Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
maniekn, nie wolisz sobie zrobic sam takiego stolika? Te wszystki stoliki (mimo ze ladne) to w budowie sa proste jak budowa cepa. Sam zobacz, na prawde nie trzeba wiele zeby osiagnac praktycznie taki sam efekt. Spawasz konstrukcje - jezeli to ma byc w uchwytem na tv (banalna sprawa), do tego material na wymiar + szyba i wykonczeniowe elementy. Jezeli to ma byc natomiast sama szafka (bez uchwytu na tv) to juz bulka z maslem, mozna zrobic o niebo lepsze jak ten za 775zl, w kazdym badz razie ja bym go nie kupil za tyle.
Plusem (samorobki) jest to ze mozna sobie zrobic taki wymiar jak nam dokladnie pasuje + satysfakcja.. bezcenne.
 
Ostatnia edycja:
dziękuję,śliczny ale sorry tyle nie daaaaaam, wole ten mimo że szyby po bokach -http://allegro.pl/denver-czarny-polysk-stolik-rtv-hubertus-wysylka-0-i3200125939.html-,

No to teraz news,wlasnie sprawdzalem na ceneo ile kosztuje ten stolik i wychodze z zalozenia ze Polska to bardzo bogaty kraj bo cena powala na kolana 6199PLN.Chyba goscia pojaralo:fool:
Stolik z uchwytem TV Munari Milano 150x50x47 4 kolory - All4home | Wyposażenie i Dekoracja Wnętrz, Prezenty
 
maniekn, nie wolisz sobie zrobic sam takiego stolika? Te wszystki stoliki (mimo ze ladne) to w budowie sa proste jak budowa cepa. Sam zobacz, na prawde nie trzeba wiele zeby osiagnac praktycznie taki sam efekt.
trzeba mieć narzędzia,warsztat,latać do szklarza żeby szyby zrobił na wymiar,zawiasy kup,po docinaj to równo,i po złożeniu moim i tak by się chybotał he he nie biorę się za coś co mogę spie.....dolić,jak mój majster he he może na zamówienie ,mam ziomka co meble kuchenne robi,to ze stolikiem prostym też sobie poradzi,i będzie jaki chcę,z szybą,czy bez,z chromem czy bez itd,tak myślę że będzie najlepiej
 
Ja mysle ze tu chodzi o firme (cena), a nie o sam stolik. Wystarczy przejsc sie do sklepu z wloskimi meblami, ladne owszem, ale sofy nie warte 20tys. co jest norma w takich sklepach.

maniekin, jak masz znajomego z takim fachem to w zasadzie masz sprawe zalatwiona.
Ja mam zaprzyjaznione firmy, kazda od czego innego, ale po zlozeniu do kupy mozna zrobic cuda.
 
Ostatnia edycja:
tak z ciekawości właśnie szperałem na allegro i powiem że niektóre stoliki w cenach kosmicznych wcale nie są szczególnie fajne, niektóre tanie lepiej się prezentują:)
 
Bez komentarza ... poje...ło ich całkiem . 5000 zetów za stolik? Nu nie, idę na dniach do znajomego stolarza i mam nadzieję że nie wyjdę od niego "zaskoczony" ))) .
 
w sumie ten za 775 hubertus też lipa,bo boczne półki mają 42cm więc BR PANASA już nie wejdzie bo ma 43,HK ma 44-też lipa,zmienię klocki ,jecie nie wiem na co ale wsio prawie po 43-44cm kuzwa zawsze coś nie tak,są fajne ale znowu za niskie,i 3 klocki nie wejdą,są nie które co mają za krótką głębokość,np 40cm,no to co optyka mam zgiąć albo banany poucinać bo szafka za krótka,zawsze coś.
 
napisałem do pewnego producenta,podałem swoje wymiary,jakie szkło,że do o koła szyb chrom że czarny,że płyta gr 4cm-i owszem wycenę zrobił nie ma problemu-ale czarny kolor to tylko z płyty gr 1,8cm a taka cienka wydaje mi się nie estetyczna i znowu lipa
 
