Niedziałające lub źle działające funkcje modelów z serii 6007

emer

Member
Bez reklam
piszecie, ze ostatnio doinstalowały Wam się dodatkowe aplikacje do Smarta - u mnie tylko VOD Onet ... Czy to mozna jakoś wymusić ?
 

miet55

Member
Bez reklam
Dawno to zgłaszałeś? ......... Jest tylko jeden problem - oglądałem mnóstwo TV sporo droższych od serii 6xx7 i żaden nie oferował tak równego podświetlenia i takiej naturalności obrazu i świetnego 3D.
Zgłaszałem telefonicznie do serwisu już w grudniu. Dostałem dwa adresy mailowe do xxx@mik.radom.pl i tam ponownie przedstawiłem sprawę (nie tylko pasa pikseli). Z kolei dzwoniłem i pisałem do Wsparcia Technicznego. Che się Tobie czytać, puszczę na PW.

piszecie, ze ostatnio doinstalowały Wam się dodatkowe aplikacje do Smarta - u mnie tylko VOD Onet ... Czy to mozna jakoś wymusić ?
jest jeszcze TUBA FM (chwilowo coś nie działa) FILM BOX LIVE
Czy sprawdzałeś w App Galery?
 

Yacko

Member
Zgłaszałem telefonicznie do serwisu już w grudniu. Dostałem dwa adresy mailowe do xxx@mik.radom.pl i tam ponownie przedstawiłem sprawę (nie tylko pasa pikseli). Z kolei dzwoniłem i pisałem do Wsparcia Technicznego. Che się Tobie czytać, puszczę na PW.

Bardzo chętnie, jak możesz to wyślij. Wkurza mnie jak można tak dobrze wykonany sprzęt spieprzyć niedopracowanym softem.
 

Tika

New member
Bez reklam
na sofcie 133.5 też zdarzało się, że pasek po środku ekranu mignął ale było to bardzo rzadko, na najnowsze sofcie na razie nie widzę żadnych problemów z dynamicznym podświetleniem ale czas pokaże co i jak, bo soft wyszedł zaledwie kilka dni temu
 

murzyn997

New member
No i problem z dynamicznym podswietleniem dzis powrócił,po wgraniu nowego fw było ok az do dzis.Miganie obrazu dosc wyraziste.Komuś pojawił sie ten problem na nowym fw czy tylko ja to mam?
 

maniek530

Banned
No i problem z dynamicznym podswietleniem dzis powrócił,po wgraniu nowego fw było ok az do dzis.Miganie obrazu dosc wyraziste.Komuś pojawił sie ten problem na nowym fw czy tylko ja to mam?

Spróbuj jeszcze raz - u wszystkich co się wypowiadali nowy FW poprawił dynamiczne podswietlenie wiec coś masz nie tak albo coś żle zrobiłeś.
 

murzyn997

New member
No wlasnie u mnie tez byla poprawa, a dzis maksymalnie schrzanione.Zobacze jutro, moze przez noc tv odlaczony od prądu sie "rozładuje" i bedzie ok;)
 

screw_driver

New member
Uprzejmie informuję drogich forumowiczów ,że w modelu 47pfl6907 NIE DZIAŁA DLNA.
Już tłumaczę dlaczego.Urządzenie nie jest certyfikowane przez DLNA.Ma przeglądarkę SimplyShare która umożliwią częsciowe odtwarzanie za pomocą czegoś podobnego jak DLNA.
TZN:
plik divx/xvid odtworzycie z usb
ten sam plik odtworzycie poprzez"SIEC" z komputera np.PS3 MediaServer
ALE nie odtworzycie tego pliku z serwera NAS/dysku sieciowego czy nawet z pendrive wpiętego w ruter który ma DLNA

Philips cały czas narazie twierdzi ,że oni tylko licencji nie chcieli przedłuzac ale funkcjonalnosc zostaje -BZDURA ,na życzenie moge nagrać film i udowodnić ,że jest tak jak mowię.
Podsumowując: masz w domu serwer/dysk sieciowy/ruter z wpietym dyskiem/pendrive z filmami - nie obejrzysz tego na modelu 47pfl6907k/12 - radzę wybrać coś innego od konkurencyjnych producentów.
Problem nei występuje w przypadku kontenerów MKV - oczywiście z wyjątkiem tych zawierających audio w systemie DTS - tu nie usłyszymy dzwięku;)

edit:
w ramach uściślenia 47pfl6907k/12 nie posiada certyfikatu
testowany był dysk sieciowy synology ,certyfikat tego konkretnego modelu:http://certification.dlna.org/certs/REG84273737.pdf
testowany ruter to tp link wdr4300
 
