Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Sprzęt się nie gotuje,bo ma tam jeszcze trochę miejsca,poza tym otwory na kable też mają dużą średnicę ,a sprzętu nie wykorzystuje nawet w 50% (w domu małe dzieci) także wszystko działa bez za rzutu;-)
 
Masz na mysli ta glowe? To jak prawdziwy, ktos kleczal w sluchawkach? :)
Zarzadzales jakims Haremem? :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
To jak z tym dziadkiem, myslalem ze to prawda :)
Lepiej takie rzeczy wyjasniac, cholera wie co moze sie przytrafic.
Czlowiek pojedzie z calym dobytkiem audio, a skonczy goly i wesoly na komodzie jako stojak ;)

Jak posłużysz jeszcze chociaż jako stojak pod dobre słuchawki, to duma w zaświatach uratowana:), a jak Krzychu zapoda jakieś z marketu za 30zł?:cry: Goły nie będziesz, bo Krzyśkowi tylko głowa potrzebna... no chyba że jeszcze potrzebuje wieszak na ubrania?. He,he
On jest jak Predator, też zbiera trofea. No i czyja figurka teraz będzie stała u Krzyśka na kolumnach?
 
Ostatnia edycja:
jaj jestem brzydki więc pewnie mnie oszczędzi hehe:) :D

Oszukuj się dalej. Krzychu ma sporo wolego miejsca. Subwoofer, komody. Podobno poprzedni bywalcy tego forum zniknęli w niewyjaśnionych okolicznościach, po spotkaniu integracyjnym, którego organizatorem był Nasz kolega:) Na podstawie tych wydarzeń będzie kręcona "Piła 7".

P.s. Te ostatnie posty sporo wnoszą do tematu "Nasze zestawy":p Chociaż, jakby spojrzeć z innej strony...
 
Popłakałem się przez Was ze śmiechu :D Nic nie umknie Waszej uwadze. Zrobcie czasem przerwe i odejdźcie od kompa na kilka minut ;)
Hmm z tymi figurkami to fajny pomysł ;) To dopiero figurki kolekcjonerskie
PS. Caly czas parskam ze smiechu :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry