Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Lodówka na piwko super :)

A tak poważnie to bardzo mi się ten pokoik podoba :) Taka światynia "mężczyzny". Rewelacja :)

Jedyne zastrzeżenie to - chyba, że mi się wydaje - pomarszczony ekran.
 
Ostatnia edycja:
Z tym centralnym to obawiam się tego, że będzie na wysokości moich kolan, bo tak wysoka maksymalnie może być szafka. Tak jak pisaliście to jest moje męskie miejsce w domu (poza garażem:-D), choć coraz częściej zagląda do niego moja 4 letnia córeczka, która uwielbia tam tańczyć. Oczywiście zostawia przy tym całe mnóstwo różowych zabawek :)
Już oddałem głos w ankiecie
 
Nic nie poradzisz, wrzuc centrala na ta wysokosc i ciesz sie kinem. Bez przesady, bedzie dobrze.
Tylne, rozumiem ze tez planujesz?
 
Tylnych jeszcze nie mam, a czy planuję? Chyba tak, jak wiele innych elementów (sub, wzmacniacz, nowy ekran) tylko trzeba gotówkę nazbierać (taki mały szczegół :wink: )
 
jakubeusz - swietna sprawa ;) Czy już kiedyś się nieprezentowałes? Może wzorujesz się na jakims pomysle? Juz ktoś kiedyś zrobil na poddaszu taki pokoik kinowy w czarno-czerwonym wystroju, coś mi swita ;)
Jeszcze raz super.
 
Projektor rzeczywiście potęguje wrażenia. Mam go już jakieś 1,5 roku i wciąż jestem pod wrażeniem. A oglądanie ligi mistrzów w takim rozmiarze to naprawdę niezłe przeżycie :grin: Do tego dźwięk z Marantza i BX6 i jest bajka 8)
Co do projektu pokoju to przeszukałem mnóstwo realizacji na naszych forach i zagranicznych i nigdzie nie udało mi się znaleźć takiego nie wymiarowego pokoju. Tak więc koncepcja jest moja :)
 
Może o mnie myślisz ;) Mam taką samą kolorystykę, tylko inny sprzęt.
Tez ładnie, ale nie o to mi chodzi, tam to było też poddasze, też matowe ściany, dużo czerni i "burdelkowatego futerka" w kolorach czerwonym lub rózowym :D Mniejsza o to, fajnie też to wszystko wygladalo i było doś podobne do wykonania kolegi jakubeusza. Chwali się własna koncepcja, aczkolwiek ja nie jestem przeciwny, wręcz przeciwnie, nie mam nic na przeciwko, ( :D ) gdy ktoś podpatruje pomysły. Zamysł tego wątku chyba nawet był również taki, by nie tylko zaprezentować, pochwalić się swoją aranżacją, ale również zaczerpnąć pomysły, wskazówki, itp. spojrzeć jak robią to inni. Wiadomo, ze dokłada kopia nigdy nie jest możliwa, a ilośc pomysłów jest nieograniczona ;)
 
Ostatnia edycja:
Liczy się to, że każdemu się podoba to co ma. Robić coś pod publike - bezsens.. Także zimne piwko, dobry film i jakaś ładna kobitka, pokój odstrzelony, what more ? ;P
 
Do góry