Sorry, nie wydaję się Wam że na forum przydał się by osobny temat na mebli, oświetlenie , gadżety i td. Bo któż zna dobrego stolarza , jakiegoż fachowca robiącego cóż na zamówienie i td i tp. Bóg Was chroń od myśli ,że ma cóż z tego "urwać". Tylko to że tę mebelki, dupareli i resztę są bardzo ważną rzeczą w naszych "zestawach".
 
napisałem do pewnego producenta,podałem swoje wymiary,jakie szkło,że do o koła szyb chrom że czarny,że płyta gr 4cm-i owszem wycenę zrobił nie ma problemu-ale czarny kolor to tylko z płyty gr 1,8cm a taka cienka wydaje mi się nie estetyczna i znowu lipa

To dajesz 2płyty po 1.8cm i masz 3.6. Jak firma ok to tez szersza okleine powinni miec :D

Ja tak u siebie mam zrobiona półke pod pralke

Tapatalk
 
Przy mnie oklejali. Zalezy od dostawcy. Jeden ma taką, drugi taką. Trzeba szukac. A płyta meblowa jest w arkuszach 2x3metry , po wycieciu brzegi sie okleja :)

Tapatalk
 
firmy też "sklejają" dwie 18 stki, ale to nie o to chodzi. 36mm to dziś też mało, bo efekt gruejplyty słaby.
Mozna probowac robic blaty kochenne na zmówienie, nawet 7 cm grubosci, ale są potwornie ciężkie.
Inna fajna kwestia to płyta grubosci 5cm a w srodku tekturowy plaster miodu oklejony dyktą i fornirem. Lekki, wytrzymaly, ale też tanio nie jest bo i nic do tego nie przykręcisz.
Są jeszcze sposoby na imitację grubej płyty ;)
 
Dobrze :D Nu to pojechali. Wy mnie powiedzieć możecie dla czego tę producenci ( sic!!) robią te płyty (imitacja kamienia) z ... kamienia albo gipsu??! Już miesiąc szukam czegoż takiego , ale zrobionego ze sztucznego tworzywa a nie z tego ciężkiego , cholernie niewygodnego, wymagającego i nieporęcznego gipsu albo "imitacja":D kamienia , tylko że zrobionego z KAMIENIA:D:D:D. (sic!!). Skoda że nie jestem producentem, bo stał by bogaty i szczęśliwy :D. Jak podniosłem tę opakowanie z tymi cholernymi płytami od razu mi przepadło chęć wykładania tego "czegoś" na scanie:x. Macie jakiś pomysły jak to rozwiązać? Bo dwie tony tych "kamieni" w pokoju , to jest jakiż "żart".
 
gips przeciez dużo lżejszy od kamienia. Mozesz poszukac też u producentów płytek ceramicznych, tez mają wile wzorów. Konglomeraty kamienia z tworzywem też ważą swoje.
 
Dobrze :D Nu to pojechali. Wy mnie powiedzieć możecie dla czego tę producenci ( sic!!) robią te płyty (imitacja kamienia) z ... kamienia albo gipsu??! Już miesiąc szukam czegoż takiego , ale zrobionego ze sztucznego tworzywa a nie z tego ciężkiego , cholernie niewygodnego, wymagającego i nieporęcznego gipsu albo "imitacja":D kamienia , tylko że zrobionego z KAMIENIA:D:D:D. (sic!!). Skoda że nie jestem producentem, bo stał by bogaty i szczęśliwy :D. Jak podniosłem tę opakowanie z tymi cholernymi płytami od razu mi przepadło chęć wykładania tego "czegoś" na scanie:x. Macie jakiś pomysły jak to rozwiązać? Bo dwie tony tych "kamieni" w pokoju , to jest jakiż "żart".
ha ha ale się uśmiałem,widziałem w kastoramie płytki imitujące kamień,cienkie z 0,7 ale nie wiem jakiej firmy,może też STEGU
 
Do góry