Nowe oprogramowanie do TV Philips serii od 6**7 do 9**7.

jozwa48

New member
Inne loga na kanałach

Wczoraj po wgraniu nowego FW 150.95 mam na niektórych programach pomylone logo. Przykład na eurosporcie jest logo TTV. Co zrobić żeby to zmienić.
 

szybal

Banned
Zainstalowałem. Zobaczymy czy zgubi ustawienia któregoś dnia :-//
Ostatni soft robił to notorycznie, przynajmniej u mnie. Mega wk#%€& sprawa jeśli ktoś ma precyzyjne ustawienia obrazu na dzień i noc i nocny dla dzieci (mocno przygaszony).
Witam dlaczego dla dzieci masz mocno przygaszony?
 

gelou307

New member
Dzisiaj podczas aktualizacji oprogramowania wydarzyła się dość dziwna rzecz po włożeniu pen drive z najnowszym softem do telewizora pojawił się czarny ekran i telewizor jakby się zawiesił po kilku minutach telewizor wyłączyłem za pomocą guzika z tyłu telewizora oraz odłączyłem pen drive. Po włączeniu telewizora pojawił się ekran aktualizacji itp i zaczęło normalnie akutalizować pomimo braku pen drive w telewizorze. Aktualnie po sprawdzeniu wersji softu pokazuje najnowszą a aktualizacji na pen drive nie wykrywa, wszystko wydaje się jak narazie działać. Czy wszystko będzie ok ? Skąd ten soft się wgrał? (z neta? czy jakoś się wczytał do pamięciu telewizora czy czegoś :p)
 

jaro1972

New member
Panowie,
mam pytanie odnośnie okna dostępnej aktualizacji, które to pokazuje się po każdorazowym uruchomieniu TV, czy można to jakoś wyłączyć? oczywiście TV "tak ma" że nie można go uaktualnić, był "serwisant-kurier" i chciał go zabrać, ale pomyślałem że jak wszystko działa, a obraz jest super to po co mają grzebać, jeszcze coś "polepszą" chodzi o TV6007

Pozdrawiam
 

Jarek.N.

Member
Pisałem o tym wcześniej.
Zawsze po wgraniu nowego oprogramowania. Należy na nowo zainstalować TV. I "loga" kanałów będę prawidłowe.

Może nie na nowo zainstalować TV, a wystarczy na nowo zainstalować kanały. Wcześniej też tego problemu po aktualizacji nie miałem, synek mówi, że po ostatniej aktualizacji wersji 95 przez internet, loga kanałów telewizji satelitarnej były częściowo pomieszane.
 

strzala

Member
Dodam kilka słów od siebie nt. tej ostatniej aktualizacji oprogramowania. W lipcu przestał mi działać Smart TV. Wyskakiwało okienko z informacją "Nie można odnaleźć serwera Philips". Myślałem, że to była tylko jakaś chwilowa awaria, konserwacja serwera, czy coś takiego, bo już to się kiedyś w przeszłości zdarzało niektórym osobom. Później wyjechałem na wakacje, jednak po powrocie (minęło ok. 3 tygodnie od czasu zauważenia przeze mnie braku Smarta) Smart TV nadal nie działał. Wszedłem tu na forum sprawdzić, czy przypadkiem ktoś jeszcze nie zgłasza takiego problemu, ale zamiast tego znalazłem wzmiankę o nowym oprogramowaniu. Od razu je pobrałem, wgrałem i Smart zaczął normalnie działać. Przy okazji zniknął też pewien denerwujący problem z IPLĄ. Tzn. od dłuższego czasu nie uruchamiały mi się niektóre materiały, przede wszystkim bajki dla dziecka. Włączały się reklamy, a po ich zakończeniu wyskakiwał błąd, że "nie można uruchomić materiału, spróbuj ponownie" i tak w kółko. Teraz wszystko działa jak należy.
 

wjgor

New member
Witam u mnie wgranie nowego softu do Philipsa 47PFS7109 skończyło się uruchomieniem TV i resetowaniem go cały czas ... TV pewnie pójdzie na serwis .. wiec wstrzymajcie się z wgrywaniem nowego softu nr 012.003.006.128 z dnia 01.08.2014 r. bo pewnie coś z nim jest nie tak.
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Witam u mnie wgranie nowego softu do Philipsa 47PFS7109 skończyło się uruchomieniem TV i resetowaniem go cały czas ... TV pewnie pójdzie na serwis .. wiec wstrzymajcie się z wgrywaniem nowego softu nr 012.003.006.128 z dnia 01.08.2014 r. bo pewnie coś z nim jest nie tak.

Tu piszemy o serii od 6**7 do 9**7 ;)
 
Do góry