Nowe oprogramowanie do TV Philips serii od 6**7 do 9**7.

accu

New member
Bez reklam
Po nowej aktualizacji w moim 46pfl9707 nie dziala Smart TV , aktualizowalem przez internet wylaczalem pare razy z gniazdka TV nadal to samo .
Jak uruchamiam smart to ekran jest czarny a w gornym prawym rogu przekreslione koleczko ( jak by od pointera)
Witam uprzejmie,

Moja nieśmiała propozycja , to proszę zaktualizować jeszcze raz , lecz poprzez gniazdo USB 2.0 w telewizorze.
Powinno pójść bez problemu.
Też , że przytrafiło się w tak dobrym telewizorze . Ale "głowa do góry" , będzie dobrze .:wink:
Albo poczekać na nowy soft 150.89 , o którym się mówi że powinien niedługo być wydany.


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

kubekpl

New member
Dzis wlaczylem Smarta i jaka mila niespodzianka wszystko chula takze obylo sie bez ponownej aktualizacji.

PS. jedyna zmiane jaka zauwazylem to ze pointer dziala duzo lepiej
 

accu

New member
Bez reklam
Dzis wlaczylem Smarta i jaka mila niespodzianka wszystko chula takze obylo sie bez ponownej aktualizacji.

PS. jedyna zmiane jaka zauwazylem to ze pointer dziala duzo lepiej

Witam uprzejmie,

Cieszę się tym faktem bardzo:-D , bo w tak dobrym telewizorze wszystkie funkcje powinny działać
poprawnie bez dwóch zdań .


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

wirus

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mam chyba głupie pytanie co to jest pointer w 8007 bo ja chyba nie mam tego lub jeszcze nie załączyłem lub nie wiem jak to zrobić:)
 

accu

New member
Bez reklam
Mam chyba głupie pytanie co to jest pointer w 8007 bo ja chyba nie mam tego lub jeszcze nie załączyłem lub nie wiem jak to zrobić:)

Witam uprzejmie,

Według mnie nie ma głupich pytań .
Jest to wskaźnik . Działa jak w komputerze . Zastępuje przyciski strzałek ( w górę , na dół , w lewo , w prawo ) na pilocie zdalnego sterowania . Przydatny w SmartTV w niektórych aplikacjach , które go wspierają . W telewizorach Philips z 2012 r. jest to małe kółeczko ,
natomiast w telewizorach Philips z 2013 r. jest to po aktualizacji softu , strzałka , podobnie jak w komputerze.
Masz instrukcję obsługi telewizora elektroniczną w telewizorze .

Otwórz stronę startową Smart TV. Wskaźnik jest wyświetlony nad znakiem słownym TV na środku
ekranu . Umieść kciuk na przycisku : OK na pilocie , ale nie wciskaj go . Poruszaj pilotem aby poruszać
wskaźnikiem po ekranie . Jeżeli wskaźnik umieścisz na łączu ... to wskaźnik zmieni wielkość i w kółku
pojawi się kropka . Naciskasz wtedy przycisk : OK , aby łącze otworzyć .
Jeśli wskaźnik umieścisz na polu tekstowym .... to wskaźnik zmieni wielkość i w kółku pojawi się kursor
w kształcie litery : I . Naciskasz wtedy przycisk : OK i wprowadzasz tekst .
Jeżeli nie chcesz używać wskaźnika możesz przełączyć się z powrotem na używanie przycisków strzałek do poruszania się po ekranie . Naciskasz przycisk :OPTIONS , wybierasz opcje na pasku menu
:Sterowanie pilotem i następnie wybierasz opcję :Klawisze strzałek .
Aby korzystać z pointera musisz zobaczyć jakie masz oprogramowanie telewizora , gdyż może zajść
potrzeba wgrania nowego oprogramowania .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Nowy firmware dla telewizorów Philips serii 6xx7 ,7007 , 8007 i 9x07 z 2012 r.
QF1EU_0.150.89.0 - data publikacji : 06 09 2013

Zawiera usprawnienia dotyczące:
Rozwiązanie dla prawidłowego działania przycisku :Wstecz , aby przejść do poprzedniego kanału .

Ulepszenie dla odtwarzania plików mp4 .

Rozwiązanie dla : Natural Motion "ON" przy starcie , chociaż jest wyłączone w Menu .


