Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Wlasnie, fajna. Jakiej to firmy? Tez mam "kilka" :D
Co do pokoju odsluchowego, nie masz tam czasem za pusto? Jak z akustyka?
 
Nie załamuj mnie :) chyba , że słuchasz po 2 godziny dziennie?
PS. było warto czekać?


U mnie RX8 też wygrzewał się 5-6 m-cy. Doszło dużo dołu że bas-refleks musiałem zatkać z tyłu, poprawiło się też trochę na średnicy. Ogólnie dźwięk pełniejszy, instrumenty dłużej wybrzmiewają.
Kolumny grają 6 do 10 godzin dziennie.
 
to jest dokładnie ta figurka również tu zamawiana
Aliensgroup - THE CROW - ERIC DRAVEN , Inne » Pozostałe - Neca Toys
co do pokoju jeszcze parę dni temu obok prawej kolumny stało biurko przeniosłem je na drugą stronę pokoju
Łóżka i fotele biurko i stolik mam na drugiej stronie na tej trochę pusto
Mieszkam w tym domu od niedawna jestem na etapie kompletowania mebli ale segmentów nie mam i nie będę miał ponieważ mam za ścianą garderobę
Myślałem o jakiś półkach obok prawej kolumny zobaczymy jak to będzie :)
 
shogun990 - myślę że armanig miał na myśli choćby dywanik przed kolumnami oraz cokolwiek na ściany, bo pewnie akustyka strasznie miesza w dźwiękach przy tak pustej podłodze i ścianach :)
a tak ogólnie to miło, chce się przebywać w takim pokoju, dopieścić i będzie super :)
 
Dokladnie :) Te "plastusiowate" mnie nie interesuja.
Ja stoje po ciemnej stronie mocy, to i figurki musza takie byc.
Ja kupuje od kolekcjonerow, lub za granica, maja byc duze i konkretne, glownie limitowane z certyfikatami.
Ceny ich rosna z dnia na dzien, bedzie co sprzedawac jak mnie przycisnie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
niestety więcej nie mam figurek a szkoda marzy mi sie głowa predatora chyba u ciebie ja widziałem armanig ;) ale ta cena heh
a dywaniki nie pomyślałem hmmm moze cos wykombinuje i zobaczę jak to zagra :)
a co do ścian myślę o jakiś fajnych dużych plakatach filmowych np z filmu Drive lub Kruk zobaczymy jak to bedzie
 
Ostatnia edycja:
Skoro w temacie figurek i plakatów to coś dorzucę od siebie :)

dsc3406small.jpg


dsc3410small.jpg
 
witam
potrzebuje pomocy, mam tv 46kdlhx850 , ogladam tv z 3.5 metra, jakiej wysokosci zamowic szafke pod tv? mysle 77 cm... by srodek tv byl na wysokosci mniej wiecej oczu czyli 110 cm, nie bedzie za wysoko ze wzgledu na odchylenie ekranu tv o kat 6 stopni w podstawie?
Czy da sie zamontowac tv w podstawie bez pochylenia?
 
Plakat (szczególnie ten z Batmana) super.

Dla mnie plakaty (bardzo, bardzo) i figurki (nadal ok, ale już mniej ;P) to super sprawa, ale pod warunkiem osobnego pokoju. Dedykowanego filmom. W normalnym salonie jakoś mi się nie widzą. Aczkolwiek każdy ma swój gust i podobać ma się właścicielowi :)

Ja bym w takim pomieszczeniu jeszcze widział specjalne fotele kinowe i automat do popcornu. Taki zapach prazonej kukurydzy to dla mnie filmowy fetysz :) Mrrrr....
 
To prawda, plakaty zawsze sa fajne. Ja zawsze wolalem takie plakaty zamiast jakis pejzazy czy komuni sw. na scianie :), jestem zdania ze pokoj ma sprawiac przyjemnosc (obojetne co by to mialo nie byc) a nie trzymac sie utrwalonym przez lata przyzwyczajeniom i utartym schematom.
Takim idealnym pokojem jest ten z Scarface z AlPacino - basen/wanna na srodku :)
 
Ostatnia edycja:
Oj tak, plakaty fantastyczna sprawa. Zawsze chciałem mieć w pokoju z kinem domowym plakaty, i słowa dotrzymałem :) Co się zaskoczyłem, jakie wrażenie robią na osobach które nas odwiedzają, każdy zaciekawiony i wypytuje :)
A tego Batman'a plakat wypatrzyła moja żona ;) Ja mam marzenie dorwać plakat z filmu Stargate z 1994 roku, taki kinowy, ehh... jako od lat miłośnik wpierw filmu Stargate a potem najlepszego składu SG-1 serialu Stargate i Stargate Atlantis. Kto wie, może gdzieś, kiedyś na garażowej wyprzedaży znajdę za złotówkę? :roll:

A maszynka do popcornu będzie :D na to i żona się nakręciła :D

Popieram armanig, trzeba wychodzić przed utarte schematy, używać wyobraźni i nie bać się tego realizować :eek:k:
 
Ja jeszcze kiedys jak tvLedy znacznie potanieja to kupie takie 2 szt. ultracienkie powiedzmy 42" i powiesze w pionie, oprawie cienka ramka i wrzuce plakaty jpg w formie slideshow, mam juz takie przygotowane na czarna godzine (kilaset szt. w wysokiej rozdzielczosci, prawdziwe perelki) widzialem juz takie rozwiazania u zagranicznych kolegow.
 
Ostatnia edycja:
Ciekawe rozwiązanie, by było prawie już jak w kinie :) aktualnie w repertuarze... :D
A plakat Star Treka ja znalazłem :) i to jedną sztukę gdzieś udało mi się dostać. Dobrze oddaje klimat nowego filmu (dla mnie JJ Abrams przywrócił ST do życia w XXI wieku) no i jest kinowy, IMAX ;)
 
Do góry