Nowe oprogramowanie do TV Philips serii od 6**7 do 9**7.

sroczkin

New member
Potwierdzam w kwestii wyjścia optycznego i przerywania dźwięku wielokanałowego nic sie nie zmieniło .
Dzisiaj dzwoniłem do Philipsa i kazano mi napisać maila do philipsa z opisem problemu aby przyspieszyć działanie nad poprawa softu. Jak by nie bylo nie kumam takiego postępowania . W meilu napisałem ze ich produkt nie zgadza sie z opisem specyfikacji i po trzech aktualizacjach nic nie zmieniło sie w kwestii optyka i dźwięku i rozmyślam sie nad zareklamowaniem telewizora. Pan z którym rozmawiałem przez telefon powiedział ze usterka nie kwalifikuje sie do serwisu gdyż wina leży po stronie softu a nie uszkodzeniu technicznym.
 

jenson

Banned
Potwierdzam w kwestii wyjścia optycznego i przerywania dźwięku wielokanałowego nic sie nie zmieniło .
Dzisiaj dzwoniłem do Philipsa i kazano mi napisać maila do philipsa z opisem problemu aby przyspieszyć działanie nad poprawa softu. Jak by nie bylo nie kumam takiego postępowania . W meilu napisałem ze ich produkt nie zgadza sie z opisem specyfikacji i po trzech aktualizacjach nic nie zmieniło sie w kwestii optyka i dźwięku i rozmyślam sie nad zareklamowaniem telewizora. Pan z którym rozmawiałem przez telefon powiedział ze usterka nie kwalifikuje sie do serwisu gdyż wina leży po stronie softu a nie uszkodzeniu technicznym.

Z jakimś debilem rozmawiałeś. Telewizor jest niezgody z opisem producenta, napisane jest, że jest to wyjście 5.1, a tak naprawdę to nie działa. To tak jakby nie działały głośniki przez źle napisane oprogramowanie, to też***powiedzieliby, że nie można reklamować? Ja po nowym roku zamierzam się***zabrać za tę sprawę. Chcę przenieść***tv do sypialni i kupić małe, plastikowe kino domowe a nie chcę wywalać 1000zł żeby móc podłączyć je poprzez hdmi, tylko chcę podłączyć przez optyczne. Ciekawe, czy do tego czasu zdążą naprawić ten problem.
 

strzala

Member
Hehehe jaki dowcipniś z tego Pana. W sumie to Ciebie za bardzo nie interesuje, czy problemem jest hardware czy software. Ty po prostu chcesz, żeby to działało prawidłowo jak to jest określone w specyfikacji telewizora. Zatem jeśli ten Pan jest taki mądry, to niech Ci zainstaluje taki soft, na którym to działa tak jak trzeba.
 

morfeo11

New member
A ja dziś zaktualizowałem TV i mam problem następujący : zniknęło podświetlenie/zaznaczenie aplikacji w SMARTTV. Włączam tylko na czuja, ewentualnie metodą prób aż trafię we właściwą apkę. Resetowałem ust. internetu ale nic nie pomogło. Jakieś pomysły?
 

accu

New member
Bez reklam
A ja dziś zaktualizowałem TV i mam problem następujący : zniknęło podświetlenie/zaznaczenie aplikacji w SMARTTV. Włączam tylko na czuja, ewentualnie metodą prób aż trafię we właściwą apkę. Resetowałem ust. internetu ale nic nie pomogło. Jakieś pomysły?

Witam uprzejmie,

Proszę spróbować może całkowicie wyłączyć telewizor z zasilania , choćby na kilka minut , jak
dotąd tej czynności nie wykonałeś . Czasem ten zabieg działa jak balsam .


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
Mam małe pytanko czy w seri 6007 będzie działał pilot z klawiaturą qwert z modelu 7008

Witam uprzejmie,
Pilot powinien działać . Natomiast , czy uda się Tobie uruchomić nim pointer (wskaźnik) na telewizorze serii 6007 to mnie ciekawi , gdyż nigdy nie miałem okazji tej opcji sprawdzić .
W wątku : Philips 47pfl6008 test-ten model robi furorę na całym świecie,czy tak będzie w Polsce , użytkownik @ bla.zej napisał , że uruchomił wskaźnik( pointer) na swoim telewizorze po
wymianie uszkodzonego orginalnego pilota przez serwis Philips na pilot z wyższej serii telewizorów .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

krewetka

New member
Wielkie dzięki accu za tak szybką odpowiedź.Mam jeszcze jedno pytanko chodzi o kod tego pilota qwerty .Ten z6007 ma 2422-549-90477
Sorki że marudze lecz tylko po tym kodzie można znależć piloty Philipsa w necie.
 

accu

New member
Bez reklam
Wielkie dzięki accu za tak szybką odpowiedź.Mam jeszcze jedno pytanko chodzi o kod tego pilota qwerty .Ten z6007 ma 2422-549-90477
Sorki że marudze lecz tylko po tym kodzie można znależć piloty Philipsa w necie.

