Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
no to po testuj i ocenisz. Ja przy starym LCD miałem przyklejone do tv, też się grzał i ledy trzymały 2 lata, i nie miałem wielkiego problemu usunąć je. Gdy TV poszedł do rodziców też zamontowałem im ledy w ten sposób. TV gra ponad 12h codziennie i grzeje się ostro i nie ma problemów :p. Po co niszczyć ścianę? W razie przesunięcia tv czy przenosin ledy zawsze są na swoim miejscu i nie trzeba nic poprawiać :p. Ledy tv nie zniszczą a ściana na pewno ucierpi. No ale jak mówiłem sam sprawdź i wybierz co Ci najlepiej leży:)
 
Fox dobrze prawi. Ja tez mialem przylepione do tv i zero problemow, jakos szkoda by mi bylo sciany dla takiej dupereli. Oczywiscie mozna to na profilach zrobic, ale jak juz raz przywiercimy to za wielkiej regulacji nie bedzie, na tasmie zawsze mozna odkleic i przykleic ponownie. Mozna co prawda sterowac natezeniem swiatla, ale to co innego jak ew.przestawienie miejsca zrodla swiatla. Do tego moim zdaniem, lepiej jak swieci na sciane z tylnej obudowy tv, a nie z samej sciany (trzeba samemu sobie poprobowac)
 
Gdzieś uciekły fotki, więc wrzucam ponownie, ze sprzętu nic się nie zmieniło.

img_1836

img_1840

img_1841

img_1843

img_1844
Witam ponownie. To chyba już ostatni etap :) Zakupiłem amplituner i głośniczki stereo. 6 lat kompletowania zestawu stereo we własnym świeżo zakupionym mieszkaniu, coś wspaniałego. Wszystko gra bardzo ładnie i spełnia moje oczekiwania.

Sprzęt to dalej wysłużona Toshiba 37 C3500, Pioneer DV-410, PS3 FAT oraz dekoder Zyxeel. Taśma LED RGB sterowana z pilota. Teraz doszedł amplituner Marantz NR1402 oraz białe Bostony A26.

Aktualne zdjęcie, do zobaczenia pod koniec roku jak będę zmieniał TV :)

img2054

img2061

img2053

img_2055

img2058

img2057
 
Ostatnia edycja:
Pal licho jakies krzaki. Sprzet to duzo powazniejsza sprawa ;)
Bardzo fajnie, estetycznie i elegancko. Bostony z Marantzem fajnie musza sie zgrywac. Tylko czy tam jest jakas cyrkulacja powietrza, gora zaslanieta, boki podobnie, a tyl? Wiem ze idealnie tam pasuje, ale boje sie ze moze sie tam zadusic.
 
Zona chyba niezbyt byla zadowolona z zamiany kwiatków na kolumny :)
A poza tym to super, przytulnie.

Nie było tak źle, a na dodatek widzę że się przekonuje do nowego sprzętu, podpytuje jak włączyć, przełączyć :) no i białe, taaaaak pasują do reszty :)

Pal licho jakies krzaki. Sprzet to duzo powazniejsza sprawa ;)
Bardzo fajnie, estetycznie i elegancko. Bostony z Marantzem fajnie musza sie zgrywac. Tylko czy tam jest jakas cyrkulacja powietrza, gora zaslanieta, boki podobnie, a tyl? Wiem ze idealnie tam pasuje, ale boje sie ze moze sie tam zadusic.

Sprzęt jak na moje wymagania gra bardzo dobrze, głównie TV, filmy z DVD, rzadziej muzyka czy radio. Lepiej wypadał niż ten sam amplituner w połączeniu z głośnikami Dali Zensor 1.

Cyrkulacja jest, mimo iż komory na sprzęt wydają się ciasne, a dodatkowo z przodu jest listewka, która potęguje to wrażenie to przypadku amplitunera, który ma największe gabaryty jest po ok. 2-3 cm miejsca po bokach, od góry jakieś 4-5 cm. Natomiast z tyłu szafka nie jest dosunięta bezpośrednio do kamienia, można spokojnie wsunąć rękę. Zastanowię się najwyżej nad usunięciem płyty pilśniowej akurat z tyłu tej komory gdzie umieszczony jest amplituner (zamocowana jest do połowy wysokości komory), tak żeby był jeszcze większy dopływ powietrza.
 
Ostatnia edycja:
Kolega tez ma ledy przyklejone do TV. Dodatkowym plusem takiego mocowania jet to, ze nie widac samych diod (co kłułoby w oczy) a jedynie swiatło z nich emitowane.
 
Witam szanownych Panów. Jestem z Wami od krótkiego czasu. Ale... już zachorowałem i mam niewyleczalnego wirusa ( ja tak czuje i to mocno), nazywa się HDmaniakalny syndrom pourazowy:razz:. Straciłem 2 godziny na przeglądanie całego tematu. I to mój werdykt ( który i tak wszyscy mają w ...:-D ) . Bezdyskusyjnie i bez rywalizacji , nie mający rywali, na podium i po za podium: ARMANING ( str.85). Za całokształt i za Predatorów, za "ciemnu stronę mocy". Zdejmuję czapkę.!! Na podium : Number 1 : KIANEK ( str. 66), numer 2: UBUDU ( str. 98)Numer 3: KRZYSZTOFRADIO: ( str. 121), Numer 4: LUKASZ310 ( str. 32 ) i TOMEKB 19 ( str. 39). Numer 5: BURZ ( str. 24). Dziękuję Wszystkim za miło stracony czas, warto było.!
 
