Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Kodi

b95e8decc73e594967c13507c7a3ca9a.jpg


Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 
Jeszcze drugie moje oczko w głowie czyli komp :)

I7 4790K 4x 4,4GHz
Asrock Fatality Killer
SSD M.2 ADATA 256GB
2x 1TB Seagate
Chłodzenie wodne Thermaltake
32GB Ramu DDR 32GB 2800Mhz
MSI GeForce GTX 1070 GAMING X 8GB GDDR5
Obudowa Zallman H1 Big Tower
Zasilacz Modular Cooler Master 620W
Monitor LG IP 27MP35
Klawiatura A4tech mechanic A740A
Mysz Logitech G303

:)

bilder hochladen kostenlos
 
Jeszcze drugie moje oczko w głowie czyli komp :)

No i pięknie.
Takie stanowiska również miło się ogląda w tym wątku.
Ja również dopieszczam, tyle, że pozbyłem się typowej budy i już dawno kompa wrzuciłem do obudowy HTPC, a dokładnie OrigenAE 21. Wygląda jak klocek do KD. Zrobiłem w środku oploty od graficznej itp. ale wodnego chłodzenia musiałem się (niestety) pozbyć z uwagi na brak miejsca.
Jak widać, nie samym KD człowiek żyje.
Pomyś może w przyszłości na jakimś kinowym monitorem? (21:9) ;)
 
R
ooooo moje gratulacje bardzo ladnie to wszystko wyglada:)no i diablo moja ulubiona gra:) ojjj giercowalo sie calymi dniami:)
 
No i pięknie.
Takie stanowiska również miło się ogląda w tym wątku.
Ja również dopieszczam, tyle, że pozbyłem się typowej budy i już dawno kompa wrzuciłem do obudowy HTPC, a dokładnie OrigenAE 21. Wygląda jak klocek do KD. Zrobiłem w środku oploty od graficznej itp. ale wodnego chłodzenia musiałem się (niestety) pozbyć z uwagi na brak miejsca.
Jak widać, nie samym KD człowiek żyje.
Pomyś może w przyszłości na jakimś kinowym monitorem? (21:9) ;)
Nie ja raczej tutaj jak już będę kupował to jakiegoś asus Rog albo jakiegoś Acera predatora 4K to już standard trochę się sfrajerowalem bo kupiłem monitor a za 4mc grafikę 1070 :)

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 
Kup taki aby Ci odpowiadał, ja miałem przed wyborem 2 szt. 4K.
Zresztą mamy wątek dot. monitorów 21:9, sporo tam linków.
U mnie po ciemku wygląda to tak, kiedyś przy okazji wkleję całość "centrum dowodzenia".
Przy okazji - dla posiadaczy Win. Gdyby kogoś irytował czarny pasek zadań w Win10, to jest bardzo fajne rozwiązanie. Pisałem o tym w poniższym wątku.
Łatwo go usunąć i całość wygląda o wiele bardziej przejrzyście.
http://www.hdtv.com.pl/forum/1300269-post214.html
Na fotce to widać:

monitor2.jpg
 
Chętnie bym taki wziął ale max 27 cali a to przy 21:9 za małe już lepiej 34 cale. Tylko ja w sypialni mam tv więc nie chcę robić kina z pokoju :)
e1cf276b15906f5afdc78bc94ca37a11.jpg
1125443d9fce499f2f80df85edc64a2d.jpg


Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Cena nadal przyprawia o drzenie rak ;).

Co do dziadkow. To stworzyla sie juz pewnego rodzaju moda, subkultura na old school w AV. Sa ludzie, ktorzy wrecz hurtowo zajmuja sie regeneracja starych urzadzen i sprzedaza z zyskiem a chetnych nie brakuje.
 
Ostatnia edycja:
Do góry