Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Panowie jak dodac link z yt aby pokazywał sie w poscie jako obrazek ?

zerknij tu ;) armani pomógł

Proszę bardzo,

Wchodzisz na YT, znajdujesz film i na pasku w przeglądarce kopiujesz poniższy kod (zaznaczyłem na czerwono). Naturalnie przy każdym filmie jest inny.

image.jpg


Następnie jak piszesz wiadomość tu na forum i chcesz umieścić ten film, musisz wpisać w nawiasach "jutube" dokładnie tak jak poniżej - wklejając pomiędzy wcześniej skopiowany kod.
Powinno to wyglądać tak (zaznaczone na czerwono).

image.jpg


Po kliknięciu "wyślij odpowiedż" będzie widoczny film na forum, dokładnie tak jak poniżej:
:wink:

[youtube]I2eCG_yXhec[/youtube]
 
Nq stronie empik dzwiek w jakoscie 5.1 dolby digital. Na torrentach dts-HD. Albo nie do patrzenie empiku albo jakis zart.
 
Nie ma nawet co porównywać ,jestem mega zadowolony ,obraz dla mnie żyleta (już widzę co z darbee robi),audio na bardzo dobrym poziomie, super wygląd,funkcjonalność,podświetlany pilot,żadnych problemów z plikami.
Jak zmienię to tylko na wyższy model nic innego już mnie nie interesuje.

Ja testowałem u siebie oppo 103d i powiem krótko oppo i długo długo nic i jakieś tam dopiero blu ray.. ;-)
 
Nie ma nawet co porównywać ,jestem mega zadowolony ,obraz dla mnie żyleta (już widzę co z darbee robi),audio na bardzo dobrym poziomie, super wygląd,funkcjonalność,podświetlany pilot,żadnych problemów z plikami.
Jak zmienię to tylko na wyższy model nic innego już mnie nie interesuje.

Oppo jest fajne :cool:

Hegel H360 + Oppo BDP - 105D " Znakomite połączenie "
 
Do góry