Ostatnia edycja:
Ja by chciał ...ale , co tam zaprezentować? Mam bałagan ,który zamierzam uporządkować i wtedy tylko rzucę fotki. W tej chwili nie mam co prezentować, niestety..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam szanownych Panów. Jestem z Wami od krótkiego czasu. Ale... już zachorowałem i mam niewyleczalnego wirusa ( ja tak czuje i to mocno), nazywa się HDmaniakalny syndrom pourazowy:razz:. Straciłem 2 godziny na przeglądanie całego tematu. I to mój werdykt ( który i tak wszyscy mają w ...:-D ) . Bezdyskusyjnie i bez rywalizacji , nie mający rywali, na podium i po za podium: ARMANING ( str.85). Za całokształt i za Predatorów, za "ciemnu stronę mocy". Zdejmuję czapkę.!! Na podium : Number 1 : KIANEK ( str. 66), numer 2: UBUDU ( str. 98)Numer 3: KRZYSZTOFRADIO: ( str. 121), Numer 4: LUKASZ310 ( str. 32 ) i TOMEKB 19 ( str. 39). Numer 5: BURZ ( str. 24). Dziękuję Wszystkim za miło stracony czas, warto było.!

Bez przesady heh, ale dziekuje dziekuje, milo cos w koncu wygrac, to w ktorym salonie audio mam ten kupon na 10.000zl zrealizowac :D ?
i zebys wiedzial, zawsze bylem po "ciemnej stronie mocy" :) trafiles idealnie w moja osobowosc :)
 
Nu... nie mam kuponu na 10.000 :razz:, ale ... mam już wprawie gotowy obraz ( te fotki z twego salonu) 157 x 72 cm :grin:. Obramiony w ramie z pozłoconego drewna. Ja poważnie , nie żartuje. Jeszcze trochę czasu , żeby dokończyć i na tabliczkę grawerowane z twoim loginem na ramie. Jak będę gotowe rzucę fotkę. Jeżeli zechcesz to zabierasz, chyba że nie chcesz tego obrazu . Powodzenia:krol:. Cóż podobnego do tego obrazu. Sorry za jakość , robiłem PSVita.
 
Ostatnia edycja:
armanig :) Ciebie i Krzyśka większość tu typuje w czołówce aranżacji :). To wy jesteście tu główną inspiracją dla forumowiczów hehe:p i do pojawiania się tego słynnego gula hehe:D
 
D
Już tu mój skromny pokój kinowy pokazywałem ,ale uległ trochę przebudowie.
Na poprzednich zdjęciach do dodatkowego zasilenia frontów był używany Pioneer Elite M-91, obecnie rolę tę spełnia ASR Emitter1 i zmieniła się kolumna centralna. Obecnie to KEF XQ2c. Tyły bez zmian
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
i tak zrobię,o ten efekt chodziło,nawet identycznie będzie-też na kamieniu,tez 2 kinkiety-jeszcze kliknij czy 60na metr czy 30 diodek i czy 3mb na 55cali to ok,czy jednak 4mb i czy łączyłeś odcinki taśmy łączką czy po prostu zakręt zrobiłeś nie rozcinając jej. http://sklep.neonica.pl/zlaczka-zac...owego-laczenia-tasm-elastic-led-smd-5050.html L-ki tez są

Na moje 37 cali kupiłem 5m taśmy. Zrobiłem w ten sposób "dwie rundki" z tyłu telewizora i taśma w związku z większym natężeniem światła jeszcze lepiej odbija się od ściany. 30 diodek na 1 m, razem 150 powinno spokojnie wystarczyć.
 
HQ150, zacnie to wszystko wygląda.

Witam szanownych Panów. Jestem z Wami od krótkiego czasu. Ale... już zachorowałem i mam niewyleczalnego wirusa ( ja tak czuje i to mocno), nazywa się HDmaniakalny syndrom pourazowy:razz:. Straciłem 2 godziny na przeglądanie całego tematu. I to mój werdykt ( który i tak wszyscy mają w ...:-D ) . Bezdyskusyjnie i bez rywalizacji , nie mający rywali, na podium i po za podium: ARMANING ( str.85). Za całokształt i za Predatorów, za "ciemnu stronę mocy". Zdejmuję czapkę.!! Na podium : Number 1 : KIANEK ( str. 66), numer 2: UBUDU ( str. 98)Numer 3: KRZYSZTOFRADIO: ( str. 121), Numer 4: LUKASZ310 ( str. 32 ) i TOMEKB 19 ( str. 39). Numer 5: BURZ ( str. 24). Dziękuję Wszystkim za miło stracony czas, warto było.!

armanig :) Ciebie i Krzyśka większość tu typuje w czołówce aranżacji :). To wy jesteście tu główną inspiracją dla forumowiczów hehe:p i do pojawiania się tego słynnego gula hehe:D

Savron, zamien strony na numery postów. Strony są rózne, niektórzy wolą od końca, inni od początku. Klubowicze i niezalogowani mają reklamy, wiec ilość stron rosnie.

He! Ktoś już kiedyś pisał, że będę na podium. Ledwo się prześlizgnąłem :) Konkurencja nie śpi :)
A na poważnie. Owszem miło, jeśli swój kącik się komuś podoba, ale ja osobiście tez lubię, jeśli właśnie mogę komuś cos podpowiedzieć (suchy3022), bo i sam czerpie wiele inspiracji z otoczenia, ekspozycji, innych. Dziś już trochę bym pozmieniał ;) Sam lubię oglądać, jeśli ktoś wkleja swoje aranżacje.
 
Ostatnia edycja:
Krzychu, ja też bym marzył o takim wystroju:) Dlatego nie wklejam foto. Wystrój, wystrojem, ale pomijam kwestię dziadka (wiesz stojak na słuchawki). Panowie, pięknie macie umeblowane salony. Tylko pomarzyć:shock:
 
Do góry