Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Jak zawsze :) Panowie, zarty zartami, ale wklejajcie zdjecia.
Prosze sie nie wstydzic, kazdy zestaw cieszy oko.
Zdjecia mozna wrzucac na zewnetrzny serwer, np. Postimage.org (tutorial jak to uczynic jest "kilka" stron wczesniej)
 
Denon 1911
QQ5000
Jamo sub 260
Panasonic 42GT30E
PS3 160 GB
Mini HD 2000
WD My Book Essential 2TB
PSP E-1004 CB

Nic specjalnego, nic wyjątkowego, tanio i myślę, że ładnie ;-)
Na młodzieżowy pokój wystarczy
DSC02278.jpg

DSC02266.jpg
DSC02267.jpg

Taśma RGB 300LED/5M
DSC02268.jpg

Min.
DSC02269.jpg

Max
DSC02270.jpg

DSC02273.jpg

DSC02275.jpg
DSC02277.jpg


PS.1.
Sofa jest tymczasowo, będzie nowa, szara.
PS.2.
Na ostatnich dwóch zdjęciach w rogu to lampa lawowa, gdyby ktoś się zastanawiał :D
 
PS.2.
Na ostatnich dwóch zdjęciach w rogu to lampa lawowa, gdyby ktoś się zastanawiał :D

A myslalem ze to.. :) No nie wazne.
Kolego, pierwsza klasa i nie badz taki skromny bo nie przystoi.
Jezeli ten pokoj juz tak fajnie wyglada, to moze wymien te mebelki, alba ta jedna szafe z ksiazkami.
Masz swietny sufit, sciane z sprzetem, nawet okno swietnie sie prezentuje, takie Amerykanskie :)
Jak do tego wymienisz te meble, to juz bedzie jak z katalogu, generalnie super masz, gratuluje.
 
A myslalem ze to.. :) No nie wazne.
Zdrowy facet z Ciebie :p
Jezeli ten pokoj juz tak fajnie wyglada, to moze wymien te mebelki, alba ta jedna szafe z ksiazkami.
Myślałem nad tym, ale fundusz na to nie pozwala. Niestety funkcja mebli nie może się zmienić, książki muszą zostać, jako pomoc naukowa do szkoły. Tak samo z biurkiem i szafami. Teraz jeszcze na prawko idę, na nowych zasadach:x to trzeba kilka zł pozostawić..
 
Witam
Ja zamieszczam fotkę aby zasięgnąć porady.

https://www.dropbox.com/s/rzm0xwmhrdkgkka/20130317_122408.jpg

Zresztą wszędzie pytam bo chyba troszkę nietypowy problem. Będę miał gruntowny remont, wszelakie przewody będą w ścianie + gniazda multimedialne. Na 100% będę montował projektor i ekran. Chciałem schować elektryczny ekran w suficie, ale ten skos stoi mi na przeszkodzie. Czy spotkał się ktoś z was z podobnym przypadkiem czy pozostaje mi zamontowanie ekranu na ścianie? Po drugie, środek tv jest na wysokości oczu oglądającego. Czy montując centralny zaraz pod tv nie będzie on za nisko? Czy powinienem podnieść troszkę tv do góry?
Gdyby ktoś pytał to głośniki surround stoją niepodłączone w oczekiwaniu na remont
Pozdrawiam
 
Denon 1911
QQ5000
Jamo sub 260
Panasonic 42GT30E
PS3 160 GB
Mini HD 2000
WD My Book Essential 2TB
PSP E-1004 CB

Nic specjalnego, nic wyjątkowego, tanio i myślę, że ładnie ;-)
Na młodzieżowy pokój wystarczy ....

Edit:broda1725;)
A powiedz jak ci się sprawują kolumny ? masz cały zestaw QQ5000 czy tylko fronty i central ? bo sub to coś innego chyba ?.
 
A powiedz jak ci się sprawują kolumny ? masz cały zestaw QQ5000 czy tylko fronty i central ? bo sub to coś innego chyba ?.

Nie miałem nigdy porównania do innych kolumn, ale wypadają bardzo ciekawie. Tak, mam cały zestaw QQ5000. Są bardzo proste do wysterowania. Góra jak na moje ucho gra znakomicie, dół nawet ujedzie. Środek to już trochę gorzej. Przy kinie wszystkie części grają dobrze.., tyle, ze w kinie to sub musi być. Do muzyki czasami nawet wyłączam suba, bo wystarczy mi bass z kolumn, ogólnie sub mam na -7, więc cicho. Mi wystarczy, ale w kinie ląduje na 0. Sub jest od Jamo - dobry sub, tylko za lekki, lubi zatańczyć na podłodze.
Podsumowując za taką cenę jestem zadowolony.
 