Usprawnienie przy wyborze obrazu Demo .


Pozdrawiam,:)
accu
 

jenson

Banned
ciekawe kiedy poprawią***rozjeżdżające się***ikony w menu i zmienią***w końcu w pl wersji "Skrócona instrukcja obsługi" na "szybki start" ;)
 

strzala

Member
Niestety mam problem z wgraniem ten najnowszej aktualizacji do 46pfl8007k. Wcześniej już 2 razy go aktualizowałem i nie było żadnych problemów. Pierwszy krok(ładowanie) przechodzi do końca, ale zaraz za połową drugiego kroku(weryfikacja) wyskakuje komunikat, że nie można ukończyć aktualizacji, tak że do 3 ostatniego kroku(programowanie) nawet nie dochodzi. Użyłem tego samego pustego pendrive'a co przy poprzednich aktualizacjach. Sformatowałem go zatem ponownie, pobrałem jeszcze raz aktualizację, ale to nic nie dało. Czy komuś się udało wgrać ten najnowszy soft do tego konkretnego modelu telewizora? Nie wiem, czy coś jest nie tak z plikiem aktualizacyjnym na serwerze, czy może coś dolega mojemu TV...
 
Ostatnia edycja:

Romanesku

New member
New soft

Po wygraniu nowego softu tv nadal jest zamulony, uruchamia sie jak Pc z Windows 95, zeby wybrac źródło potrzeba cierpliwości której nie ma moj uniwersalny pilot Logitecha i jednym przyciskiem nie mozna odpalic 2 urządzeń.W porównaniu do mojego bylego Panasonica to żółw, jednak obraz i dźwięk to mistrzostwo.
 

phips

New member
Po aktualizacjach, w menu Wersja oprogramowania stoi m. in.:
Zwolnij zapisy: Release for FusionR2:
O co tu chodzi? Co to znaczy?

To znaczy, że w ramach oszczędności TPVision (dawniej Philips) używa mechanicznego tłumacza i nie wydaje pieniędzy na człowieka, który mógłby zweryfikować takie buble. Przejrzyj wcześniejsze posty to poczytasz o innych kwiatkach jak "Skrócona instrukcja obsługi" zamiast "Szybki start".
Nawet google tłumaczą prawidłowo "szybki start", czyli TPVision (dawniej Philips) używa jakiegoś starego, taniego programu do tłumaczeń.

Pozdrawiam
 

jenson

Banned
Nie wiem czy to przez nową***aktualizację, ale po zainstalowaniu oglądałem film na "ipla" i ten szmelc philips wykrzaczył się 3 razy w ciągu 30 minut. Czarny ekran, pionowe niebieskie pasy, no i oczywiście reset ustawień... badziew
 

vienna1980

Member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Nowy firmware dla telewizorów Philips serii 6xx7 ,7007 , 8007 i 9x07 z 2012 r.
QF1EU_0.150.89.0 - data publikacji : 06 09 2013

Zawiera usprawnienia dotyczące:
Rozwiązanie dla prawidłowego działania przycisku :Wstecz , aby przejść do poprzedniego kanału .

Ulepszenie dla odtwarzania plików mp4 .

Rozwiązanie dla : Natural Motion "ON" przy starcie , chociaż jest wyłączone w Menu .


Usprawnienie przy wyborze obrazu Demo .


Pozdrawiam,:)
accu

Z tego co wiem to Philips wycofał tą wersję softu który widniał na ich stronie przez kilka dni i obecnie najnowsza wersja to stara z lipca a nie z września.
 

Bolaudio

New member
Witam,
po wgraniu tego najnowszego softu liczyłem na tą poprawkę z teatrem, który jest tylko wtedy jak włącza mi się TV przy szybkim starcie i każdorazowo muszę wtedy trzeba przełączać tryby ustawień obrazu. Niestety przynajmniej u mnie to nie zostało naprawione,
pozdrawiam
 

jenson

Banned
ma ktoś stary soft z końcówką***88 (z lipca chyba) bo ten jest do bani, w ciągu 2 dni zresetował się 3 razy i co kilka godzin obraz się wyłącza i pojawiają niebieskie pasy, niezależnie czy z tuner czy z ipla...
 
Do góry