Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Rewelacja! Kolorystka calosci tez (czern/biel).
Przesadz tylko tego krzaka w jakas bardziej dizajnerska doniczke tak aby pasowala do reszty :)
 
Zieleniny ruszac niemoge , grozi utrata zdrowia , polowica chyba by mi paluchy poobcinala :oops:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja Ci moge doradzic co trzeba dolac do doniczki aby przyspieszyc jej zywot :)
Powiedz mi jak Ci sie zgrywa central z frontami w kinie, charakterystyka jest zachowana przy "przejsciach", wiesz o co chodzi? Jest w ogole central dydykowany do tych frontow?
Teraz tez dodatkowo zauwazylem (jak klikniesz w moja galerie w sygnaturze) ze zaraz nad moja widze
Twoje starsze fotki. Wczesniej nie skojarzylem, duza zmiana na plus.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jest komplet tych glosnikow , poszukam ci linka to sobie ogladniesz , centralny z seri jest nie ekranowany i zalecane sa duze odstepy miedzy sprzetem a glosnikiem ,ale to z innej beczki.
A zgrywa sie to z celanami nawet nawet nie czuc , ze to tak nazwe po mojemu , niespasowania ,tyly spisuja sie doskonale central troszeczke jakby troszke za maly , brak mu troszke przestrzeni , no ale musze sie troszke z tym wszystkim pobawic zeby mialo to rece i nogi .
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<a to link
http://www.aurumspeakers.com/6-AURUM-Lautsprecher/168-AURUM-BASE-PRESTIGE-VIII-R.html#contenttop
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
niech gul nie skacze , tylko wklejaj zdjecia bo sprzet ter´z masz jak w opisie widac;) ,
Fajnie chlopaki ze podoba sie wam moj zestawik , zawdzieczam go potrosze mojej Bardzo wyrozumialej malzonce .
Niestety taka zabawa tez kosztuje , i sa to zabawy zwiazane z wyrzeczeniami i kompromisami , i te moje zabawki nadszarpnely moj portfel dosc znacznie takze trzeba liczyc sily na zamiary (nie jestem biznesmenem , zwykly robol <bezradny> takze wszystko przed wami ). Mam nadzieje ze nie wyloduje z nimi pod mostem jak tam kiedys ktos napisal :D . .Tez zaczynalem od jakis altonow , wiezy lg, potem jakies glosniki komputerowe i tak .................. dalej , pokazujcie co macie i niema sie czego wstydzic bo to wsze i tym sie cieszycie a kogos innego moze pozytywnie zainspirowac .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
wszystko przez was hehe:p. Pierwszy gul to od armaniga, kolejny od Ciebie krzysiek hehe:p, doszedł jeszcze nokinomaniak i jeszcze by się ktoś znalazł :). Już mam Tyle guli i taki mutant jak ja może wystąpić w kolejnej części x-menów:-D
 
Koledzy, kobietę mam taką jak większość z Nas:) Każdy chciały mieć Miss Polonia, ale nie tyle wygląd , co kasy brakuje:) Modelki to się nadają, ale na .....( żeby się wulgarnie nie odnosić). I tyle, w Naszym fachu. Żartuję sobie. Forum jest po to żeby się bawić, dyskutować.

To ja wnioskuję o dodanie wątku "Nasze kobiety" :)
 
Wracając do galerii.... :p ... widziałem że wzięło Was Panowie na sentymenty :) Ponieważ musiałem zrobić w sypialni miejsce dla juniora z jego łóżeczkiem aby z początku był z nami, to musiałem wydelegować swoją "audioholicką" (krzysiek, dobre określenie nas!) wieżę, którą sprawiłem sobie na urodziny 12 lat temu! Był to mój w zasadzie pierwszy poważny kontakt z audio :) - choć prymat pierwszeństwa ma od dzieciństwa Unitra z mega trójdrożnymi kolumnami (głośniki papierowe).
A że sentymentowo się zrobiło, to się postanowiłem podzielić swoim sprzętem audio, które zapewne teraz spakuję i zostanie obdarowany syn gdy urośnie, będzie się wdrażał :D A zestaw nie byle co, kolumny w swojej konstrukcji posiadają...subwoofer! Bas z nich to niezłe tąpnięcie. Choć średnicą i wysokimi nie powalają z tym co teraz mam (zresztą jak to porównywać?) to jestem pod wrażeniem jak to wciąż po tylu latach gra :)

dsc35141.jpg

dsc35151.jpg

dsc35161.jpg

dsc35181.jpg
 
Do góry