Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Ważne w całym zajściu jest zgoda kupującego na odmowę sprzedaży. Jeśli ktoś się z Tobą kontaktował w tej sprawie i próbował tłumaczyć, a Ty zgodziłeś się na to - to już po obiedzie. W takich przypadkach musisz utrzymywać twardo swoje stanowisko - NIE ZGADZAM SIE NA ODSTĄPIENIE OD UMOWY!!! "Słowa "Nie zgadzam się" muszą paść" w jakiejkolwiek korespondencji.

Nie wiem jak jest skonstruowany regulamin Allegro w takich przypadkach, ale Regulamin to jedno, a Prawo to drugie. Tak jak wspomniałem, ja zawsze miałem Proformę w takich przypadkach, dlatego sprzedawca z góry był na przegranej pozycji.
Zadzwoń do Federacji Konsumentów. Opisz przypadek. Zobaczymy jak się do tego ustosunkują. Porady w FK są bezpłatne.
Nie, nie na Allegro, w sklepach internetowych
 
Gratuluje. Bardzo ładny pokój.
Widzę również bazę pod Atmosa ;) sufit i belka.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
Świetny pokój Jordan :eek:k:
Malowidło na ścianie bomba! Efekt głębi niesamowity.
Na żywo na pewno jeszcze lepiej ;-)
TV Philipsa i Ambilight robią robotę :)
Jedynie kolor frontów jakiś taki z innej bajki ;-)
Gdybym miał się do czegoś przyczepić :p
Oczywiście to taki minusik na siłę ;-)
 
bede potem probowal :)
No bo kolumny mam najstarsze :), reszta jest niedawno po remoncie i dlatego
Świetny pokój Jordan :eek:k:
Malowidło na ścianie bomba! Efekt głębi niesamowity.
Na żywo na pewno jeszcze lepiej ;-)
TV Philipsa i Ambilight robią robotę :)
Jedynie kolor frontów jakiś taki z innej bajki ;-)
Gdybym miał się do czegoś przyczepić :p
Oczywiście to taki minusik na siłę ;-)


Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry