Nowa seria - KDL-32W655A

wiwo

New member
Witam,
Może ktoś wie jaki wieszak zastosować do modelu 42W655A oprócz tego co jest dodany w komplecie. Wieszak misi być z pełną regulacją w pionie i poziomie.
 

ShoRtie

Member
Z boku telewizora jest wyjście słuchawkowe i w instrukcji pisze, że jest to wyjście hybrydowe czyli wyjście audio z wyjściem słuchawkowym i odwrotnie. To znaczy, że mogę do tego podlączyć normalnie aktywne głośniki np moje Z- 2300 ?
 

wiwo

New member
Witam,
Może ktoś wie jaki wieszak zastosować do modelu 42W655A oprócz tego co jest dodany w komplecie. Wieszak misi być z pełną regulacją w pionie i poziomie.

Widzę że zainteresowanie tematem jest zerowe. Dla zainteresowanych odpowiedź z serwisu na pytanie jest następująca.
dziękujemy za kontakt z firmą Sony

W nawiązaniu do korespondencji wyjaśniam, iż jedynym rozwiązaniem jest zakup dodatkowego adaptera: B448584401. Jego koszt na dziś wynosi 105 PLN.
 

adam198608

New member
Witajcie, podepnę się do wątku. Stoję przed wyborem TV (32" i ani cala większy więc nie proponujcie większego, bo jest lepszy, ble ble ble).
Zastanawiam się nad wyborem:

Sony KDL-32W656A
lub,
Samsung UE32F6400

co byście mi radzili wybrać, nie jestem znawcą a także nie jestem entuzjastą marki SAMSUNG więc bardziej skłaniam się ku SONY, mimo iż SAMSUNG ma 3G (choć to tylko bajer dla dziecka).

TV będzie podpięty do zwykłej kablówki przed dekoder (UPC), nie będę podłączał pod niego żadnych konsol itp. Ma służyć do zwykłego oglądania codziennych programów, seriali, filmów.

Słyszałem że SONY ma obraz nie do pobicia, że głębia kolorów, kontrast itp jest na najwyższym poziomie, choć ma podobno problemy z płynnością.

Będę wdzięczny za pomoc (przypominam że nie jestem specjalistą i nie będę spędzał przy TV 20 godzin dziennie).
 

tdx

New member
Bez reklam
Ale w zestawie nie ma okularów co zwiększa kwote TV o jeszcze dodatkowe 150zł za 2szt

Zostań przy Sonym... Będziesz zadowolony, z UPC nie skorzystasz z motion+ w samsungu.
 

adam198608

New member
Możecie mi jeszcze powiedzieć dlaczego skoro jest informacja na stronie producenta że TV ma Motionflow XR 200 Hz a fakt jest taki że ma 50Hz jak pisaliście wcześniej ??
 

adam198608

New member
Ja wiem co to jest XR 200Hz, tylko dlaczego nie jest to wykorzystywane w praktyce...
rozumiem że Clear Motion Rate 200 Hz w F6400 (tyle że szajsung ma chyba 100Hz, chyba że się mylę) to też pic na wode...i w każdym będzie taka sama historia

Masakra, chyba najłatwiej jest kupić sprzęt osobie która poprostu idzie do sklepu i wybiera konkretny, bo mu się podoba i już :)
 

tdx

New member
Bez reklam
A ja myślę że żadnego pojęcia nie masz...

Sony serii W655 mimo że jest XR200Hz nie ma MOTIONFLOW (50Hz)
Samsung serii F6400 mimo że jest CMR 200Hz ma MOTION PLUS (100Hz)

To żaden pic tylko oglądaj do końca:

50Hz
[youtube]Ok8s87Kjnr4[/youtube]

100Hz
[youtube]r1mertCKfd8[/youtube]
 

adam198608

New member
Cieszę się że jesteś super znawcą i że już wszystko dla mnie jest jasne.
Podchodzisz do tematu z takimi emocjami że jestem w szoku, no ale nic

powodzenia
 

gitarnik

New member
a da się zmienić wielkość czcionki przy odczycie z USB? kupiłem ten tv i nie mogę uwierzyć, że nie można tego ustawić. Niektórzy niedowidzą przecież ;)
 

mbudzisz

New member
Witam,
Czy możecie mi powiedzieć czy jest jakiś sposób by oglądać na tym telewizorze strony z zawartością flash, serwisy np: bestplayer.tv, zalukaj.tv, kupiłem go z myślą o korzystaniu z tych serwisów, a tu lipa, sugerowałem się że skoro LG mają wsparcie dla flasha to z sony nie będzie problemu.

Pozdrawiam
Michał
 

Slawek_H

New member
Adapter B448584401

Witam,
Może ktoś wie jaki wieszak zastosować do modelu 42W655A oprócz tego co jest dodany w komplecie. Wieszak misi być z pełną regulacją w pionie i poziomie.

Widzę że zainteresowanie tematem jest zerowe. Dla zainteresowanych odpowiedź z serwisu na pytanie jest następująca.
dziękujemy za kontakt z firmą Sony

W nawiązaniu do korespondencji wyjaśniam, iż jedynym rozwiązaniem jest zakup dodatkowego adaptera: B448584401. Jego koszt na dziś wynosi 105 PLN.


Czy wiesz, gdzie można go kupić w Polsce?
 

Misiejk

New member
Witam,
Czy możecie mi powiedzieć czy jest jakiś sposób by oglądać na tym telewizorze strony z zawartością flash, serwisy np: bestplayer.tv, zalukaj.tv, kupiłem go z myślą o korzystaniu z tych serwisów, a tu lipa, sugerowałem się że skoro LG mają wsparcie dla flasha to z sony nie będzie problemu.

Pozdrawiam
Michał
Sony nie będzie obsługiwał flasha.
 
Do góry