Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Zrobiłem kosztorys :( koszt samych paneli to ponad 2.5 za 11m2 :(
Chyba odpada , zrobię samodzielnie stiuka na goldbandzie i pomaluję z odcieniami .
 
Super to wygląda, ale chyba bardziej się sprawdza w dużych pomieszczeniach, żeby ten efekt był fajnie widoczny? A nie wiecie czy to jest płaskie, tylko taki daje efekt, czy jednak to jest jakoś wytłaczane?
 
Wytlaczane, nie plaskie. Do tego jak ladnie podswietlisz, to zaczyna sie gra swiatel. Caly myk na tym polega. Widzialem osobiscie takie panele, na malych powierzchniach, jak i na duzych. Swietne.
 
Ostatnia edycja:
W castoramie mozna to kupic, ale dobrze wykonczyc to sztuka. W programie Dekoratornia robili to komus, ale wszystkie łączenia ładnie "fugowali" i finalnie nie bylo widać efektu kasetonów, tylko jenolita powierzschnię, super ;) Łtwo sie to kroi, bo to gipsowe lub podobne.
 
Ogólnie to mam pojęcie o dekoratorce :) w tygodniu zerknę do castoramy.
Ale sądzę , że stiuk będzie zdecydowanie tańszy , raptem worek goldbanu.
Kafle na podłogę to koszt ponad 3.5k :(
Wg wstępnego kosztorysu koszt remontu z ew panelami Dune to 10-12 K :(
 
Stiuk wyglada jak kosciolowe sciany.

Poszukaj lepiej farby dekoracyjnej oikos encanto. wyglada ladnie ale nie kazdy umie klasc. Mam u siebie
 
Dojechał tv. Obraz rewelacja (ale nie o tym jest ten temat). Teraz już nie mam wymówki. Cały zestaw jest :) Tylko okulary muszę wymienić, bo akurat wraz z przejściem z serii 840 na 857 zmienili technologię komunikacji z okularami 3D. Z IR na BT. O okulary, które kupiłem u kiki miesiąc temu po 150 za sztukę, trzeba wymienić na nowe. A nowe 250 za sztukę ;P W kązdym razie zadowolony jestem na maxa. Kupiłem tv za 6300 (840) i po miesiącu jak się zepsuł, Sharp mi wymienił w ramach gwarancji na nowy model (857). A ten stoi w Saturnie w cenie 10 500 :) To jest fart :)

Trzeba robić zdjęcia i wrzucać :)
 
Teraz trzeba mieć:
- czas,
- brak dziecka w domu,
- brak obowiązków nałożonych przez kobietę,
- naładowany aparat,
- zdrową nogę (w sumie już chodzę bez kul),
- słoneczny dzień (ładne zdjęcia).

i można cykać ;P hehehe :)

Ale tak jak napisałem wczesniej - wymówek już nie mam ;P
 
Do góry