Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Tak, różane drzewo. Chińskie rączki się postarały :) Na plus też midwoofer z koszem aluminiowym. W tej cenie to nie częste.
 
Ostatnia edycja:
Zrobiłem sobie dziś mały test,odtwarzacz sieciowy vs blu ray
Obydwa urządzenia w roli pre,materiał tidal hifi po przez air play oraz strumień z firmowej aplikacji
 

Attachments

  • IMG_0923.jpg
    IMG_0923.jpg
    30,6 KB · Wyś: 72
  • IMG_0924.jpg
    IMG_0924.jpg
    28,1 KB · Wyś: 66
  • IMG_0926.jpg
    IMG_0926.jpg
    83,6 KB · Wyś: 64
Generalnie obydwa urządzenia są warte zainteresowania
Co do brzmienia 851N gra bardziej zadziornie,mocniejszym dołem bardziej dźwięczną górą.Oppo trochę uszczuplone na basie w tym zestawieniu ,bardziej równe z mniejszymi emocjami .Klasa grania jest podobna ale dla mnie bardziej na plus gra CA
Co do funkcjonalności 851N ma air play ,105D niestety nie ma ale ten problem da się ogarnąć za pomocą aplle tv które obsługę uprości do minimum
Korzystanie z firmowej aplikacji Oppo Tidal jest trochę irytujące jeśli ktoś jest przyzwyczajony do grania z plików po przez AP
Jeśli ktoś szuka urządzenia multi to nic lepszego jak 105D na rynku nie ma i pewnie długo nie będzie,a jak ktoś ma ochotę iść tylko drogą kanału L/P to z czystym sumieniem mogę polecić Cambridga
 
Generalnie obydwa urządzenia są warte zainteresowania
Co do brzmienia 851N gra bardziej zadziornie,mocniejszym dołem bardziej dźwięczną górą.Oppo trochę uszczuplone na basie w tym zestawieniu ,bardziej równe z mniejszymi emocjami .Klasa grania jest podobna ale dla mnie bardziej na plus gra CA
Co do funkcjonalności 851N ma air play ,105D niestety nie ma ale ten problem da się ogarnąć za pomocą aplle tv które obsługę uprości do minimum
Korzystanie z firmowej aplikacji Oppo Tidal jest trochę irytujące jeśli ktoś jest przyzwyczajony do grania z plików po przez AP
Jeśli ktoś szuka urządzenia multi to nic lepszego jak 105D na rynku nie ma i pewnie długo nie będzie,a jak ktoś ma ochotę iść tylko drogą kanału L/P to z czystym sumieniem mogę polecić Cambridga
Witam, potwierdzam CA 851n gra wybornie... polecam.

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
 
W oppo do pełni szczęścia brakuje na tę chwilę Atmosa i urządzenia kalibrujacego ( chyba że ma nie wiem) i wtedy bezpośrednio pod końcówki mocy można by było podłączyć w kinie jak i stereo
 
Hehe nie widać. Zastanawiam się gdzie suba ustawiasz bo to klocek jest. Fajny pokój tylko ja bym zrobił ścianę i drzwi w jednym kolorze a tak jest ok.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Hehe nie widać. Zastanawiam się gdzie suba ustawiasz bo to klocek jest. Fajny pokój tylko ja bym zrobił ścianę i drzwi w jednym kolorze a tak jest ok.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
Muszę zaproponować żonce, przemalowanie drzwi. A suba zobaczę na realu się zastanowię, bo jak za wielki do mnie będzie, to będę z nim spał w piwnicy hehehe.
 
Byłem odsłuchać JBL, petarda. Wielki jak lodówka. Chyba nie pomieszcze takiego mebla. Co do mocy, to potrafi przewrócić:grin:
Mówiłem że jest duży ale mocny i hmmm może nawet za mocny jak na Twój pokój, poszukaj 10" membrany to jest około 25cm i powinno wystarczyć.
O cenie rozmawiałeś???

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Narazie nieugięci co do ceny. Poczekamy. Duży, duży. Fajnie właśnie. Duża membrana wydmuchuj więcej powietrza. Gdzieś o tym czytałem. Jak już zacząłem wymieniać kino, no to wymieniać.
 
Kolega Lolek126 ma tego suba, napisz do niego i zapytaj.

Narazie nieugięci co do ceny. Poczekamy. Duży, duży. Fajnie właśnie. Duża membrana wydmuchuj więcej powietrza. Gdzieś o tym czytałem. Jak już zacząłem wymieniać kino, no to wymieniać.
Ile chcą za tego suba?
Posłuchaj jeszcze Klipsch r 12 sw, nowe po 1200.
 
Czy te SPL nie jest poprzednikiem EqMax? Potężny jest i ma też swój mikrofon do kalibracji o ole się nie mylę.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry