Nowe oprogramowanie do TV Philips serii od 6**7 do 9**7.

Harpo

New member
kolory są jakieś pastelowe , czerń byle jaka. .Menu w philipsie faktycznie zamulone.
Ten TV ma jedne z lepszych kolorów jakie widziałem. Coś masz źle ustawione. Kombinuj.
Albo w soniaku miałeś zbyt kolorowo? Barwę najlepiej sprawdzać na kolorze skóry. Większość ma tak ustawione, że cera jest jakby prosto z solarium ;) NIE jest to naturalne.

Wgrałem nowy soft i nie widzę żadnej różnicy.
Racja - zero różnicy. Chociaż...w Natural Motion jakby poprawiono "gubienie" obrazu z bardzo szybkich akcjach. Takie mam wrażenie.
 

pszczola26

New member
Sony miał właśnie bardzo naturalne kolory, ale powoli dochodzę do obrazu który mi pasuje. Po prostu muszę się do nowego TV przyzwyczaić. Drażni mnie jeszcze powolne menu, może w następnych poprawkach softu coś na to poradzą, philips reklamuje się dwurdzeniowym prockiem, a muli jak i386:)
 

DaRcO

Banned
Nom, nad oprogramowaniem to oni powinni jeszcze popracować.
Ja tam nigdzie nie mogę się doczytać że to dwurdzeniowy procek a już na pewno nie taki jak mamy w kompach x86. Może za rdzenie rozumiane jest SoC fusion cpu i gpu razem... To proc na architekturze MIPS - jakby 74 wątki przetwarzające. Prawdopodobnie 700 mhz, a w wysokich modelach z aktywnym 3D 1 ghz taki: Sigma - Solutions - HiDTV<sup>Ž</sup> Pro-Fusion™
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
dziś tv mnie zaskoczył ostro. Przeglądam zasób sieci za pomocą servio. włączam fragment filmu. tv gaśnie włącza się ze zresetowanymi ustawieniami trochę mnie to wpieniło ale na szczęście miałem ustawienia obrazu zapisane na kompie. Soft nadal bardzo niestabilny i oby to poprawili
 

Harpo

New member
A ja jestem wk...rzony, bowiem PRZESTAŁ działać Wi-Fi - znaczy się "ps3 media server" ! Daję przeglądaj sieć i owszem, znajduje "ps3..." ale nie można nań wejść, pokazuje się napis: "brak plików". Wcześniej śmigało jak trzeba, teraz filmów z kompa nie zobaczę! Pozostaje znów samo ps3, ale to dodatkowe urządzenie włączone. CO za bezsens - nowe oprogramowanie nic nie poprawiło - wręcz przeciwnie... :/
Chyba dam sobie spokój z tymi "nowymi" aktualizacjami.
 

MCR

New member
Procesor w TV odpowiada za skalowanie obrazu, z tego co wiem to za obsluge menu odpowiada dedykowany ( i zdaje sie zaden dwurdzeniowy) chip.
 

chief

New member
Witam
Moze ktos mi napisze dlaczego mam nie aktywne funkcje:
HD Natural Motion, Clear LCD - są wyciemnione
Tak samo Głebia 3D ??????????????????
 

Harpo

New member
Czy ktoś ma też problem z przeglądaniem "Sieci" przez PS3 Media Server? Aktualne oprogramowanie "zrąbało" tę opcję, strasznie mnie to wkurza, bo wszystko muszę przegrywać na pendrive'a... A było tak pięknie z poprzednią wersją:(
(@kiki - wysłałem PW)
 

Dj Darecki

New member
Mi działa PS3 Media Server .
Kiedyś na starym oprogramowaniu przestał działać ale zmieniłem domyślny port w PS3 Media Server na inny i jest OK

Napisz co pokazuje ci w "status" jak odpalisz PS3 Media Server
Tam powinien wyskoczyć jaki jest bład..........
 
Ostatnia edycja:

DaRcO

Banned
@Harpo - mnie tam na najnowszym oprogramowaniu śmiga najnowsza wersja 1.72 PS3ms bez problemu. Wyświetla też często, gęsto "brak plików" jakby był pusty katalog, ale wystarczy poczekać aż wczyta do pamięci i pliki się pojawiają a gdy router jest włączany po tv, to trzeba resetnąć tv i już widzi.
Coś sam musiałeś namieszać - odinstaluj serwer i zainstaluj ponownie.
 

europa777

New member
Mam pytanko odnośnie działania PS3 Media Server. Jeżeli dobrze rozumiem to łączycie się przez PS3MS bezpośrednio z TV? Bez udziału PS3? I przeglądacie pliku w komputerze przez TV?
 
Do góry