiedy ustawie tryb (na tunerze cyfry) RGB nie widzę żadanej różnicy dlatego wydaje mi się ze nie działa PixelPlus. Obraz po RGB na większości kanałów żyleta, zwłaszcza na kanałach TVN, Canal+. HBO jakby trochę gorzej. Bardzo dobry jest również na TV Polonia z Astry, TVP1 z tr. Cyfry ale już TVP2 jakiś trochę mdły (chyba tak nadają). Tak samo jest też na NationalGeographic też nie ciekawy. Discovery OK.
Niemieckie kanały ASTRY (RTL, SAT1 itp) też bajka, żadnych smużeń
U mnie nia ma również żadnego brzęczenia.
Bardzo podobają mi się również te ciągłe automatyczne zmiany formatu obrazu, chociaż czasem gubi się biedaczek zwłaszcza Na MTV lub Vivie.
USB testowałem na razie tylko z PenDrive 128MB na którym miałem zdjęcia. Wszystko OK.
Aparat cyfrowy Canon A520 niestyty nie działa po USB.
Obraz z DVD MANTA (po RGB) extra.
Pamięć TXT 1200 stron to już bajer, mała wada to to, że nie robi resetu pamięci przy zmianie kanału i wtedy mamy strony z różnych kanałów zwłaszcza jeśli się one nie pokrywają.
Ogólnie wrażenia pozytywne.
Potwierdzam opinie innych czarny to czarny, równe oswietlenie matrycy.
Na agito piszą, że ma on tuner DVB-T, czy mógłby ktoś to sprawdzić kto jest w zasięgu takiego nadajnika.

Pozdr.
 

dugi21

New member
32PFl7332

mac79 napisał:
Po dostarczeniu przez kuriera i podłączeniu do zasilania, także zaniepokoiło mnie dziwne buczenie, ale jak na porządną firmę przystał (czyt. nie Szajsung), buczenie ustało po kilku minutach od nagrzania LCD'ka
Czarny to czarny, to nie jest jakieś gówniane LG czy Szajsung żeby czarny kolor okazał się jakimś szarym odcieniem.......
Buczenie wystąpiło bo zmiejszyłem kontrast, kiedy jest ustawiony na 100% jest cisza ;-), pozdrawiam. Jak dla mnie ten tv to najlepszy zakup. pozdrawiam
 

Pitsy

New member
Co do DVB-T - sprawdzałem parametry na stronie Philipsa, ten model nie ma głowicy z tym zakresem.
Modele Philipsa z DVB-T mają w oznaczeniu na końcu literkę D.
 

nocnyMarek

New member
Serge napisał:
Oglądałem 7332 i 7411 w Media Markcie ,akurat stały obok siebie i uważam że 7411 odbiera lepiej pomijając to że wygląd zewnetrzny 7411 ma też ładniejszy.

Pytanie podstawowe, sprawdziłeś ustawienia obu?
Bywa że żeby wysprzedać stary model ustawia się go obok nowego
i tak podkręca ustawienia, żeby sprawiał wrażenie, że gra lepiej
od tego nowego. Marketing panie, marketing :)
 

elrubio

New member
mac79 napisał:
Czarny to czarny, to nie jest jakieś gówniane LG czy Szajsung żeby czarny kolor okazał się jakimś szarym odcieniem.......

Dzięki :) W dzień widziałem go w akcjii i wiem że jest bardzo dobry, w dodatku dobra cena, nie wiedziałem tylko jak się spisuje w nocy.
Zamówiony :) Ile daliście za swoje Philipsy?
 

luki1166

New member
nocnyMarek napisał:
Pytanie podstawowe, sprawdziłeś ustawienia obu?
Bywa że żeby wysprzedać stary model ustawia się go obok nowego
i tak podkręca ustawienia, żeby sprawiał wrażenie, że gra lepiej
od tego nowego. Marketing panie, marketing :)
akurat jestem z tej branży i powiem tak nic dodać nic ująć
 

chlodzio

New member
Witam.Mam od niedawna ten telewizor.Niech mi któs powie,dlaczego jak oglądam jakikolwiek mecz,to przy bardziej dynamicznej akcji robią się jakby pionowe pasy.Pisano mi już,że mam się tym nie przejmować,bo lcd najgorzej radzą sobie właśnie z meczami itp.Ale czy naprawdę nie da się nic z tym zrobić?Jak ktoś wie,proszę odpowiedzieć.Pozdrawiam
 

luki1166

New member
chlodzio napisał:
Witam.Mam od niedawna ten telewizor.Niech mi któs powie,dlaczego jak oglądam jakikolwiek mecz,to przy bardziej dynamicznej akcji robią się jakby pionowe pasy.Pisano mi już,że mam się tym nie przejmować,bo lcd najgorzej radzą sobie właśnie z meczami itp.Ale czy naprawdę nie da się nic z tym zrobić?Jak ktoś wie,proszę odpowiedzieć.Pozdrawiam
Nie wiem jak masz podłączony ten telewizor jężeli masz możliwośc podłącz przez component i pociągni osobno dzwięk do telewizora z tunera c+
 

chlodzio

New member
no cyfre mam podlaczoną przez euro.A pozatym telewizor przez gniazdo zasilajace,wtyczkę antenową do gniazda anteny i tyle.Więcej kabli nie miałem
 
Do góry