Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
hiszpan98 proponuję kontynuować temat w dziale kino domowe, rozumiem że dajesz zdjęcia ale odbiega to trochę od prezentacji gotowych zestawów...
 
Wiem, koledzy już o tym pisali, ale to że powinny tam stać nie znaczy że nie mogą - może ktoś był zmuszony postawić kolumny na komodzie..... Dlatego pytałem - to chyba nic złego że osoba, która nie do końca wie co i jak pyta i obmyśla różne konfiguracje?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dobrze, że pytasz, ale jak już ktoś zauważył to nie ten dział. A po za tym, moim zdaniem to jest zły pomysł, choćby ze względu na wibracje jakie będą przenoszone na mebel. Jeśli nie masz miejsca, proponuje kupić 4xkolumny podstawkowe (monitory), centralny i woofer...
 
Zestaw

A oto mój zestaw, niedawno zakupiłem denona. Niestety ciągle mi sepleni a mianowicie przy głoskach "s" "ć". Jak będzie tak dalej po wygrzaniu będę musiał zmienić.


Zestaw:
SAMSUNG LE40B550
PIONEER VSX-920-K
DENON PMA-720AE
PS3 Slim 320GB
SAMSUNG BD-P1500
DYSK ZEWN.USB SEAGATE 500GB 3,5' 7200/16
SAMSUNG DSB-H370G
OPTICUM GLOBO 9500 HD PVR LAN
MONITOR AUDIO BX5
VK center, surround back, subwoofer

http://imageshack.us/a/img404/3852/p1270006.jpg
 
A oto mój zestaw, niedawno zakupiłem denona. Niestety ciągle mi sepleni a mianowicie przy głoskach "s" "ć". Jak będzie tak dalej po wygrzaniu będę musiał zmienić.


Zestaw:
SAMSUNG LE40B550
PIONEER VSX-920-K
DENON PMA-720AE
PS3 Slim 320GB
SAMSUNG BD-P1500
DYSK ZEWN.USB SEAGATE 500GB 3,5' 7200/16
SAMSUNG DSB-H370G
OPTICUM GLOBO 9500 HD PVR LAN
MONITOR AUDIO BX5
VK center, surround back, subwoofer

http://imageshack.us/a/img404/3852/p1270006.jpg

Ale na filmach masz taki efekt, czy w stereo?
 
Witam kolegów. Więc tak, w stereo mam taki efekt oczywiście słuchając lektora w filmach też tak jest. Denon gra dosyć jasno przewaga wysokich tonów. Do końca nie jestem zadowolony. Było by idealnie gdyby nie ta głoska "s". Powiem, że nie ze wszystkimi utworami tak się dzieje. Najgorzej gdy leci wokal. A gdy radia słucham np. radio zet to słychać "radio sssset" takie coś się objawia, i tu nie chodzi jakie źródło wybiorę czy ps3 tuner tv czy blu ray "s" jest natarczywe.
 
Wiem, z ampli pioneer gra dobrze. Wzmaki marantz, harman mi nie podpasowały. Został pioneer A-30, rotel ra-10 i yamaha a-s500 do posłuchania.
 
To znowu ja :)
ponawiam temat mojego kd


Udało mi się namówić żonę aby kolumny - JBL Loft 50 stały na komodzie po bokach tv :)
Powiedzcie mi czy mogą tam stać czy nie powinny być na podłodze?Miejsca po bokach tv jest około 60-70 cm więc powinno wystarczyć. Nibędą zbyt wysoko i czy z tego powodu dźwięk będzie dobry??
Komoda jest solidna, jutro wrzucę lepsze zdjęcie.
Jeśli chodzi o głośniki surround to jestem w trakcie przekonywania żony :D
Pokój bardzo fajnie zrobiony.
Jakby u mnie baba miała rządzić wystrojem mojego pokoju z kinem domowym, to bym nic nie miał!
 
Denon + Oli

Witam,

czas żeby pochwalić się moim zestawem. Za jakiś czas będą wprowadzone zmiany. Planuje powiesić telewizor i pod niego dać centralny. Amplituner i wzmacniacz pójdą do szafki. Co prawda trochę się martwię czy nie będą się grzały.

SV104665a.jpg


SV104669a.jpg
 
No w koncu jakies nowosci.
PatroleQ, az mi sie nie che wierzyc. MA BX i Denon takie buty? Zaskoczyłes mnie tym syczeniem.
Pawel_Sz85, przyjemny wystroj, ale tez obawialbym sie o grzanie. Wszystko zalezy ajk obecnie się te sprzety zachowują. Jesli juz teraz sie grzeja, to szafka raczej do przerobki.
 
Pawel: Bardzo przyjemnie, psychodeliczna tapeta :)
Central koniecznie tam gdzie jego miejsce, sama nazwa juz to sugeruje.
Szafka faktycznie do przerobienia jak zdecydujesz sie tam upchac sprzet. Szafka ma to do siebie, ze ma polki nad sprzetem a w takiej sytuacji cale cieplo wydobywajace sie z gory, czy tez bokow zatrzyma sie w tej szafce i bedzie jedna wielka kumulacja, obecnie wszystko Ci ucieka na pokoj.
 
środkową półkę daj wyżej bądz na odwód zyskasz parę cm, ja tak zrobiłem u siebie, asekuracyjnie wykonałem chłodzenie:)
 
Do góry