Nowe oprogramowanie do TV Philips serii od 6**7 do 9**7.

J

Judash

Guest
Nie zapisałem starej listy niestety, a ustawianie na nowo jest uciążliwe.Szkoda, że na forum nie ma tematu z listą programów różnych operatorów.
 

emer

Member
Bez reklam
żartujesz ?
Wchodzisz na www swojego modelu i sciagasz odpowiedni dla swego modelu FW. Albo by net prosto w bebechy swego TV ...
 

Leeonsjo

New member
Bez reklam
W nowych 8008 dodali DTS .TXT a nas zostawili z beta telewizorem.Pisałem od razu że tak będzie ale kiki zapewniał że będą aktualizowane:niewiem: no i wykrakałem.
 

Wronsky

New member
No a wie ktoś możne niby czemu DTS dodali do tegorocznych modeli,a to zeszłorocznych nie? i czym to uzasadniają? Przecież to jest absurd jakiś.
 

Wronsky

New member
o ile się nie mylę, to nie było żadnych zapowiedzi ze strony philipsa, że te modele będą obsługiwać w przyszłości DTS ;)

A co ma do rzeczy to czy zapowiadali coś czy nie, DTS to głownie kwestia licencji, skoro wprowadzili DTS do tegorocznych modeli to dlaczego tylko do nich? Poza tym DTS to nie jest jakiś nowy format istnieje od 1996 roku!!!, wiec błagam... łaskawcy wprowadzili nowość...do najnowszych serii telewizorów :bober:
 

tdx

New member
Bez reklam
Tutaj to głownie kwestia licencji i kasy za nią (niby tylko kilkanaście centów ale mnożąc prze ilość TV pewnie wychodzi jakaś ładna sumka). I pewnie doszli do wniosku że nie będą dokładać do już zakupionych modeli
 

jenson

Banned
A co ma do rzeczy to czy zapowiadali coś czy nie, DTS to głownie kwestia licencji, skoro wprowadzili DTS do tegorocznych modeli to dlaczego tylko do nich? Poza tym DTS to nie jest jakiś nowy format istnieje od 1996 roku!!!, wiec błagam... łaskawcy wprowadzili nowość...do najnowszych serii telewizorów :bober:

A to ma do rzeczy skoro nie obiecywali to dlaczego mają dać? Dodali do nowej serii, bo to ona teraz jest sprzedawana... co oni by z tego mieli ;)
 

Wronsky

New member
Tutaj to głownie kwestia licencji i kasy za nią (niby tylko kilkanaście centów ale mnożąc prze ilość TV pewnie wychodzi jakaś ładna sumka). I pewnie doszli do wniosku że nie będą dokładać do już zakupionych modeli

No przecież wiem i to napisałem ze to głownie kwestia licencji, skandalem jest ze wprowadzają DTS dopiero teraz, szkoda ze nie doszli do wniosku ze ten format powinien sie znalesc w telewizorach odkad wprowadzili w nich obsługę media playerow :p A takie rozumowanie jest bez sensu co to znaczy nie będą dokładać do już zakupionych modeli? tzn ze jak ktoś kupił telewizor przed aktualizacja to zapłacił mniej? :) ci co kupili przed będą teraz za ta aktualizacje dopłacać?
Telewizory zeszłoroczne są cały czas w sprzedaży przecież :) , ja miesiąc temu kupiłem zeszłoroczny model, i zapowiedz ze tegoroczne modele będą obsługiwać DTS nie skłoniły mnie do wybrania tegorocznego modelu z zawyżonymi nieadekwatnymi kwotami do możliwości,z podatkiem od nowości, a według nich właśnie jedna z takich nowości w tego rocznych modelach jest zdolność obsługi DTS-u?,WOW - bieda i żałość panie :) Swoja droga różnice miedzy modelem 8007 a 8008 sa wiecej niz poprostu śmieszne ;)
Chyba tylko samsung podszedł do tej kwestii normalnie, bo tam DTS jest odkąd pamiętam.
 

tdx

New member
Bez reklam
Skoro nie było licencji muszą ja kupić skoro chcą aktualizować satre modele które są na rynku muszą za nie też zapłacić.


Chyba tylko samsung podszedł do tej kwestii normalnie, bo tam DTS jest odkąd pamiętam.

PS Już prawie 5 lat temu miałem Samsunga z DTSem :)
 

Wronsky

New member
Skoro nie było licencji muszą ja kupić skoro chcą aktualizować satre modele które są na rynku muszą za nie też zapłacić.




PS Już prawie 5 lat temu miałem Samsunga z DTSem :)

No tak to już w życiu jest...ze za błędy zawsze się płaci :p :) hehe
Ale nie wiem czy do końca jest tak jak piszesz, bo nawet jeśli, to przecież telewizory sa juz od jakiegoś czasu na rynku i trochę ich już pewnie sprzedali,a aktualizacja z dts-m pojawiła się niedawno...

PS. Ja samsunga z DTSem mam od ponad 4 lat ;)
 

Zielony_M

Member
Kurna mam wrażenie, że HDMN coś się pogorszył. Jadę na MIN. Będę obserwował. Z tym DTSem i TXT mogli by nie lać się żurem :-/
Ktoś patrzył czy na forach zagr. ludzie rzucają się z tego powodu?
 

Leeonsjo

New member
Bez reklam
Kurna mam wrażenie, że HDMN coś się pogorszył. Jadę na MIN. Będę obserwował. Z tym DTSem i TXT mogli by nie lać się żurem :-/
Ktoś patrzył czy na forach zagr. ludzie rzucają się z tego powodu?
Po co w Niemczech txt oni 100% filmów mają z dubbingiem.
Dts by się przydał większość mkv jest z dts
 

Leeonsjo

New member
Bez reklam
Tylko bul bo trzeba od nowa listę układać i na norwegi brak loga kanałów ale ja wrzucam wszystko programem chanellist
Nie rozumiem czemu im tak ciężko zrobić na polske epg no i na norwegi hbbtv nie działa :(

Szkoda że nie napisałeś jasno że się nie da listy wgrać oszczędziło by mi to kilka godzin.Po wybraniu kraju Norwegia nie idzie wcześniej zapisanej listy kanałów z pendriva wrzucić.(lista zapisana z krajem polska)
 

kubekpl

New member
Po nowej aktualizacji w moim 46pfl9707 nie dziala Smart TV , aktualizowalem przez internet wylaczalem pare razy z gniazdka TV nadal to samo .
Jak uruchamiam smart to ekran jest czarny a w gornym prawym rogu przekreslione koleczko ( jak by od pointera)
 
Do góry