Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Mi tam najbardziej podoba się grota batmana. Zainteresowani wiedzą o co chodzi. Ale masz racje; wytarczy poszukac tanszych materialow, dysponowc miesiecznym urlopem i brac się do roboty :)
 
Przestancie juz z tymi zdjeciami bo potem czlowiek dostaje depresji :)
Tak na powaznie, (na pocieszenie) - pomijajac kwestie sprzetu, to Panowie przeciez to co jest konkretnie na tym zdjeciu nie jest takie trudne do wykonania. Nie wiem czy uzyte materialy tam sa stricte do takich dedykowanych pomieszczen (wygluszajace itp), ale spokojnie ze smykalka do majsterkowania mozna taki salon urzadzic. Dobor odbpowiednich paneli, kolorow, materialow i obic. Ta sofa u stolarza tez nie kosztowalaby majatek. Szkoda jedynie ze malo kto dysponuje takim dedykowanym pomieszczeniem, tutaj to faktycznie te xx lat :)

Aleś mnie nakręcił. Zaraz lecę po młotek i wkrętak:) Tylko jest jeden mały problem. U mnie największy pokój jest chyba wielkości ubikacji właściciela tego salonu:D
 
To tutaj masz tutorial :) Profesjonalnie uwiecznione, milo sie oglada:
[youtube]c7pq3wBFAIg[/youtube]
Polecam obejrzenie wszystkich partow od 1 do 13 - warto (!)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Znając moje umiejętności, to przez godzinę bym szukał narzędzi, przez drugą składał 3 deski do kupy, a następnie poszło by parę "pań lekkich obyczajów", rzucenie młotkiem o glebę i otworzenie piwa:) To na tyle mojego własnego wkładu. Czekam na kumulację w Lotto.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
To tutaj masz tutorial :) Profesjonalnie uwiecznione, milo sie oglada:
My Home Theater Construction Part 1 -- Stage Construction 1 - YouTube
Polecam obejrzenie wszystkich partow od 1 do 13 - warto (!)

Właśnie obejrzałem, bez problemu był bym w stanie to wykonać, ale co z tego jak nie mam takiego pomieszczenia hehe, no i by sie przydały wtedy nowe konkretniejsze klocki hehe:). Na szczęście potrafię się cieszyć z tego co mam:). Ostatnio w ramach pocieszenia się zakupiłem sobie jakiś balsam do mebli i wypucowałem moje kolumny, efekt cudowny i co najlepsze już się utrzymuje prawie 2 tygodnie zazwyczaj podobny efekt (połowa tego co teraz) utrzymywał się 3 dni, jak dla mnie nabrały znacznie lepszego wyglądu:)
 
Ostatnio w ramach pocieszenia się zakupiłem sobie jakiś balsam do mebli i wypucowałem moje kolumny, efekt cudowny i co najlepsze już się utrzymuje prawie 2 tygodnie zazwyczaj podobny efekt (połowa tego co teraz) utrzymywał się 3 dni, jak dla mnie nabrały znacznie lepszego wyglądu:)

No i brzmienia:) Zaraz chłopaki zaczną pisać, jak to cudowny balsam FFooXX5'a poprawia brzmienie kolumn. He,he. Nic tylko reklamuj i zbijaj kasę. A tak na marginesie, jak z tymi gulami, poprawiło się już?:)
 
Ostatnia edycja:
Ostatnio w ramach pocieszenia się zakupiłem sobie jakiś balsam do mebli i wypucowałem moje kolumny, efekt cudowny i co najlepsze już się utrzymuje prawie 2 tygodnie zazwyczaj podobny efekt (połowa tego co teraz) utrzymywał się 3 dni, jak dla mnie nabrały znacznie lepszego wyglądu:)

Jaki balsam? Nie no ja tez chucham i dmucham na sprzet, ale jeszcze go nie balsamowalem :D
Panowie, jedno jest pewne, rowno to my pod sufitem na bank nie mamy.
Dobra, podaj nazwe tez chetnie popieszcze swoje kolumny :)
 
jakiś MEBLIT ARA Szczecin z silikonem o zapachu róży, antystatyczny balsam do pielęgnacji i konserwacji mebli :) 150ml. trudno go rozprowadzić ale nie potrzebuje już polerowania, połysk bez polerowania, taniocha dałem za to jakieś 5zł. Szukałem SIDOLUX mleczko do mebli ale nie było i to mi wpadło w ręce. Co też jest fajne to kurzu tak nie przyciąga i ogólnie, jednym słowem świecą się jak psu....:). No i ten efekt że tak długo się utrzymuje to mnie najbardziej mile zaskoczyło.

