Nowa seria - KDL-32W655A

Wołek 1967

New member
Miałem W655 nie sprawdzałem ID matrycy ale w testach scrolli 100/200Hz cięło tak jak zwykła 50'tka
Zresztą tak jak pisałem to by było 1 raz kiedy producent nie przyznał by się do lepszej matrycy :)

Myślałem że piszemy o 42W650A

Test chorwacki to model 42"W605A niby na IPS-ie, a model 42"W650 niby na 100hz A-MVA tu dowód AUO T420HVF04.0 Overview - Panelook.com a mnie (nas) myślę najbardziej ciekawi jaka jest matryca ??? w Sony 42"W655A ,który jest przeznaczony na Polski rynek !!!! nie interesuje mnie jaką matrycę montują na Chorwację, do Japonii itd.
 

tdx

New member
Bez reklam
Mnie też interesuje to co trafi na Nasz "lokalny" rynek.
Może ktoś ma 42W650A i sprawdzi na obrazie testującym jak się zachowuje ewentualnie wejdzie w menu serwisowe by odczytać matryce :)
 

accu

New member
Bez reklam
Z materiałów szkoleniowych firmy Sony jasno wynika że żaden model serii W6xx nie ma 100Hz matrycy.

Witam uprzejmie,

Muszę przyznać , że masz rację bez dwóch zdań . Moje wątpliwości w tej materii zostały w pełni
rozwiane , po rzeczowej , osobistej rozmowie z fachowcem , który na co dzień serwisuje sprzęt
audio-wideo , również firmy Sony . Ja , jeżeli nie mam racji to umiem się do tego przyznać ,
matryca jest 50Hz.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Masz rację . Matryca jest 50 Hz .
Rozmawiałem z fachowcem , który serwisuje sprzęt audio-wideo , również firmy Sony .
Rozwiał moje wątpliwości dotyczące poruszanej kwestii.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Masz rację . Matryca jest 50Hz.
Wszelkie moje wątpliwości rozwiał fachowiec , który serwisuje sprzęt audio-wideo , również firmy Sony.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Masz rację . Matryca jest 50Hz.
Rozmawiałem z fachowcem ,który serwisuje sprzęt audio-wideo , również firmy Sony.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Riv11

New member
Bez reklam
W tym modelu na 100 % jest matryca 50 hz. Argumenty tdx są chyba całkowicie wystarczajace. Ponad to to widać, ze tam jest 50 hz. Jezeli ktos chce Sony z 100 hz powinien sięgnać po serię W8.
 

amk67

New member
Jak jest oznaczona obudowa w tym modelu, występuje ten model w kolorze czarnym i czesane aluminium kolor powiedzmy stalowy.
 

Dzimi

New member
Witam. Czy ktoś mógłby zmierzyć rozstaw nóżek w fabrycznej podstawce Sony KDL-42W655? Najdokładniej rzecz biorąc chodzi o wymiar w cm przypadający od skrajnego zewnętrznego krańca lewej nóżki do skrajnego zewnętrznego krańca prawej nóźki, w miejscu ich styku z podłożem.

Sprawa pilna. Z góry dziękuje za pomoc.
 

Adek69

New member
kupiłem Sony KDL-42W655 rodzicom, jak ktoś ma jakieś pytania co do tego modelu to mogę odpowiedzieć,
na razie to tylko go zmontowałem i uruchomiłem na ustawieniach fabrycznych, świetnie się ogląda mecze na scenie sport, żadnych smużeń, b. dobra płynność
jak ktoś chce go powiesić to nie trzeba kupować uchwytu bo jest w komplecie
 

ShoRtie

Member
Wgrałem dziś oprogramowanie PKG3.710EUA z 5 września i w końcu zaczęło mi odczytywać wszystkie filmy z USB bo wcześniej nie czytało żadnego ani mkv ani avi a telewizor wieszał się przy próbie odczytu z USB. Teraz łyka każdy film i tylko tego mi brakowało do pełni szczęścia w tym telewizorze
 

kamils93

New member
Witam,
Czy któryś z posiadaczy tego telewizora mógłby podzielić się ze mną ustawieniami obrazu? Ciągle ustawiam i ustawiam, ale nie jestem w stanie osiągnąć satysfakcjonującego rezultatu.
 

kklaudi

New member
Witam Wszystkich

Niestety po wgraniu nowego softu wszystkich avi nie czyta (w sklepie powiedzieli, że może brakować niektórych kodeków). Tak samo ma problem z wyświetleniem polskich znaków w txt.

Czy jest jakiś soft alternatywny?
 

Sfinks

New member
kupiłem Sony KDL-42W655 rodzicom, jak ktoś ma jakieś pytania co do tego modelu to mogę odpowiedzieć,
na razie to tylko go zmontowałem i uruchomiłem na ustawieniach fabrycznych, świetnie się ogląda mecze na scenie sport, żadnych smużeń, b. dobra płynność
jak ktoś chce go powiesić to nie trzeba kupować uchwytu bo jest w komplecie

Czy ekran w nim jest matowy czy cos ala pol mat ? . Mam dosc jasny pokoj i dodatkowo lampke ktory stoi dokladnie naprzeciwko aktualnego monitora i nie chce miec zadnych refleksow od niej na ekranie .
 

miro0705

New member
Witam Wszystkich!
Panowie potrzebuję Waszej fachowej porady. Mam w planie zakup tv. Po przeglądnięciu ofert wybrałem dwa modele:

1. LG 42LA660S
2. SONY KDL-42W655A

Powiem szczerze, że mam dylemat, ponieważ jeśli chodzi o tv jestem kompletnym laikiem.
Na tv chcę wydać max 2500 zł. Będzie obsługiwał przede wszystkim podstawową tv cyfrową naziemną oraz pakiety takie jak weeb tv, ipla tv itd.

Bardzo proszę o pomoc w wyborze :)

pozdrawiam!
 

Traper44

New member
Mam pytanie do posiadaczy, użytkowników Sony KDL32W655A?

Mam go na liście upatrzonych. Porównuję z LG620s, Samsung 5500 i 6400, Philips 4508 lub 5008.
Obraz w sklepie nawet niezły. Kąty b. dobre.
Ale mam wątpliwości co do głośników i jakości dźwięku.
Wg opisów w internecie ten Sony ma głośniki 2x5W (inni mają 2x10W) .... czy to nie za mało?!
Czy jakość i moc głośników jest poprawna, dobra?

Jak wizja? Macie jakies zastrzeżenia?
 

ShoRtie

Member
Fakt jest 2x5W ale na prawde TV gra fajnie i czysto i moim zdaniem dźwięk jest lepszy niż w moim drugim TV Samsung co ma 10W głośniki.
Co do obrazu to po paru miesiącach nie żałuję ani złotówki. Super kolorki i płynny obraz.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam Wszystkich!
Panowie potrzebuję Waszej fachowej porady. Mam w planie zakup tv. Po przeglądnięciu ofert wybrałem dwa modele:

1. LG 42LA660S
2. SONY KDL-42W655A

Powiem szczerze, że mam dylemat, ponieważ jeśli chodzi o tv jestem kompletnym laikiem.
Na tv chcę wydać max 2500 zł. Będzie obsługiwał przede wszystkim podstawową tv cyfrową naziemną oraz pakiety takie jak weeb tv, ipla tv itd.

Bardzo proszę o pomoc w wyborze :)

pozdrawiam!
Witam jeżeli wybór tylko z tych dwóch modeli to moim subiektywnym zdaniem lepszy będzie LG 42LA660s,teraz pytanie a dlaczego nie np.Samsung UE 40f6500?
 
Do góry