Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
No jak to nie ma różnicy.. jest, widać gołym okiem... :p :D no i ten efekt placebo w głowie :eek:k:

A niezły numer, ten kabel Sommer 2x4mm wygląda dokładnie jak mój Cordial 2x4mm. Żeby nie napis bym powiedział że to Cordial :D

Pewnie w tej samej fabryce w Brazylii je robią ;).
To zwykłe kable estradowe więc trudno żeby się jakoś różniły zasadniczo.
 
napisałem do pewnego producenta,podałem swoje wymiary,jakie szkło,że do o koła szyb chrom że czarny,że płyta gr 4cm-i owszem wycenę zrobił nie ma problemu-ale czarny kolor to tylko z płyty gr 1,8cm a taka cienka wydaje mi się nie estetyczna i znowu lipa

Moge ci tylko poowiedziec ze caly stolik munari jest zrobiony z plyty 1,8cm tak ze gruboscia nie musisz sie przejmowac,tylko puleczki wewnetrzne sa z 1,5cm.Gdy ja szukalem do siebie to tak samo nie moglem nic znalesc bo albo wysokosc stolika byla za mala albo byl za plytki no i szukalem czegos z wieszakiem bo sciane mam z plyty kartonowo-gipsowej i nie chcialem ryzykowac z wieszaniem tv na scianie.A wiec jak masz takiego stolarza co ci to zrobi to szkoda wyzucac kase w bloto tylko zamawiac:D
 
Witam
Jeżeli ,ktos jeszcze ma problemy,z kupnem szafki ,sluze pomoą.Moje mebelki sa przedstawione w tym dziale?
 
zobal, ale podaj dokladny link gdzie sa te Twoje mebelki. Pamietaj tez ze osoby niezalogowane inaczej widza nr. stron.
Tak jak napisal Savron, pasuje zrobic dzial w ktorym bedzie mozna omawiac wykonane konstrukcje, w tym uzyte materialy, technike zabudowy i generalnie sprawy techniczne dot. naszych zestawow.
 
Ostatnia edycja:
może być Ciekawy dział. Za rok może więcej będę stał przed dylematem wyboru nowych mebli do mieszkania. Więc co nieco bym ukierunkował i sprecyzował swoje zamiary:)
 
Zamiast "kamieni" mozna uzyc tez paneli sciennych 3d, swietna sprawa i mase wzorow. Jest nawet taki jeden wzor z imitacja glosnika :)
 
Fajnie jak by te wszystkie możliwości i pomysły były poparte fotkami. Jak typowy facet jestem wzrokowcem i lubię popatrzeć sobie na fajne kształty:)
 
Fotek jest od groma i to jest jeszcze gorsze, bo czlowiek nie moze sie zdecydowac :)
Pamietam jak kiedys nie bylo tych wszystkich sklepow (Castoramy, Obi itp. nie wspominajac juz o tych specjalistycznych gdzie znajdziemy wszystko co dusza zapragnie), bylo kilka materialow na krzyz i nie bylo zadnych problemow, czlowiej jak chcial miec cos ciekawego to musial sie wykazac kreatywnoscia, dzis do wyboru do koloru.
Na priv ci wysle.
 
Podrzuc tez te panele 3D jeśli mozesz, szczególnie te z glosnikami ;) Może link? Mysle, ze jest na tyle fajna sprawa, ze możesz spokojnie na ogolne forum.
 
W google wystarczy wpisac, panele scienne 3d (grafika) lub panel decor itp., tam tez jest taka sciana jedna z glosnikami - jako ciekawostka :) Generalnie to mam w swojej kolekcji duzo zdjec, sciagam od jakiegos czasu rozne ciekawe rozwiazania. Kiedys to zbiore i wystawie.
 
Ostatnia edycja:
Zamiast "kamieni" mozna uzyc tez paneli sciennych 3d, swietna sprawa i mase wzorow. Jest nawet taki jeden wzor z imitacja glosnika :)
:D Nu to zapoznałem się z tymi panelami. Ten samy problem:D Waga,waga i jeszcze raz waga. A mianowicie : 7 kg (sic!!!!) , SIEDEM, :D jedna panel rozmiarem 50 cm x 50 cm !! Jeden metr kwadratowy to - 28 kg cholernego gipsu. To dodatkowy dwie tony na ścianie:D. Pięknie. Ja naprawdę nie rozumem producentów. Nu qo..wa, nie ma innych materiałów? Nie można tego zrobić z styropianu, plastiku, i td i tp.? Nu i wzory: kwadraty, kwiatki,paski,koło, i temu podobny badziewie! A co robić zwykłemu człowieku? Gdzie wzory "rury od Gigen", gdzie imitacja kadłuby z "Obcego", gdzie wzór z gniazda "Aliena"? :D
 
Do góry