Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Teraz trzeba mieć:
- czas,
- brak dziecka w domu,
- brak obowiązków nałożonych przez kobietę,
- naładowany aparat,
- zdrową nogę (w sumie już chodzę bez kul),
- słoneczny dzień (ładne zdjęcia).

i można cykać ;P hehehe :)

Ale tak jak napisałem wczesniej - wymówek już nie mam ;P
czas masz,dziecko śpi,obowiązki można przełożyć,foto zrób telefonem,nogę utnij-nie będzie miało co boleć,światło słoneczne zastąpi lampa w telefonie-nie wymiguj się;-)
 
A tak przy okazji, armanig :) napisałem kiedyś, że nie wyobrażam sobie większego tv, niż 60" w full hd (tzn. bez 4K) ;P teraz mogę "odszczekać te słowa". Okazało się, że ogólnie chyba miałem tą 840kę kopniętą. Po wymianie na 857 jest REWELACJA. Wątpię, żeby tak poszli z samą technologią. To musi być kwestia tamtej usterki. Nie tylko matryca poszła (pionowy pasek), ale pewnie ogólnie elektronika nie działała jak trzeba. Teraz mam porównanie. Dziś odpalam co jeden film z nagrywarki i szczęka opada. Nawet moja kobieta jest zachwycona (a rzadko jej się podobają moje zakupy rtv). Coś niesamowitego. Jakość BD z kablówki. Wiesz, że rzadko tak entuzjastycznie piszę. Nie ulegam emocjom. Ale dziś jestem w mega pozytywnym szoku, że ten tv tak gra :) Zatem ciekaw jestem tym bardziej jak wygląda obraz na 70 czy 80 calach z tej samej serii (857). Czy jest już pikseloza czy może nie :)
 
Witam ponownie mały udpate fotek trochę pokombinowałem z kolorkami meble,podłoga przemalowana i jako tako już efekt widać wiem czarne razi ale uwielbiam ten kolorek :D..dywan chyba do wymiany no i zasłony na razie zasłoniłem te ohydne czerwone muszę je jeszcze podciąć żeby nie bylo widać he a później się kupi jakieś ładne stylowe ,w sumie są 2 pary to trochę pomoże w akustyce :p... i oczywiście listwy przypodłogowe chyba biale dam hmm :D ;)

Foty........-> ImageShack Album - 9 images :blagam:
 
Fajnie to wygląda w kolorach black and white - minimalistycznie a jednak z gustem .Jeżeli możesz napisz kilka słów o dźwięku z kolumn Magnata (prywatnie te głośniki to jedne z moich faworytów)
 
Pieknie i bardzo elegancko :eek:k:
Fajnie postwiles central na kolcu, rozumiem, ze nakierowany na ucho ;)
A jednak, drugi plan w odbiciu bezlitosny, dobrze, że chociaż slipki miałeś :)
 
Ostatnia edycja:
Pewnie ze super, fajnie ze poszedles w czarna podloge. Nie zagraciles jakimis duperelami pokoju, jest tak jak lubie ;)
Btw: Gdzie te slipki, ladna dziewczyna chociaz? ;)
 
Jak dla mnie te kolumienki graja wyśmienicie, nie meczą przy długim słuchaniu, bass schodzi nisko ale w większym pomieszczeniu sprawdzałem jest jeszcze lepiej.Pokój mam 12m nic nie dudni nawet przy blisko ustawionych przy ścianie.To był mój zakup w ciemno i jestem z nich jak najbardziej zadowolony.Opis może nie audiofilski ale mogę je polecić w tym przedziale cenowym można je brać nawet w ciemno :D..ale warto ich posłuchać przed zakupem.Pozdrawiam i dzięki za mile komenty odnośnie pokoju :p..Center na ucho minimalnie poniżej,coś tam wbiłem żeby podnieść pewnie szpilka he..jeszcze muszę dokupić kolce pod podstawki podłoga nie równa no i jak czytałem coś hmm ma się poprawić dzwiek w to nie bardzo wierze ale wszystko jest możliwe heh...
 
Ostatnia edycja:
Przegladnalem jeszcze raz Twoje fotki, teraz doczytalem ze pomalowales podloge. Jeszcze raz wyrazy uznania za takie pomysly, bez ponoszenia wiekszych kosztow.
Ja bym tam wrzucil jeszcze grube (mam na mysli faktycznie grube) zaluzje czarne, bedzie cudnie. Pokoj nabierze splendoru i podkresli charakter i przy okazji utrzymasz klimat czerni. Jak chcesz pojechac po bandzie, to jeszcze w temacie czerni, czarna gruba zaslona skorzana, do kupienia w Leroyu.
 
Na czym postawiłeś centrala? Na innej kolumnie? na kilku fotkach widac przetwornik z boku.
Jeszcze kolumny w czarym High Glossie by się przydały, pasowałyby do podłogi, stolika i kącik perfecto ;)
 
heh, centralnego postawił na dwóch surroundach zwróconych do siebie tyłem ;) A to w takim razie co jest na tyłach skoro surroundy robią za podstawkę centralnego? :)
 
Witam :D jeszcze pomyślę bo mam parę pomysłów :D..a taka zasłona jaka cena jak można wiedzieć ?.
No właśnie center jakoś musiałem podnieść użyłem do tego właśnie surroundow na razie muszą byc puki coś nie wymyślę ale sam zrobię już jakaś ładna podstawke, a na surroundy mam jak narazie z innego kina LG model HT903TA-DP.Center już malowałem ale właśnie na mat nie chciałem żeby mi się wszystko tak świeciło od światła jak psu j.... :D...ale zawsze moze mi sie odmiecnic i malne heh..

karnisz już wybrałem :D
orto.jpg


a zasłona może coś takiego hmm.. http://allegro.pl/2-zaslony-czarne-szelki-100-bawelna-167x229-8333-i3489954096.html
 
Ostatnia edycja:
Jezeli chcesz cos malowac na mat, to polecam spray PlastiDip, nie jest super trwaly, ale pryska sie tym auta wiec mimo wszystko pewna wytrzymalosc ma.
Co do zaslony, to ja mam taka, tylko ze "skorzana", bez porownania lepiej wyglada, jak DarkRoom w agencji :)
 
No dobra, narobiliście mi ochoty (szczególnie tymi Terminatorami i Obcymi :D ) Można te zasłony kupic w marketach budowlanych?

Moje kupilem w Leroyu (spontanicznie, ale lubie takie klimaty ;) ), czarne pseudo skora (nie wygladaja tandetnie), tak jak pisze Wiciu, nie przepuszczaja absolutnie swiatla, do sali kinowej, czy sypialni sie "NADA" :)
 
Ostatnia edycja:
aha aha, NADA NADA, i wtedy nie widać NAD'a ;) ale za to słychać jak ładnie gra :)

a ja swoje kupiłem w IKEI, ale to praktycznie to samo co w Leroy'u (choć ciut taniej) :)
 
Do góry