Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Fajnie ale długo to to nie pożyje tam gdzie stoi
ps dwa odcienie czarnego w jednej firmie ?

spoko, moze na tym zdjeciu tego nie widac ale po bokach jest ok 6-7 cm luzu, a z tyły nie ma plecówki na całej szerokosci i wysokości:)

Na wiosne przeprowadzam się, a tam już będzie odpowiednia cyrkulacja powietrza.
 
Gratulacje Krystiano, fajny zestaw.
Rozumiem że te kable to tak wiszą że względu na przeprowadzkę? ;-)
Klipsche mają specyficzny wygląd, który może się podobać.
 
Gratulacje Krystiano, fajny zestaw.
Rozumiem że te kable to tak wiszą że względu na przeprowadzkę? ;-)
Klipsche mają specyficzny wygląd, który może się podobać.

Tak jest - nie chce juz mi sie kuc :) - czekam na przeprowadzke. Tam kable ida rynną w scianie + do sourandów w podłodze, podtynkowo na scianie.
 

Attachments

  • IMAG0240.jpg
    IMAG0240.jpg
    306,2 KB · Wyś: 70
  • IMAG0282.jpg
    IMAG0282.jpg
    243,8 KB · Wyś: 78
koloru ścian się czepiacie no będzie za jakiś czas też nowy :) akustyka hm a co byś rafa np zmienił? central od heco stał się większy od ampli i jak koledzy doradzili pozmieniałem klocki miejscami ampli wylądował na dole ma chłodniej jest lepiej a biel ikei mi pasuje póki co :)
 
Hazi, komplet to komplet ;-)
Ładnie i schludnie. Minimalistycznie.
Central faktycznie wygląda masywnie, ale to pewnie też przez to że RTV-ka nieduża ;-)
Kolor ścian to kwestia gustu.
Każdy maluje na taki jak się mu podoba.
Całość jasna i "świeża". Fajnie.
 
Tak jest - nie chce juz mi sie kuc :) - czekam na przeprowadzke. Tam kable ida rynną w scianie + do sourandów w podłodze, podtynkowo na scianie.

w tej cegle mi też by się nie chciało kuć ...

z innej bajki, czemu nie dajesz podłogówki na dole tylko klamot grzejnik na ściane ?

Raccoon mam lustra na ścianie a w wc szyby ;)
 
dzięki lobos ;) choć jednemu się podoba komplet musi być a chciałem zmienić tylko fronty początkowo ale dało radę... ja na razie skupiłem się na kolorach sprzętu bo ze starego został już tylko ampli który jeszcze daję sobie rade na kolory innych rzeczy przyjdzie kiedyś czas teraz nic tylko testować :)
 
w tej cegle mi też by się nie chciało kuć ...

z innej bajki, czemu nie dajesz podłogówki na dole tylko klamot grzejnik na ściane ?

Raccoon mam lustra na ścianie a w wc szyby ;)

Caparzo będzie i podlogowka na dole, trzy strefy - ani jednego kaloryfera. Podłoga jeszcze nie jest skończona za chwilę wchodzi wezownica, styropian, itd.
 
Ostatnia edycja:
Do góry