Suchy, pierwsza klasa ;) Bardzo mi się podoba, scianke z tv i audio zrobiles super. Schludnie, nowoczesnie, tak jak nalezy. Sprzet ma czym oddychac. Plus za młody wiek. Jeszcze reszta by pasowala stylem do tej sciany i będzie the best.
Masz bardzo podobnie do mnie, tyle, ze w negatywie. U mnie ciemne plecy i bialy szprzet :) Widze, ze inspiracje się przydaly ;)
Serduszko pluszowe, lampa lawa - to na pewno kącik dla dziewczyny ;)
Półka kupiona czy robiona? Sciankę robiles? Jak jest przymocowana? Masz dostep do kabli? Kamien elewacyjny i pomalowany?

rhode, spokojnie możesz podnieść tv do góry. Pozostaje chyba ekran przymocować do sciany. Masz fajne kolumny, pamietaj, żeby po remoncie odsunac je od sciany, najlepiej bez tych narożnych mebli ;) np. i calosc bardziej wycentruj, tak z 15 cm w lewo
 
Ostatnia edycja:
@krzysztofradio
Po remoncie zamiarem jest właśnie odsunąć kolumny jeszcze bardziej od siebie i od ściany. Ta ściana będzie bez żadnych mebli, tylko półka multimedialna. Z wycentrowaniem to będzie gorzej, bo teraz tv jest własnie wycentrowane względem sofy z której ogląda się tv ( a sofy przesunąć się nie da). Na ścianie i względem sufitu nie wygląda to centralnie. TV na pewno lekko podniosę lekko. Głośniki fajnie grają, szczerze mówiąc na razie w stereo, nie miałem jeszcze okazji ustawić prawidłowo surroundow i zakosztować prawdziwego kina. Zestaw ciężko było skompletować nigdzie nie mogłem znaleźć dostępnego w całości. Central i sub były kupione osobno.
 
Masz bardzo podobnie do mnie, tyle, ze w negatywie. U mnie ciemne plecy i bialy szprzet :) Widze, ze inspiracje się przydaly ;)
Dokładnie ;)
Serduszko pluszowe, lampa lawa - to na pewno kącik dla dziewczyny ;)
Musi gdzieś mieć miejsce na ubrania i ''babskie rzeczy'' jak przyjedzie. Nie tak jak kiedyś na kolumny kładła xDD
Półka kupiona czy robiona? Sciankę robiles? Jak jest przymocowana? Masz dostep do kabli? Kamien elewacyjny i pomalowany?
Półka to samoróbka jak i stolik - oszczędności :p HDMI i inne do TV są w ścianie w rurce, a reszta leży sobie pod szafką - patrz na sokolik, więc dostęp jest. Kamienie są klejone prosto na ścianę, nie ma żadnej ścianki. Biały kamień to oczywista oczywistość, że pomalowany, biały się szybko brudzi podczas klejenia i przecinania, nie estetycznie to wyglądałoby.
 
Zdolna bestia z Ciebie. Brawo!

U moich znajomych kot zrobił sobie legowisko na podłogówkach Bowers & Wilkins CM. Nie mogę na to patrzeć. Maskownica w opłakanym stanie, tylko czekac jak podrapie membrany.

Pamietaj, ze telewizor "generuje" ciepły kurz, który łatwo będzie osiadał najczęściej nad telewizorem (identycznie jak nad grzejnikami po sezonie grzewczym). Takie ustrojstwo ciężko umyć (rozmazuje się) i zamalować (tez się rozmazuje i przenosi na pędzlu). Może zaimpregnuj to jeszcze, by łatwiej po roku-dwóch się tego pozbyć.

To właściwie było jednym z głownych powodów, dla którego zdecydowłem się na ciemną i gladką, łatwo zmywalną powierzchnie bezpośrednio za telewizorem. Dla kontrastu biały tv, a reszta jakoś sama wyszła.

Spróbuj może jeszcze ciut odsunąć kolumny od regalu i od sciany, nawet zlicuj je z przodem półki. Będzie jeszcze lepiej.

Jeszcze raz szczere gratulacje.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
też mi się podoba :). Tak jak krzysiek mówi troszkę kolumny rozsunąć i wyrównać z mebelkiem i będzie gitara. Ta półka aż się prosi o więcej klocków :D
 
witam,a ja mam taki dylemat,są tu wnętrza ze sprzętem to tu napiszę,mam zamiar zamontować taśmę led RGB za tv i teraz pytania,czy taśma ma być skierowana na ścianę za tv-wiąże się to z przylepieniem jej do tv w co wątpię żeby ta taśma lepiąca długo trzymała-czy do ściany w profilu i skierowane diody do tv,czy w 4 strony od tv-czyli sufit,podłoga,i na boczne ściany,2 pytanie czy 60 szt na metr,czy 30 wystarczy-może być za mało 30 ,ale będzie sterownik z pilotem to zawsze można ustawić mocniej o ile będzie 60 szt i w jakiej odległości od ramki tv to montować,10cm,20cm,30cm-taśma z diodami 5050
 
przyklej z tyłu na TV. Przerabiałem ten temat i jest najlepszy efekt :). Jak oryginalna taśma nie będzie chciała trzymać zastosuj dwustronną taśmę 3M. Pamiętaj o dokładnym wyczyszczeniu TV w miejscy przylepienia led i dobrym odtłuszczeniu i ledę dobrze dociśnij i przytrzymaj żeby złapała. Co do ilości led to tu najlepszym sposobem jest metoda prób i błędów, tak na oko nie jesteś wstanie trafić z najlepszą ilością i rozmieszczeniem led :)
 
Do góry