Nowe oprogramowanie do TV Philips serii od 6**7 do 9**7.

Zielony_M

Member
Wgrałem soft z końcówką .89, zobaczymy co i jak. Poszło bez problemów.
Aplikacja YT dalej z problemem o którym pisałem wcześniej.
Jedynie na początku widnieje na krótko napis: Liczba filmów 30, po czym znika i jest 5.
Na szczęście jest jeszcze możliwość korzystania spod iPhone.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie ,

Nowe firmware dla telewizorów Philips z 2012 r. serie 6xx7 do 9x07 włącznie - wersja 150.91 ....
Stwierdzam tylko fakt wydania , czy poprawi stare błędy --> życie pokaże .
Niby niektóre poprawki są istotne , ale nie piszę o nich , by nie "za peszyć".
( między innymi ---poprawa Microsoft "Smooth Streaming" technologii, poprawa pracy wskaźnika -pointera w Smart TV,
poprawa w aplikacjach strumieniowych , poprawa opcji Quick -szybki start , ulepszenia w opcji wyboru
języka -odtwarzanie MKV.)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

emer

Member
Bez reklam
Changelog:

QF1EU-0.150.91.0 (Date published: 2013-11-06)
Improvement for Microsoft Smooth Streaming.
Solution about teletext cannot be turned off for Antenna 1 in Romania.
Solution for Russian time zones.
Improvement hover effect on App in the SmartTV application when using the pointer.
Improvement on streaming video applications.
Improvement about quick startup behaviour.
Improvement about language selection when using MKV selections.


zapeszyłem ;)
 

strzala

Member
Jest choćby tutaj 46PFL8007K/12 Philips 8000 series Telewizor LED Smart 46PFL8007K 117 cm (46") 3D Max DVB T/C/S2 z technologią Ambilight Spectra XL i Perfect Pixel HD - Philips Support , ale to nie ma większego znaczenia. Gwarantuję Wam, że jeśli pobierzecie z tych waszych linków, to również będzie to ta nowa wersja(sprawdźcie po pobraniu datę utworzenia pliku wewnątrz zipa). Wszystkie linki do oprogramowania na stronach Philipsa prowadzą do tych samych plików i nigdy się nie zmieniają. Ktoś po prostu w miejscu docelowym podmienia plik zip na najnowszy. Z tym, że na polskojęzycznej stronie Philipsa "potrzebują" tygodnia, żeby zmienić opis wersji oprogramowania na stronie.
 

jenson

Banned
Jest choćby tutaj 46PFL8007K/12 Philips 8000 series Telewizor LED Smart 46PFL8007K 117***cm (46") 3D Max DVB T/C/S2 z technologią Ambilight Spectra XL i Perfect Pixel HD - Philips Support , ale to nie ma większego znaczenia. Gwarantuję Wam, że jeśli pobierzecie z tych waszych linków, to również będzie to ta nowa wersja(sprawdźcie po pobraniu datę utworzenia pliku wewnątrz zipa). Wszystkie linki do oprogramowania na stronach Philipsa prowadzą do tych samych plików i nigdy się nie zmieniają. Ktoś po prostu w miejscu docelowym podmienia plik zip na najnowszy. Z tym, że na polskojęzycznej stronie Philipsa "potrzebują" tygodnia, żeby zmienić opis wersji oprogramowania na stronie.

No co ty gadasz... wczoraj nie było do pobrania wersji .091
 

miecio_oo

New member
Jest choćby tutaj , ale to nie ma większego znaczenia. Gwarantuję Wam, że jeśli pobierzecie z tych waszych linków, to również będzie to ta nowa wersja(sprawdźcie po pobraniu datę utworzenia pliku wewnątrz zipa). Wszystkie linki do oprogramowania na stronach Philipsa prowadzą do tych samych plików i nigdy się nie zmieniają. Ktoś po prostu w miejscu docelowym podmienia plik zip na najnowszy. Z tym, że na polskojęzycznej stronie Philipsa "potrzebują" tygodnia, żeby zmienić opis wersji oprogramowania na stronie.

Czy tą wersję oprogramowania można zainstalować pod 47PFL6008 ?,
 

sroczkin

New member
No i kicha , nowy soft znów nie poprawił problemu zanikającego głosu na wielokanałowym przesyle dźwięku za pomocą kabla optycznego :sad: Niby sa poinformowani o problemie ake jakos nie daja rady sobie z tym poradzic. I tu pytanie czy taka wada kwalifikuje TV do wymiany gwarancyjnej, bo jak by nie byle jest to wada fabryczna obnizajaca sprawnosc techniczna TV ? Ile wersji softu musi byc wydane zeby bez problemu oddac TV ?
 

jenson

Banned
No i kicha , nowy soft znów nie poprawił problemu zanikającego głosu na wielokanałowym przesyle dźwięku za pomocą kabla optycznego :sad: Niby sa poinformowani o problemie ake jakos nie daja rady sobie z tym poradzic. I tu pytanie czy taka wada kwalifikuje TV do wymiany gwarancyjnej, bo jak by nie byle jest to wada fabryczna obnizajaca sprawnosc techniczna TV ? Ile wersji softu musi byc wydane zeby bez problemu oddac TV ?

Zostało już***wystarczająco dużo wydane, towar jest niezgodny z opisem, bo w specyfikacji jest wyjście optyczne, które tak naprawdę nie działa.
 

piotrpog

New member
Witam serdecznie zauważyłem że jest nowy soft dla 40pfl8008s, podobno poprawili już odtwarzanie 3d z youtube, do sprawdzenia właśnie ściągam.
 

miet55

Member
Bez reklam
Czy z PFL6007 idzie przechwycić obraz do Galaxy Trend z androidem 4.0.4
My Remonte w ustawieniach WI-FI smart screen prosi o Set Pin (czterocyfrowy).
 

Zielony_M

Member
Przydała by się aplikacja radiowa z listą polskich stacji dostępnych internetowo.
Szkoda, że wydawcy każą nam tak długo czekać.
BTW, pojawiło się Vimeo.
 

miet55

Member
Bez reklam
Czy z PFL6007 idzie przechwycić obraz do Galaxy Trend z androidem 4.0.4
My Remonte w ustawieniach WI-FI smart screen prosi o Set Pin (czterocyfrowy).
Kompetencje wsparcia technicznego to jak wielka niewiadoma!
Nikt nie potrafił odpowiedzieć na moje pytanie. Trzy razy dzwoniłem i otrzymywałem trzy różne odpowiedzi.
 
Do góry