Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Jest sens pakowac sie w takie dziadki? .....

Lolo sens jest w przypadku kiedy nie idziemy w nowinki typu Atmos, DTX X Auro itd. Te Dziadki kładą najnowsze młode badziewie naszpikowane elektronika na łopatki. Jest waga, moc i wygląd. Gdybym nie szedł w nowości zapewne poszedł bym we flagowe Dziadki. ;-) Poluje od dłuższego czasu na ta końcówkę co Armanig wkleił od Denona w normalnej cenie a jej cena jako Używka to koszt na dzień dzisiejszy 20tys zł. ;-)
 
Ostatnia edycja:
jeśli podobają się analogowe wskazówki (a czy komuś się nie podobają? ) to oprócz zegarka można też kupić głośniczek bezprzewodowy McIntosha, cena nawet przystępna ok 4-5 tys. :D
RS100_Pair_grille_no_grille.jpg
 
Chciałbym sie z wami podzielic aplikacja ktora pozwli przesłac nam dzwiek przez telefon(wifi)na amplituner tworzac cos w rodzaju DLNA.
Poczatkowo przesyłałem dzwiek z aplikacji tidal przez bluetooth w telefonie. Ale miałem z tym nie małe problemy ponieważ wysłany przez telefon (blutooth)przycinał sie.
Dzis znalazłem fajna aplikacje na android o nazwie"bubbleUPnp" ma wbudowany TIDAL,Qobuz,google music i inne serwisy"
Mozna nim przesłac za pomoca wifi dzwiek z tidala do amplitunera.
Co fajnie : NIE ZaCina sie nic ;) a na wyswietlaczu AV pokazuje aktualny tytuł utworu, regulacja głosnosci działa i rowniez pokazuje swoje odzwierciedlenie na AV. Napewno czesc uzytkownikow forum korzysta z tej aplikacji ,a czesc nie wie ze istnieje. Ja polecam,działa jak ta lala;)
 
Potwierdzam BubbleUPnP jest genialnym integratorem wszelkich serwisów: online jak i DLNA. Dodatkowo jest w stanie połączyć dowolne dwa urządzenia: źródło i docelowe I nawet transkodować o ile konieczne. Używam go od lat. Jest genialny!

Sent from my ZX Spectrum 48k
 
Chciałbym sie z wami podzielic aplikacja ktora pozwli przesłac nam dzwiek przez telefon(wifi)na amplituner tworzac cos w rodzaju DLNA.
Poczatkowo przesyłałem dzwiek z aplikacji tidal przez bluetooth w telefonie. Ale miałem z tym nie małe problemy ponieważ wysłany przez telefon (blutooth)przycinał sie.
Dzis znalazłem fajna aplikacje na android o nazwie"bubbleUPnp" ma wbudowany TIDAL,Qobuz,google music i inne serwisy"
Mozna nim przesłac za pomoca wifi dzwiek z tidala do amplitunera.
Co fajnie : NIE ZaCina sie nic ;) a na wyswietlaczu AV pokazuje aktualny tytuł utworu, regulacja głosnosci działa i rowniez pokazuje swoje odzwierciedlenie na AV. Napewno czesc uzytkownikow forum korzysta z tej aplikacji ,a czesc nie wie ze istnieje. Ja polecam,działa jak ta lala;)

Zaproponowalem ta opcje w temacie najtańszy sieciowiec z tidalem ,bo używam już ją prawie rok :).Pzdr
 
Do góry