Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
To na plażę nudystów ;) tylko, ze ja tam bym do lata nie czekał z tą żądzą ;)

Tylko szkoda ze ta plaza nudystow nie wyglada tak jak na filmach xxx, realia sa niestety okrutne,
a raczej podsumowalbym to tak, wszystkie kobiety tam sa piekne ...tylko po niektorych tego nie widac :)

Co do stojaka na piloty, to tak jak zauwazyliscie, nie ma specjalnej alternatywy, sam dlugo szukalem takze na zagranicznych aukcjach i ten jest chyba najlepszym rozwiazaniem, raz ze miesci 5 pilotow, dwa wykonanie pierwsza klasa. Teraz zauwazylem ze cena spadla do 89zl. Mysle ze warto. Aczkolwiek sam zastanawiam sie czy nie przeprosic sie z uniwersalnym Logitech Harmony Touch.
 
Ja mam mieszane uczucia co do wszelkich uniwersalnych pilotow. Lubię czasem coś pozmieniac tu i tam. Wiem, ze przyciski się programuje, ale musiałbym wydrukowac osobne podpisy pod kazdym. bo niespamietałbym ktory do czego słuzy. Jesli ktos zmienia tylko kanaly, glosnosc lub zrodlo, to OK. Mam jednego z Lidla (bez smiechu proszę), bo kiedys pilot od strego DVD sie popsuł. Lidlowy pilot jest genialny (nie neguję absolutnie mozliwosci Logitecha i nie wywyzszam chinskiej produkcji), ma podswietlenie, obsluguje 8 urzadzen, oraz ma wyswietlacz, to wszystko za cene 29 zł. Podczas uczenia sie przyjął wszystko, nawet dekoder (Marantzowy piolt ma z nim problemy). Robilem na nim nawet makra, smiga, ale wrocilem do oryginalnych pilotow. Teraz uzywam go se starym kinem do bajek dla dzieci (dla doroslych oglądam w HD :) )
 
Ostatnia edycja:
Ja mam bardzo mieszane uczucia, dlatego tez mocno mysle czy warto. Mialem juz ich troche i nigdy nie byl w stanie zastapic tych wszystkich przyciskow (ukrytych funkcji itp.), tyle ze ten ma dotykowy programowalny ekran na ktorym mozna sobie wrzucic ulubione kanaly w postaci ikonek - to mnie najbardziej interesuje, a co najwazniejsze - dla przykladu, jezeli chcesz sobie ogladnac kanal xxx (oczywiscie mam w abonamencie :) ) to trzeba nacisnac zielony, nastepnie wprowadzic 4 cyfrowy kod (irytujace), mysle ze w tym Harmony za jednym kliknieciem mozna to obejsc. To w zasadzie glowny powod.
 
ja posiadam jeden w pakiecie playboy ogólnie porażka i nie oglądam. Stwierdziłem że wole xxx na żywo hehe:)
 
Dizajn tych kolumn to prawdziwy Oldschool, bardzo mi sie podobaja, ale nie mialem okazji ich sluchac (nawet nie widzialem ich nigdzie), jak to gra?
Calosc jednym slowem w stylu Black&White, bardzo fajnie :)
 
Ostatnia edycja:
Klasa kolumny! Co tam jest za tymi strunami; wooferek pod skosem? Ciekawa konstrukcja. Słuchałem jedynie Quadrali Chromium i już robiły wrazenie, a Twoje to przecież duzo wyzej. Wygląd a'la Chario, ale wykonczenie Quadral ;)
 
To znowu ja :)
ponawiam temat mojego kd


Udało mi się namówić żonę aby kolumny - JBL Loft 50 stały na komodzie po bokach tv :)
Powiedzcie mi czy mogą tam stać czy nie powinny być na podłodze?Miejsca po bokach tv jest około 60-70 cm więc powinno wystarczyć. Nibędą zbyt wysoko i czy z tego powodu dźwięk będzie dobry??
Komoda jest solidna, jutro wrzucę lepsze zdjęcie.
Jeśli chodzi o głośniki surround to jestem w trakcie przekonywania żony :D
 
Ostatnia edycja:
Wiem, każdy kto po raz pierwszy u mnie jest mówi, że ten 40 czy 42 cale tu nie pasuje - inni - mały ten tv do takiego salonu
A najlepsze są miny kolegów jak mówię że to 55 cali :grin: - ale z odległości 7 metrów tak wygląda na mniejszy
Lepsze zdjęcie wrzucę jutro
A jak sprawa z kolumnami, mogą stać na komodzie obok tv i czy nie stracę na dźwięku??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
.............., jak to gra? ................
Bardzo szczegolowo , bezlitosne dla kiepskiego materialu , graja bez zadyszki nadazaja w kazdym momencie , chociarz prodow potrzebuja sporo yamaha ledwie starcza , koniecznie potrzeba zasilic je wzmacniaczem albo jakas koncowka , basss powala taki spokojny niski dostojny nie wypychany na sile.
Wspanial przestrzen , bez szukania , godzin krecenia wspanialy efekt . Sa poprostu zaj.....e:eek:k: ,
Klasa kolumny! Co tam jest za tymi strunami; wooferek pod skosem..............
 
Ostatnia edycja:
Udało mi się namówić żonę aby kolumny - JBL Loft 50 stały na komodzie po bokach tv :)
Wedlug mnie jak je stawisz na komode to bedzie do d..... , o ile sie nie myle to sa maja one ponad metr wysokosci , czy to bedzie fajnie wygladalo musisz sie przekonac , a wpakowanie ich w taka konserwe to chyba inna sprawa , ja bym kolumny na ziemie delikatnie do przodu i tv troszke nizej . Tak to ja bym widzial , Tyly na jakies fajne metalowe standy i gitara .
 
Hmm w jaką konserwę? Myślę, że będą się przyzwoicie prezentowały, tymbardziej, że obniżę troochę telewizor bo jest za wysoko.
Mi chodzi teraz głównie o to czy mają rację bytu kolumny na komodzie i czy nie będzie mialo to złego wpływu na dźwięk?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Podlogowek niestawia sie raczej tak wysoko , a konserwa to ta wneka , ile ma glebokosci zwlaszcza , ze bass reflexx chyba jest z boku .Jak przywieziesz do domu to sam sprubujesz , a tv masz spoko , ja mam tylko46", seri 6500 ,
 
Do góry