Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
wszystko zależy od wykonania ledy, i dla tego takie ceny. Posiadam takie ledy które można montować w wodzie i nawalać w nie z młotka i trzeba się namęczyć żeby taką lede zniszczyć, ale koszt jednej to jakieś 12zł w hurcie i ma cholernie długą żywotność no i firma niemiecka. Chińskie ledy są tanie, bo z tanich surowców wykonane i są bardzo delikatne:). Ale to nie znaczy że nie spełnią swojego zadania:) i że będą się różnic świeceniem od tych droższych :)
 
Ostatnia edycja:
Ok, moja koncepcja tej szafki o ktorej juz kiedys mowilem.

zZ88HIhThW_E9aTMhgVTGHGLquD8iPbyvfVeO25vfxw

Mniej wiecej tak to wszystko ma wygladac, nie umiem dodac polek pol okraglych, ktore pozostaja jak wczesniej bylo:
finishl.jpg
, tylko zamiast dekodera jest glosnik centralny.

Co myslicie o pomysle?
Nie wiem czy kable od ampli mi z nie rozwala fajnego wygladu (chociaz z tylu tej szafki jest wneka na kable itp), ale bedzie trzeba przeprowadzic te kable z gory na dol i ciekawe jak to w praktyce wyjdzie, czekam na wasze opinie, bo stolarz juz czeka :)
 
Ok, moja koncepcja tej szafki o ktorej juz kiedys mowilem.
Co myslicie o pomysle?
Nie wiem czy kable od ampli mi z nie rozwala fajnego wygladu (chociaz z tylu tej szafki jest wneka na kable itp), ale bedzie trzeba przeprowadzic te kable z gory na dol i ciekawe jak to w praktyce wyjdzie, czekam na wasze opinie, bo stolarz juz czeka :)

Teraz juz dziala.
Skuter, rozumiem ze szklane poleczki zostaja i central laduje na gornej, natomiast na dolnej zostaje xBox? Piszesz o kablach a przeciez beda za szafka, rozumiem ze masz wpuszczona w sciane wiazke potrzebnych kabli z tv? Jezeli nie, to jak to bedzie wygladac? Chyba nie chcesz puscic kabli z tv do ampli, tymbardziej ze nie pojda centralnie a bokiem z uwagi na szklane polki. Jezeli sa wpuszczone, to zostaje Ci kabel z centralnego jeszcze, ale widze tam dziure na kable wiec pewnie temat ogarniety na calej scianie i nie ma co gadac (jezeli tak nie jest to lipa bedzie)
Wizualizacja jest ok, dla mnie tv za wysoko, ale to kwestia indywidualnych upodoban.
Swoja droga, ta szklana polka utrzyma centralny?
 
tak w scianach sa specjalne otwory na kable, wiec o to nie ma sie co martwic :)

Chodzilo mi o same kable z amplitunera na dol, ale tez mi sie wydaje, ze to az tak nie bedzie widoczne.

CO do TV nie wiem czy tutaj mam dobrze wymierzone, bo to wgl nie taki model jaki mam, wiec to tylko tak do wygladu.

Polka trzyma glosnik juz ponad miesiac, wiec sie sprawdzilo, producent mowil, ze do 15kg mozna polozyc, ale dalem mocniejsze wkrety i teraz fajnie trzyma
 
Jak masz kable w scianie, to miod-malina. Przy podlodze to zaden problem.
To w czym problem, dzialaj i wklejaj gotowy zestaw do naszej galeri :)
 
Ciekawe czy koledzy odwiedzajacy nasza galerie z zagranicy, maja swiadomosc ze te zdjecia to nasz "wspomnienia czar", w przeciwnym wypadku widzac te sprzety utwierdza sie w stereotypie i zaczna nas porownywac do Borata z Kazachstanu :)
 
Ciekawe czy koledzy odwiedzajacy nasza galerie z zagranicy, maja swiadomosc ze te zdjecia to nasz "wspomnienia czar", w przeciwnym wypadku widzac te sprzety utwierdza sie w stereotypie i zaczna nas porownywac do Borata z Kazachstanu :)
Ej trzeba więcej wklejać, bo nie dość, że pomyślą o Kazachstanie to jeszcze tylko dwa modele :)
 
Do góry