Witam uprzejmie,

Pytanie o kod pilota , jaki otrzymał od serwisu Philips oczywiście zadałem i otrzymałem pełną
odpowiedź od @bla.zej , za co jeszcze raz dziękuję i dzięki temu mogę Tobie odpowiedzieć .
2422 549 90642
YKF 319-007
020213-03527
HT11C016V.09

Pełna treść naklejki w miejscu , gdzie wkłada się baterie .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

krewetka

New member
Jeszcze raz accu dzięki,za tak szybką odpowiedź.Nie spodziwałem się tak szybkiej odpowiezi Widze że to forum jest dla Ciebie jakąś nie wiem jak to nazwać "świętością" Przepraszam jeśli uraziłem
 

accu

New member
Bez reklam
Jeszcze raz accu dzięki,za tak szybką odpowiedź.Nie spodziwałem się tak szybkiej odpowiezi Widze że to forum jest dla Ciebie jakąś nie wiem jak to nazwać "świętością" Przepraszam jeśli uraziłem

Witam uprzejmie,

Proszę napisz, gdy będziesz już miał nowego pilota , jak on się "sprawuje".

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Пульт Philips 2422 549 90642 (YKF319-008) 3D - Интернет-магазин пультов

Możesz jeszcze kliknąć link na stronie , która się wyswietli : orginalne piloty ; pojawią się inne modele pilotów do telewizorów Philips .


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

jenson

Banned
Pilot nie będzie działał, bo 6007k nie ma wbudowanego odbiornika. Sam kiedyś***chciałem wymienić pilot, ale odpowiedzi ze strony philipsa i zagranicznych stron powiedziały mi, że nie ma takiej opcji.
 

krewetka

New member
Szukami szukam i nic nie znajduje.Na czeskiej stronie Dálkové ovladače Philips - Heureka.cz ,piszą że nie ,bo qwerty jest od 7008 w górę.Ciekawe czy jest możliwość dostania np "dżongla " po usb z odbiornikiem ,tak jak do klawiatury bezprzewodowej.Na jednej z rosyjskich stron (nie mogę odnoleść),były piloty do seri 69x7 i 66X7 (środkowe cyfry chyba takie) z klawiaturą dual
 

accu

New member
Bez reklam
Szukami szukam i nic nie znajduje.Na czeskiej stronie Dálkové ovladače Philips - Heureka.cz ,piszą że nie ,bo qwerty jest od 7008 w górę.Ciekawe czy jest możliwość dostania np "dżongla " po usb z odbiornikiem ,tak jak do klawiatury bezprzewodowej.Na jednej z rosyjskich stron (nie mogę odnoleść),były piloty do seri 69x7 i 66X7 (środkowe cyfry chyba takie) z klawiaturą dual

Witam uprzejmie,

Co z tego że piszą . Piszą również , że pointer ( wskaźnik ) nie działa w telewizorach Philips serii 6008 ,
a okazuje się , że można go uruchomić pilotem zdalnego sterowania , tyle że z wyższej serii a nie
orginalnym . Masz linki do wypowiedzi w małej polemice na ten temat .
www.hdtv.com.pl/forum/989316-post1920.html

www.hdtv.com.pl/forum/989635-post1936.html

www.hdtv.com.pl/forum/989684-post1937.html

Więc można wysnuć wniosek , że również można uruchomić klawiaturę qwerty , która jest "zaszyta"
w oprogramowaniu telewizora i potrzebny jest tylko odpowiedni kod , aby móc ją uruchomić .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

krewetka

New member
Witam,znalazłem tą strone Philips ,na której jest pilot qwerty do modeli seri 6000, ale jest to 6877T/12 i ma Ambilight Spectra 3, pasywne 3D .Różnica między 6007 a nim jest więc dość duża
 
Do góry