Nowe oprogramowanie do TV Philips serii od 6**7 do 9**7.

jenson

Banned
u mnie działa, ale jest nowy problem...
jeśli mamy włączony czasowy wyłącznik, tv wyłączy się po określonym czasie, ale gdy chcemy szybko go włączyć, nim jeszcze wygasi się ambilight to włączy się obraz po czym wywala czarny ekran z poziomymi paskami, resetuje się i jeszcze raz się włącza... badziew, nie kupujcie philipsa
 

strzala

Member
Dosyć szybko pojawił się ten nowy firmware. Chyba to jest najszybszy update dla zeszłorocznych modeli. Mam nadzieje, że ilość przełoży się w jakość.

Chyba za szybko pochwaliłem, bo niestety na serwerach nadal jest jeszcze stara wersja. Zapowiedź na stronie Philipsa jest sprzed 2 dni, więc to dziwne, że jeszcze nie zdążyli wgrać. Być może, że się pospieszyli trochę z zapowiedzią, a w jakichś testach poszło jeszcze coś nie tak...
 
Ostatnia edycja:

beni1

Klub HDTV.com.pl
VIP
W moim żadnych zmian i zaskoczeń. Nic lepiej nic gorzej. Nie ma z tym TV (46-7007 u mnie ogólnie żadnych problemów.
 

phips

New member
Ja jestem bardzo zadowolony z nowego firmware'u. Po aktualizacji i ponownym podłączeniu do prądu, telewizor się uruchomił. Mam obraz i dźwięk, ambilight też działa. Z pilota mogę przełączać kanały a także ściszać i pogłaśniać TV. Chyba niczego więcej nie oczekiwałem :)

Pozdrawiam
 

strzala

Member
Sam nie jestem w stanie tego sprawdzić, bo nie posiadam kina domowego, ale czytałem opinie na forum wsparciowym Philipsa, że w kwestii wyjścia optycznego niestety nadal nic się nie zmieniło.
 
Do góry