Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
No i proszę, od razu się ożywiło :)

Krzysiek, czy 7 lat temu Twoja kobieta była... no wiesz... niz teraz? :D Ostnio miałeś inne zdanie :D

Armanig, moze masz jeszcze inne fotki i filmy, lub linki do fotek autorstwa tego gościa? Ja wlasnie od kilku lat je mam, podejrzewalem, ze z avforum, ale pewien niebylem. Kilka lat temu tez spedzalem tam godziny ;)

Mysle, ze inni forumowicze, tez chetnie zobaczą inne aranzacje, a jesi jest tego zbyt duzo (film) proszę o info na priv.

Jego sypialnia to Ikea. Tez kiedys mialem dosc podobnie jesli chodzi o uklad. Dopiero potem dotarlem do tych zdjec i smialem sie, ze ktos zpozyczyl tym razem pomysł ode mnie :D
 
Ostatnia edycja:
IMG_20130223_115425.jpg



IMG_20130223_115324.jpg



IMG_20130223_115539.jpg


IMG_20130223_115517.jpg


IMG_20130223_115650.jpg


IMG_20130223_115802.jpg


IMG_20130223_115852.jpg


IMG_20130223_115905.jpg


IMG_20130223_115936.jpg


IMG_20130223_120054.jpg



IMG_20130223_120305.jpg
 
Ostatnia edycja:
Rozumiem, ze chciales przebic Denoneera ;)
Ładnie, schludnie. Mi się podoba, wazonik we wnęce też. Prostota formy = elegancja. Co raz więcej osob potrafi porządnie zebrać to wszystko w całość, bo przecież to nie takie trudne, odwazne kolory. Co raz więcej osób wiesza też tv odważnie wysoko. To tez kierunek w dobrą stronę. Cos zmienia się w naszych wnętrzach. Spójrzcie na pierwsze fotki kilka lat wczesniej w tym wątku.
Dla kontrastu nie wspomnę już o tych, gdzie na fotkach pełno śmieci, bałagan, i majtki rzucone.

Ja bym tylko te Obsidniany szerzej rozsunął, tym bardziej, ze niskotonowy mają z boku, ale jest stół, więc skoro sie nie da, to trudno.

Czy na kanapie widzę pilota SilverCrest?
 
Bardzo fajny zestawik, te Wafle przypominaja mi Jamo 606.
Kanapa az sie prosi o seans. Na bank wygodna, pewnie zona tez zadowolona :)
 
marwol wszystko bardzo ładnie się prezentuje.Gustownie i elegancko. Ładny kolor ściany na której stoi kanapa. Żona mi podpowiada, że to wrzos:) Gratuluje!
 
Ona się nie zmienia. Jest tak samo brzydka jak była:) he,he. Chociaż czasami po paru browarach wydaje mi się że wyładniała, ale rano wszystko wraca do normy.

Jestes jedyny :D Popłakałem się ześmiechu. Było słychać? :D

Specjalnie dla Ciebie:

http://www.youtube.com/watch?v=Y1dovDKIqyg

A to niby dlaczego? Lepiej oglądać z zadartą głową czy mieć środek ekranu mniej więcej na wysokości głowy?

Pisałem juz o tym wielokrotnie. A to dlatego, ze siedzący kręgoslup nie jest prawidłowo ułożony, by głowa patrzyła prostopadle do podłogi lecz kilka stopni wyzej. Tak robiło się kiedyś. Nikt też nie wiesza tv pod sufiem (nie mylić ze sklepowymi LCD) by ogladac z zadartą głową. Trzeba mieć umiar. Kazdy wiesza jak mu wygodnie, ale te kilka stopni wyzej, czyli w praktyce 20-40cm wyzej niz sodek ekranu idealnie wzgledem wzroku to wlasnie gwarancja braku bólu po dłuższym czasie.

Żona mi podpowiada, że to wrzos:) Gratuluje!
No widzisz, a dla nas Panowie, to byłby zwykły fiolet, lub róż. Choc ostatnio dowiadziałem się też, jaki to kolor lila :)
 
Ostatnia edycja:
Pokazuj co tam w tych pudłach, wyciągaj na półkę :D No chyba, ze to tylko pudła :D
Wiem tylko jak grają Quadrale Chromium, wiec Te Twoje tym bardziej ładnie zgrają się z tym niebylejakim Mańkiem. Zmiana z amplika i BD bedzie pewnie porażająca. I do tego ten vinyl. Pozazdrościć

Krzysiek, obejrzyj reklamę z linka i napisz czy masz podobnie? ;D
 
Ostatnia edycja:
A to dlatego, ze siedzący kręgoslup nie jest prawidłowo ułożony, by głowa patrzyła prostopadle do podłogi lecz kilka stopni wyzej.

Być może. Mnie głowę wygodniej trzyma się prosto niż odchyloną, w szczególności jeśli nie ma odpowiedniego podparcia z tyłu. TV jak i ekran komputera mam na wprost i na razie bólów nie odczuwam.
 
Wklej kolego jakas porzadna fote, a nie zona sie bedziesz przejmowal. Juz widze ze wyglada to kozacko, co Marantz to Marantz ma swoj wyglad.
U Ciebie jeszcze te "fikusne" kolumny :) i jest oldschool w nowoczesnej formie.
 
Jestes jedyny :D Popłakałem się ześmiechu. Było słychać? :D

Specjalnie dla Ciebie:

śmieszne reklamy82 - piwo im wiecej tym kobieta ladniejsza - YouTube



Pisałem juz o tym wielokrotnie. A to dlatego, ze siedzący kręgoslup nie jest prawidłowo ułożony, by głowa patrzyła prostopadle do podłogi lecz kilka stopni wyzej. Tak robiło się kiedyś. Nikt też nie wiesza tv pod sufiem (nie mylić ze sklepowymi LCD) by ogladac z zadartą głową. Trzeba mieć umiar. Kazdy wiesza jak mu wygodnie, ale te kilka stopni wyzej, czyli w praktyce 20-40cm wyzej niz sodek ekranu idealnie wzgledem wzroku to wlasnie gwarancja braku bólu po dłuższym czasie.


No widzisz, a dla nas Panowie, to byłby zwykły fiolet, lub róż. Choc ostatnio dowiadziałem się też, jaki to kolor lila :)
krzysiek dokładnie to samo chciałem napisać :). Widzę że się tu też frywolna dyskusja wdarła. My to potrafimy w te forum tknąć trochę swobodnej frajdy która zachęca do działania i frywolnych fantazji hehe:). Moż eniedługo ja wstawię fotki gdy dokonam pewnej modyfikacji:)
 
kurcze chłopaki jak tak patrze na wasze sprzęty to mi gól skacze i uświadamiam sobie jaki jestem biedny w te klocki hehe:):grin:
 
Do góry