Czuje że niedługo to i gosposie domowe będą zasięgały u nas rad:)

krzysiek1980 pierwszą buteleczkę mogę Ci sprzedać promocyjnie po znajomości za 20zł:D hehe
 
Ee tam, ale to nie jest balsam audiofilski. Ostatnio na odsluchu gość wyciągnął z półki Marantza, ktory był dość mocno zakurzony z góry. Mowię mu, ze dawno chyba go nikt nie przestawiał, a on na to, ze to nie kurz, tylko specjalne pokrycie audiofilskie, genialnie poprawiające brzmienie, i troche sie pośmialiśmy ;)
 
Jest tak audiofilski jak ten kurz hehe. Ten balsam w opakowaniu nie jest audiofilski, podobie jak kurz fruwający w powietrzy ale gdy już jest naniesiony na kolumny to balsam momentalnie jest audiofilski tak jak osiadły kurz hehe:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam!

Od jakiegoś czasu oglądam z zaciekawieniem fotki z Waszych salonów i postanowiłem wkleić też kilka swoich. Gdy rok temu zmieniłem swoją starą plazmę na Panasonica 50 VT30 myślałem że to będzie to, ale... gdy powiesiłem swoją nową zabawkę Optomę HD33 Panasonic wylądował u córki w pokoju, a do salonu wróciła stara plazma... do oglądanai wiadomości wystarczy...filmów już na niej nie oglądam ;-)

W planach zmiana amplitunera, oraz przemalowanie sufitu na jakiś ciemniejszy kolor i ścian może też.

Ekran nie jest powieszony centralnie wzglądem ściany, lecz centralnie wzglądem kanapy.


















image hosting sites
 
Ostatnia edycja:
Calkiem fajnie. Czy te odbijajace sie krysztalki z lampy nie wkurzają? Optoma je wzbudza czy nie widać ich podczas projekcji? Czy ten ekran jest błyszczący? Co tak skrzętnie ukryłeś na ostatnim zdjęciu? ;)
 
Przestrzen masz konkretna, a powiedz mi ten ekren to jest elektryczny? Nie widze tam sznureczka, no chyba ze wchodzisz na krzeslo i go rozciagasz? :)
Edit: Wlasnie teraz widze ze to nie czarny obrazek, tylko edycja w paincie jak Krzychu zauwazyl. Moze grzyb sie pojawil :D
 
Ostatnia edycja:
Odpowiadając na pytania.
Rzeczywiście na początku Optoma wyświetlała refleksy świetlne przez kryształki, ale dzięki długiemu czarnemu topowi ekranu udało się zsunąć go kilka centymetrów niżej i efekt zniknął.
Ekran jest rozwijany elektrycznie na pilota RF.
 
Ostatnia edycja:
Swietna sprawa z tym pilotem, kiedys sobie taki kupie.
Jeszcze za sprawa odpowiedniego pilota, lub tableta z odpowiednim oprogramowaniem i donglem, mozna za pomoca jednego przycisku zgasic swiatlo, uruchomic sprzet w tym player BD i opuscic elektrycznie ekran.
 
Ostatnia edycja:
Właśnie myślę nad jakimś rozwiązaniem aby ograniczyć liczbę pilotów.
Na tą chwile aby obejrzeć film muszę użyć 5 sztuk.
1. uruchomić ekran
2. włączyć projektor
3. włączyć amplituner
4. włączyć Popcorna
5. wyłączyć pilotem światło ...uff
 
yogobela , bardzo fajnie , projektor fajniutki ze hohoo , ekran swietna sprawa elektryczny bajerek ,mnie troszke wkurza reczne rozwijanie i problem z wycelowaniem w wysokosc . Tylko to nie centralne rozmiesczczenie wzgledem reszty by mnie troszke draznilo . ale bardzo fajnie masz .
 
Do góry