Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Dzięki koledzy. Zamiast likwidować zaległości w papierach cykam fotki ;)
Wysokość TV oraz centrala dobierana empirycznie, właśnie jest w sam raz, nie za wysoko, nie za nisko. Kompromis miedzy zasada, ze central najlepiej na wysokosci gwizdków frontow (ale kto tak wiesza?) oraz wzroku na telwizor by nie bolał kark.
Ten stojak to właśnie z linka armaniga, całkiem fajna rzecz. Droga, ale elegancka, w trzech kolorach, skórzane, stabilne. Marka Sonorous, robią też inne fajne rzeczy, m. in. mebelki ;) Nie słyszalem o niej wcześniej.
Białe maskownice były niemal w cenie zestawu, ale na co dzień mam jednak załozone i to czarne – biegający chochlik po domu :), a te białe wystarczy dotknać i już plama.
 
Ostatnia edycja:
znowu wchodzimy w sfery erogenne :D. Nie ma się co dziwić prawdziwi faceci tak mają, uwielbiają swoje zabawki i do tego jeszcze myślą o dupach hehe:D
 
Gratuluję Krzychu:) Bardzo ładny salon. Sam chciałbym mieć coś tak fajnego. Zarąbiście się to na foto prezentuje. Marzenie wielu kinomaniaków.
 
Obiecane od dawana fotki, jako kontynuacja postu #575, zmienił się jedynie sprzęt audio.
Grille białe, czarne lub bez. Sami oceńcie, które lepiej się prezentują.
Świadomy jestem wielu błędów akustycznych, które systematycznie i w miarę możliwości będę się starał usuwać, jednak swoje brzmienie znalazłem i mogę go jeszcze dopieszczać. Marantzowa kolekcja nie wygląda tak okazale jak wieża u armaniga, a w dodatku ogólny wygląd psują zabawki między odtwarzaczem i wzmakiem oraz PS3, ale cóż, gdzieś to trzeba upchać.
Uwierzcie mi, że wspaniale jest usiąść przy kominku, słuchając ulubionej muzyki, popijać dobre wino z kobietą ;)
Special Thanx to armanig za zaszczepienie pomysłu na standy do pilotów oraz krzysiek1980 za wskazanie najlepszego wyboru ;)

Zaje****ste !!
Pokażesz jeszcze fotkę jak wygląda z rozwiniętym ekranem do projekcji ?
Zazdroszczę ci ;x
 
krzysztofradio fajna aranżacja. Bardzo inspirujące. Mnie się podoba z białymi maskownicami. To się musi podobać, pomyślności. Wspaniale gdy spełniają się marzenia...
 
Koledzy, bardzo mi miło, ze się podoba, ale bez przesady, "Wy mi tak nie mówcie, bo się w sobie zamknę i obrosnę w piórka". Są ładniejsze, z resztą widzicie, ze to robione własną ręką, więc każdy moze to zrobic, a na pewno jeszcze lepiej ;)

teraz tak pomyslalem, moglbys mi podac jak gleboka i szeroka jest ta szafka?

137x48x33cm. Robiona pierwotnie pod sprzet, ale z rezerwą, wiec i Marantz (ktory nie był brany pod uwagę) sie zmieścił.

A wiesz... scenerie masz idealna do fotek, wiesz jakie mam na mysli :grin:
Jak masz jakieś sprawdzone fotmodelki, tzn. wspolpracowniczki to zapraszam :)

znowu wchodzimy w sfery erogenne :D. Nie ma się co dziwić prawdziwi faceci tak mają, uwielbiają swoje zabawki i do tego jeszcze myślą o dupach hehe:D

Jesli nadal w temacie, to proponuję spojrzeć na reklamowe bilbordy Kef Muon, szczególnie w wersji czekoladowej :)

Zaje****ste !!
Pokażesz jeszcze fotkę jak wygląda z rozwiniętym ekranem do projekcji ?
Zazdroszczę ci ;x
Są w poprzdnim poscie #575, nie chcialem dublowac.

Pozdrawiam Wszystkich
 
Ostatnia edycja:
Jeszcze jedno, wiesz ze ta wolna przetrzen na dole pod szawka (po lewej) az prosi sie o CD Marantza do kompletu, to by byla taka wisienka na torcie :)
 
Wiem, wiem, tylko tam jest UPS. Wtedy wzmak poszedłby na dół, a CD obok BD :) ale pewnie chciałbym tez NA7004, itd... :D Pólkę zawsze możan przerobić :) ale teraz mój portfel musi odpocząć i odłożyć na inne wydatki. Gdybym poszedł w srebrną kolorystyke, pewnie klocek po klocku bym od Ciebie odkupował, a tak... lipa :(
 
Ostatnia edycja:
kominek będzie na dworze otoczony kamieniami :D hehe. Wino nie problem w warunkach polowych smakuje lepiej nawet te tańsze hehe :), a i kobieta w takich warunkach smakuje lepiej. Jak jest dzika natura to i zew żądzy się w człowieku budzi. Wbrew pozorom jest sporo zalet :) no i sprzęt za 300tysi hehe:D
 
i bardzo dobrze hehe, ale nie powiem nakręciłem się na to żeby w lato prysnąć gdzieś w super plener pod namiot. Najbardziej nakręcił mnie ten zew żądzy hehe:)
 
Do góry