Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
denon już posiada aktywne chłodzenie więc ja bym dał mu po prostu więc miejsca od góry i z tyłu zamontował dwa wiatraczki, jeden by tłoczył powietrze i dmuchał na niego, drugi wyciągał nagrzane powietrze. Ja sobie chłodzenie włączam pilotem zasilacz posiada ręczną regulację obrotów :) mój ampli ma teraz bardzo chłodno:)
 
Pawel_Sz85 - jak koledzy pisali, tło hipnotyzujące :)
Co do szafki, przecież to jest wszystko modułowe, odkręć drzwiczki, wyjmij środkową półkę (postawisz dwa kolcki jeden na drugim jak teraz stoją, wyjmij tylną zaślepkę/dyktę (masz fajne tło, będzie fajny efekt patrząc na szafkę). W ten sposób bez wiatraczków już zrobisz dobre chłodzenie dla ampli. Przecież nie musi być szafka punkt po punkcie z instrukcją :)
Aha, i fajnie widzieć że kolumny mają czym pooddychać, przestrzeń wokół nich, oto chodzi, super :)
 
Tapeta to pomysł żony:) Najpierw planowałem zrobić tak jak piszesz. Jak zobaczę że będzie się grzało to będę kombinował dalej.
 
kolega WiTT dobrze radzi tez tak chciałem u siebie, ale był taki problem że szafkę muszę mieć jak najbliżej ściany wręcz jej dotykać no i problem z kablami wychodzącymi z maskownicy były by widoczne, ale jeśli kolega nie ma u siebie takiego problemu to wystarczy dać po prostu sporo przestrzeni w miarę możliwości, pozbyć się dykty z tyłu i odsunąć w miarę rozsądku szafkę od ściany :)
 
Pawel_Sz85, fajnie się prezentuje Twoja ściana ;)
Tapeta z wyrazistym wzorem, ale nawet nie wzór tu jest wyjątkowy jak kolor :) Pozytywnie wg mnie. Co do sprzętu to również ładnie się prezentuje. Oli wyglądają bardzo ładnie z tym połyskiem ;)
LG 42''? Jak zawiesisz na ścianie efekt będzie jeszcze lepszy. Co szafki RTV to mała modyfikacja jak radzą inni i będzie dobrze. Z tego co widzę to nie masz kolców... czy to nie przeszkadza jak kolumny stoją bezpośrednio na panelach? Chodzi mi o jakość dźwięku. Ja mam u siebie dylemat, bo na ścianie z TV na której docelowo będą stały kolumny mam mało miejsca tzn. po lewej wejście do salonu a po prawej kominek :( Rozważam różne warianty i zastanawiam się też nad podłogą... czy jak jest taka "surowa" to będzie dobrze grało? P.s. małe te fotki. Oryginalny rozmiar byłby fajniejszy ;)
 
Dzięki d@miano. W salonie mamy właśnie połączenie turkusu i grafitu.
Tak telewizor to LG42 cale. Żałuje że nie kupiłem 47. Następny na pewno będzie większy, może nawet 55. Co do kolców to zamierzam założyć tylko muszę kupić metalowe podkładki. Co prawda nie czuje żadnych drgań, ale to nie zaszkodzi. W teorii powinno być lepiej, jak założę to się przekonam.
 
Panowie i ja doczekałem się mojego małego centrum sterowania światem:)

DSC00539.JPG
 
Dzięki- ale kable to walka bardziej z kobietą:) . Moja mała "elektrownia" w większości jest za szafką. Jak kupimy własne "M" to kable obowiązkowo w ściany/podłogi- wszędzie indziej niż na:)
 
Sprzęcik fajny:) Zadowolony jesteś z brzmienia avr370? To nowy model i mało jest opinii o nim. Miałeś może porównanie do starszych modeli np. 365?
 
Miałem styczność z 265, stoi u mamy. Jestem na etapie oswajania 370tki, kolumny jeszcze nie wygrzane, za tydzień lub dwa zdam relacje. To co na pewno 370tka ma to wsparcie FLACa o czym nie ma info. Nie ma problemów ze skalowaniem jak 265tka (podłączenie PC/ lapka/ PS3). Więcej zdradzę za jakiś czas. Chwilowo męczę dużo FLACow, radio internetowe, DLNA. I wszystko gra. WIFI śmiga bez problemów. Trudno mi znaleźć aplikacje na HTC aby zagrała w airplay z 370tką. Wszystkie bezpłatne mają jakieś problemy.

świetna przestrzeń mają czym oddychać MA:)
Jak na razie jeszcze nie pokazały swoich możliwości- na odsłuchu mnie powaliły a w domu jeszcze ich nie wygrzałem więc cierpliwie czekam aby pokazały pazur:) Dzięki:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nie załamuj mnie :) chyba , że słuchasz po 2 godziny dziennie?
PS. było warto czekać?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Fajny sprzecik i przestrzen, ale faktycznie powies tv lub przesun lekko szafke jeszcze w lewo (z tv i centralem), no i Malibu widze, za mlodu sie to z mlekiem popijalo, taki rarytas jak na tamte czasy :)
 
W sumie macie rację- przesunę lekko i będzie gicio czaczo:) - co do trunków to nie moje - tylko mojej lubej:). Cieszę się że Wam się podoba. Dzięki za miłe słowa
 
To może tez coś wstawię i się pochwale
Mam juz kupiony centralny i tyly MHT System ale jest u kumpla
Może w przyszłym tygodniu odbiorę :)
Szafka rtv do wymiany ledwo się trzyma
Planuje wymienić na coś w ciemnym kolorze ale jak zawsze wciąż brakuje kasy





Uploaded with ImageShack.us
 
Do góry