Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Ciekawa stylizacja. Fajna symetria, dyskretnie schowany cental. W jakim celu masz dwie pary Frontów? To tak do zdjęcia czy jako Wide Front? Z tylu też coś jest? Możesz wyjaśnić?
 
Ostatnia edycja:
raczej tak
 

Attachments

  • DSC_5801.jpg
    DSC_5801.jpg
    897,6 KB · Wyś: 167
teraz korzystam tylko z jednej pary 555,
777 kupiłem baaardzo okazyjnie jak na Polskie ceny więc zamiast stać w piwnicy to cieszą oko :)) czasami ucho
 
nie łatwo w necie znaleść "prywatne zestawy" i aranżacje które nie byłyby komputerowymi projektami (firm meblowych) nie istniejących wnętrz.
Dopiero na forum coś można podpatrzec a przy okazji nabawić się kompleksów ..
 
Edytuj posty zamiast pisać jeden pod drugim.

nie łatwo w necie znaleść "prywatne zestawy" i aranżacje które nie byłyby komputerowymi projektami (firm meblowych) nie istniejących wnętrz.
Dopiero na forum coś można podpatrzec a przy okazji nabawić się kompleksów ..

W zasadzie chyba po to powstał ten wątek i nie chodzi o kompleksy :) A jak dla mnie kolumny zawsze lepiej wygladają bez maskownic ;)

Skoro nie 7.1, jest wiele rozwiązań. Mozesz drugą parę postawic w innym pomieszsczeniu, nawet jako Zone2, mozesz też zastosowac tylne monitory jako wysoką parę uzupelniającą do frontów. Działaj, bo szkoda by nie wykorzystac samotnie stojacej pary ;)
W jaki sposob chcesz prezancyc druga parę do muzyki? Jesli przez amplituner to nie ma sensu. Jako inną strefę jak najbardziej. Jesli chcesz mieć osobny system do muzy to potrzebujesz jako drugi też wzmak stereo, a nie drugą parę kolumn. Wtedy ma to sens. Jaki masz ampli? Chyba też Yamaha, ale jaki model?
 
Ostatnia edycja:
Fakt na zdjęciu widać ze jest duża przestrzeń i sprzęt jest mało widoczny. Tak jest zrobione zdjęcie. Metraż to 22 m2 i naprawdę jestem zadowolony z zestawu. Początkowo chciałem dokupić jeszcze suba ale w tym przypadku jest on zbędny.
 
Witam.
Jestem nowy w tym miejscu więc na początku witam serdecznie wszystkich HD Maniaków.[...]
Kino to oprócz dźwięku i obrazu również odp. oświetlenie, ja kino zawsze ogladam przy lsłabym świetle kinkietów .. Podzielcie się swoimi uwagami na ten temat jeśli macie ochotę.

Witamy, kacik bardzo fajny przypomina troche ambone, no ale nasz sprzet to obiekt kultu wiec wszystko sie zgadza :) Ciekawy jestem jak to spiete wszystko razem gra, z takim zestawem mozna tez pokusic sie o rozbudowe, szkoda zeby skrzynki sie marnowaly, a w piwnicy to mozna trzymac ogorki do wodeczki a nie takie cudenka.

Znalazłem kolesia na allegro w sumie dzięki koledze armanig któremu serdecznie dziękuję, pomógł mi dobrać kształt bryły :)

No problemo Amigo :) Teraz innym gul bedzie skakac ;)


[...]
Chciałbym biały marmur, ale zważywszy na cenę chyba skonczy sie na białych kamiennych parapetach na wymiar i fazowaniem krawędzi. Kolce mam w kolumnach, dlatego pod kamien chcę dać podkładki filcowe. Na kamien nakleję oryginalne tabliczki Dali, ktore były razem z kolumnami w nadmiarze. Nie wiem dlaczego, ale grunt, ze są ;)
Czekamy na fotki, wiesz ze nie popuszcze :)
 
siema i WESOŁYCH I ZDROWYCH ŚWIĄT,a teraz pytanie,namiar na osobę co robi te loga nazw kolumn co na standach są u ALLEGROWICZA (OWCA) on pewnie je tylko zamawia,bo w ofercie nie ma,kliknąłem do niego ale nie wiem czy da namiar,może tylko standy z logami sprzedaje.może ktoś ma namiary.
 
kolumny bym wysunął do przodu ze 25cm min,mimo że bass reflex przód.

nie moge,bo trasa przed stolikiem to uczeszczana czesto trasa dziecka wiec wycofalem je do tylu wczesniej staly bardziej z przodu.ale dzieki.nie chce zeby sie na nie przewrocila i inne wypadki.wysuniete beda bardziej kusic. ;) oczywiscie teraz stoja caly czas z maskownicami.bo membrany widoczne to niezla zabawa dla dzieci
 
Ostatnia edycja:
nie moge,bo trasa przed stolikiem to uczeszczana czesto trasa dziecka wiec wycofalem je do tylu wczesniej staly bardziej z przodu.ale dzieki.nie chce zeby sie na nie przewrocila i inne wypadki.wysuniete beda bardziej kusic. ;) oczywiscie teraz stoja caly czas z maskownicami.bo membrany widoczne to niezla zabawa dla dzieci
he he znam ten bul,chcę też swój stolik rtv ,sprzedać bo jest otwarty ,i kupić z szybą,lub drzwiczkami,bo też mam obawy,a lada chwila maleństwo będzie dreptać.
 
Próbki zdjęć mojego zestawu który własnie kompletuje. Stolik trochę wysunięty do przodu od kolumn bo nie kupiłem jeszcze kabli do neta a te co miałem były trochę krótkie.

ck841_IMG_0011.JPG

pr346_IMG_0029.JPG

cs382_IMG_0030.JPG

ly12_IMG_0031.JPG

ss283_IMG_0032.JPG
 
Do góry