Nowe oprogramowanie do TV Philips serii od 6**7 do 9**7.

krewetka

New member
Coś nie wszedł ten link jak powinin ,więc dam jeszcze raz Пульт телевизора Philips YKF316-002 242254990523 с клавиатурой вС 242254990642 6007 też ma pasywne 3d
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

A np.

Пульт Philips 2422 549 90521 3D LED TV - Интернет-магазин пультов

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

jenson

Banned
Coś nie wszedł ten link jak powinin ,więc dam jeszcze raz Пульт телевизора Philips YKF316-002 242254990523 с клавиатурой вС 242254990642 6007 też ma pasywne 3d

A co ma pasywne 3D do odbiornika radiowego w telewizorze?
 

krewetka

New member
Witam.Pasywne czy aktywne 3d nie ma nic wspólnego,chodziło mi o to że 6877T/12 jest o dużo lepiej wypsionym tv.Stwierddzenie "6007 też ma pasywne 3d" odnosiło się do mojego posta wyżej,gdzie pisałem iż 6877T ma Ambilight Spectra 3 i myślałem że ma aktywne 3d
 

Mariov3

New member
Witam! Zakupiłem Philipsa 55" 8008S/12 i chyba mam zepsuty pilot,telewizor jest właczony przyciskiem z tyłu obudowy ,świeci ambilayght ,wyswietla się na ekranie pilot że mam włączyć OK włączam i nic się nie dzieje,baterie w pilocie wymieniałem już trzy razy.Naciskając przyciski kanałów lub głosu na tylnym panelu tozaświeca się kontrolka z przodu.A pilotem nie moge wejść w menu począ tkowe.Co jest grane...? Serwis nie pracuje w wekend a ja odchodze od zmysłow...
Czy mam jakiś kod wstókac by uruchomić pilota?
Proszę o pomoc!:sad:
 

accu

New member
Bez reklam
Witam! Zakupiłem Philipsa 55" 8008S/12 i chyba mam zepsuty pilot,telewizor jest właczony przyciskiem z tyłu obudowy ,świeci ambilayght ,wyswietla się na ekranie pilot że mam włączyć OK włączam i nic się nie dzieje,baterie w pilocie wymieniałem już trzy razy.Naciskając przyciski kanałów lub głosu na tylnym panelu tozaświeca się kontrolka z przodu.A pilotem nie moge wejść w menu począ tkowe.Co jest grane...? Serwis nie pracuje w wekend a ja odchodze od zmysłow...
Czy mam jakiś kod wstókac by uruchomić pilota?
Proszę o pomoc!:sad:

Witam uprzejmie,

Przepraszam , że pytam prozaicznie , czy sparowałeś pilota z telewizorem ?
Proszę podejść z pilotem do telewizora i na wysokości nazwy telewizora z odległości 10 cm nacisnąć na pilocie równocześnie dwa kolorowe skrajne przyciski czerwony i niebieski . Po udanym sparowaniu
zostanie wyświetlony komunikat .
Albo , na wysokości nazwy telewizora z odległości około 10 cm nacisnąć przycisk na pilocie OK .
Po udanym sparowaniu wyświetlony zostanie komunikat . Dotyczy to przypadku , gdy telewizor nie
był jeszcze parowany z pilotem zdalnego sterowania telewizorem .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

Romanesku

New member
Po uaktualnieniu najnowszego softu nie włącza mi sie Tv z pilota , mozna tylko włączyć z obudowy.wylaczyc sie da z pilota , juz mam dość oprogramowania Philipsa.


Pzdr.
 

emer

Member
Bez reklam
tak - jak co jakis czas sprawdzam, jakie nastawy mam, to stwierdzam ze poprzestawiane są na jakieś inne :D
 
Ostatnia edycja:

Bolaudio

New member
Wątpie w to czy wyjdzie jeszcze jakiś soft poprawiający coś to mimo wszystko technologicznie już "stary" sprzęt, choć moim zdaniem jeszcze wiele zostało do poprawienia
 

jenson

Banned
U mnie zdarza się, że ten bubel zgubi ustawienia, ale ostatnio jakoś rzadko się***to dzieje, gorzej było na poprzednich softach, a na aaktualizacje nie ma już co liczyć, ludzie ciągle wymieniają te same błędy w sofcie na oficjalnym forum philipsa a te jełopy nic z tym nie robią. Zostawili ludziom sprzęt z niedziałającym wyjściem optycznym.
 

strzala

Member
Mam nadzieje, że czegoś nie popsuli. Największym plusem w pojawieniu się tego oprogramowania jest płynąca dla nas informacja, że jeszcze nie zapomnieli o modelach z 2012r.
 
Ostatnia edycja:

phips

New member
Obawiam się, że tu nie chodziło o pamięć. "Solution for security issues" jest chyba właściwym powodem wydania tej poprawki. Prawdopodobnie trzeba było wymienić bibliotekę OpenSSL, żeby zatkać potężną dziurę:
Heartbleed to wyciek pamięci nie tylko z serwerów WWW

Wszyscy, którzy mieli odwagę używać tego telewizora do fejsbuków, poczty czy innych serwisów, do których trzeba się logować i podawać hasło, powinni zainstalować tę poprawkę, a następnie zmienić wszystkie hasła z których korzystali.

Szkoda tylko, że obecny właściciel marki Philips nie informuje swoich klientów co robić po takiej wtopie, zwłaszcza, że tym razem to nie jest jego wina :)

Pozdrawiam
 

Zielony_M

Member
Zainstalowałem. Zobaczymy czy zgubi ustawienia któregoś dnia :-//
Ostatni soft robił to notorycznie, przynajmniej u mnie. Mega wk#%€& sprawa jeśli ktoś ma precyzyjne ustawienia obrazu na dzień i noc i nocny dla dzieci (mocno przygaszony).
 
Do góry