Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
no to Panowie kolej na mnie...
Na tą chwilę wszystko złożone i gra, ale całe pomieszczenie czeka na remont w wakacje..
Nowe gładzie, kable w ścianę, jakiś dekor (może kamień) na ścianę TV... no i nowe mebelki.
Wtedy kino (tv i audio) przesunięte zostanie bardziej na środek pomieszczenia...
A na tę chwilę, całość prowizorycznie w oparciu o podstawkę pod TV ;)



Monitorki na tyle zamontowane do ściany za pomocą oryginalnych uchwytów MA.
Więcej na temat montażu i samych uchwytów: http://www.hdtv.com.pl/forum/909058-post9.html. To gdyby ktoś się wahał. Naprawdę warto.
 
woytaski, to lubie ;)
Nie bede sie czepial juz tego centralnego, bo jak twierdzisz bedzie remont i jak rozumiem tymczasowe ustawienie, ale generalnie jak widac sprzet moze zaslonic prawie cala sciane i jednoczesnie ja zdobic, wyglada to bardzo okazale, to jest to.
 
ja mam model niżej MA i powiem Ci że jak tak patrze na nie w realu to są skromne ale jak już jak widnieją na zdjęciach to wydają się potężne :)
 
Magia fotografi :) Ja Ci natomiast powiem, ze moje kolumny sa wielkie w tym centralny, ale jak stoja obok duzego tv i np. ampli ktory tez maly nie jest, to wszystko wydaje sie srednie, natomiast w realu jak staje dorosla osoba przy sprzecie, to juz taka malutka sie robi :) Smiesznie to wyglada na zywo, natomiast na zdjeciu tego nie widac bo nie ma punktu odniesienia.
 
Witam,to moze i ja sie pchwale moim zestawikiem ktorego sie dorobilem:)Ustawienie sprzetu jest takie jakie jest i sie nie zmieni dopuki nie zmienie mieszkania,poniwaz pokoik spelnia funkcje sypialni i salonu.





 
Kolego, swietnie. Sprzet to samo, konkretnie. Pytanie gdzie masz kanape (?), widze ze tyly sa wysuniete wgledem odsluchu (swoja droga fajne standy).
 
Sprzet pierwsza klasa, szkoda, ze schowany. Ciekawe standy. Mimo, ze tymczasowo, to spokojnie można odsunąć kolumny od scian tylnych i bocznej i zrobić je symetrycznie, miejsca jeszcze z lewej strony masz, wiec prawa kolumna dostanie oddechu.
Tylko czekac, jak to będzie wygladac na nowym mieszkaniu ;)
Pozdrawiam
 
proszę daj namiary na ten stolik,potrzebuję właśnie zamknięty ze względu na swoją pociechę,po środku to chyba szyba mat,czy odbija przez nią pilot?w ogóle panowie jak ktoś ma namiar na podobne stoliki to namiar proszę,przewaliłem pół netu i za bardzo nie było w czym wybrać,wiadomo kasa też się liczy,max 800pln i szer min 1,4m ,najlepiej cały zamknięty z szybą gdzie sprzęt stoi.
 
Hyh lol lol lol.Stolik marzenie ale jesli jest to stolik Munari Milano to 4 tys jest zdecydowanie za duza kwota .:)

Pozdrawiam. ps. ciekawe ile wzialby stolarz na replike:D
 
Witam i dziekuje za mile opinie:grin:wiec po kolei:
ARMANIG w tym pokoju nie ma kanapy tylko jest zwykle sypialniane luzko i to jest wielki problem z ustawieniem kolumn,a te kolumny na zdjeciu to nie sa tyly tylko boki,a tyly sa jeszcze dalej z tylu,a standy to Norstone

MANIEKN274 ten stolik to Munari Milano i on kosztowal mnie 700euro,tak caly stolik jest zrobiony z plyty i oklejony szklem,i oczywiscie pilot funkcionuje normalnie
 
Witam i dziekuje za mile opinie:grin:wiec po kolei:
ARMANIG w tym pokoju nie ma kanapy tylko jest zwykle sypialniane luzko i to jest wielki problem z ustawieniem kolumn,a te kolumny na zdjeciu to nie sa tyly tylko boki,a tyly sa jeszcze dalej z tylu,a standy to Norstone

MANIEKN274 ten stolik to Munari Milano i on kosztowal mnie 700euro,tak caly stolik jest zrobiony z plyty i oklejony szklem,i oczywiscie pilot funkcionuje normalnie
dziękuję,śliczny ale sorry tyle nie daaaaaam, wole ten mimo że szyby po bokach -http://allegro.pl/denver-czarny-polysk-stolik-rtv-hubertus-wysylka-0-i3200125939.html-,
 
tak wsio jest git ,ale nadal klocki na widoku będą,i będzie niunia tam rączkami zamiatać te świecące światełka,w sumie jeden sprzedaję stolik żeby zamienić na podobny ,też sprzęt na widoku,bez sensu he he,ten do sprzedania na alledrogo jest DUET RTV HUBERTUS STOLIK
 
Do góry