Ostatnia edycja:

po19770518

New member
Czy ktoś jeszcze poza mną ma problem przerywania dźwięku wielokanałowego przez kabel optyczny ? Widziałem że narzekała na to tylko jedna osoba a amplituner mam leciwy (Panasonic SA HE-90) i zaczynam się zastanawiać czy to nie wina amplitunera. Z xboxa i dvd dźwięk jest OK.
Jakoś nie mogę się zorganizować żeby skołować inny amplituner do testów.
 

screw_driver

New member
aplikacje robią zupełnie inni ludzie

to by się zgadzało,bo w tym temacie przynajmniej coś się dzieje:)

a wczoraj podczas przełączania między kanalami wyskoczło i cos takiego:
opaelg.jpg


podkreciłem kontrast i przyciąlem żeby bylo ładnie widać:)
 
Ostatnia edycja:

screw_driver

New member
dodam jeszcze screenshot z apki philipsa:
co się dzieje gdy chcemy odtwarzac divx/xvid z zasobów DLNA = nie z komputera,to sie ie liczy;]
rvbjb7.png

bez różnicy czy to z poziomu samego tv,czy przez aplikacje philipsa z tabletu czy z telefonu.
 

screw_driver

New member
Mija miesiąc od wydania ostatniego softu, ciekawe kiedy nowy i co poprawi...

od praktycznie połowy lutego koresponduję z Philipsem przez facebooka(z ich oficjalnym profilem).Jak w końcu do nich dotarło ,że nei maja racji a swojego fachowa który twierdził ze wszystko jest dobrze to powinni zwolnić,napisali mi 15 marca
"Pańska sprawa została przekeriowana do Centrali. W przyszłym tygodniu otrzyma Pan odpowiedź w tej sprawie.
Pozdrawiamy,
Zespół Philips"
i cisza,za każde przypomnienie o sprawie otrzymuję infromacje ,że przepraszaja ale żaden social media agent nei ejst dostepny,KPINA po całości
nie liczyłbym na jakieś rewolucyjne objawienie w postaci softu naprawiające wszelkie problemy,i te z pamietaniem sieci,i te z ustawieniami,i te z problemem z napisami,i te problemy z napisami w kontenerach mkv,i te z odtwarzaniem divx/xvid z dysków z dlna...
jestem zniesmaczony tymi wadami,usterkami i niedorobkami..
ktokolwiek mnie kiedykolwiek zapyta czy warto ze wzgledu na funkcjonalnosc to powiem "NIE" ...bo zreszta co innego można by odpowiedziec
 

miet55

Member
Bez reklam
...
ktokolwiek mnie kiedykolwiek zapyta czy warto ze wzgledu na funkcjonalnosc to powiem "NIE" ...bo zreszta co innego można by odpowiedziec
Ja tak samo odpowiem - doradzę!
Daj mi profil z fejsa bo jest ich wiele... A tak na marginesie to jak przeglądać fejsa poprzez aplikację Net TV, bo jak na razie to widzę same "krzaki" z adresów zdjęć. Pilotem nie bardzo idzie wejść na stronę główną standardowej aplikacji.
 

Xisiek

New member
Ja mam Philipsa i wybrałem go świadomie (...) ten telewizor spełnia wszystkie MOJE oczekiwania. Znam kilkaset osób którzy również posiadają telewizory Philipsa i są zachwyceni (...) Mój telewizor Philipsa spełnia wszystkie moje oczekiwania.

Wow, dawno nie widzialem az tyle wazeliny ze strony sprzedawcy w jednym poscie.
Moze to dlatego, ze mniej poczytuje Wasze forum. Hmm, tak czy siak chyba sie ta wazelina przelala...
PS. To, ze spelnia czyjes oczekiwania nie znaczy, ze spelnia oczekiwania inncyh prawda?
Poza tym aby napisac o 6007 ze spelnia wszystkie "moje" oczekiwania to obawiam sie ze obiektywnie trzeba by je miec na raczej przecietnym poziomie. :eek:k:
 
Do góry