Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Czy te SPL nie jest poprzednikiem EqMax? Potężny jest i ma też swój mikrofon do kalibracji o ole się nie mylę.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
To jest półka wyżej ... właśnie noszę się z zamiarem sprzedania Velodyne EQ Max 12 i przejście na tego SPL 1200... tylko cena też inna półka :-( dlatego dziękuję czy warto?

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
 
Narazie nieugięci co do ceny. Poczekamy. Duży, duży. Fajnie właśnie. Duża membrana wydmuchuj więcej powietrza. Gdzieś o tym czytałem. Jak już zacząłem wymieniać kino, no to wymieniać.
To jak wymienasz to od Frontów lepiej zacznij, suba na koniec sobie zostaw. Co z tego że będziesz miał ogromnego suba jeśli jego mocy nawet w 1/4 nie wykorzystasz. W kinie korekcję zrobisz i też go wyciszy i hmmm....najlepiej jak byś go miał w domu na testy.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
To jest półka wyżej ... właśnie noszę się z zamiarem sprzedania Velodyne EQ Max 12

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Jaka cena z ciekawości, możesz na pwr napisać jak coś.
Ja może E12F na te Velodyne bym zmienił bo duże pozytywy słyszałem o EQ max12.
Dziwie się że pogonić chcesz je.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Kolega Lolek126 ma tego suba, napisz do niego i zapytaj.


Ile chcą za tego suba?
Posłuchaj jeszcze Klipsch r 12 sw, nowe po 1200.
Za tego velo spl 1200 chcą obecnie 7500 -8500zl, dolar poszedł w górę i się chora cena zrobiła. Ja jak swojego velodyne eq-max12 kupowałem był do wyrwania za 7tys. ..
 
O jest i Bipo :) wolny czas i proszę obecnoś na forum. Wzorowy tata ;)
Bipo szybkie pytanie. Epson żutnik do 2600zł i ekran 130" do 700zl to czy to coś z tego będzie u mnie???

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
O jest i Bipo :) wolny czas i proszę obecnoś na forum. Wzorowy tata ;)
Bipo szybkie pytanie. Epson żutnik do 2600zł i ekran 130" do 700zl to czy to coś z tego będzie u mnie???

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
Cześć Panowie, mały śpi to można zajrzeć co u Was słychać..:grin:

Odnośnie projektora to w tej cenie nie wchodził bym w tanie projektory 3LCD a bardziej sklanilbym się w technologię DLP.***Oferuje ona bowiem dużo lepszy kontrast, który jest daleko poza zasięgiem tanich projektorów 3 LCD), dostarczając przy tym świetną ostrość obrazu (wysoki współczynnik wypełnienia piksela) i szybki czas reakcji (co sprawdzi się np. przy grach i dynamicznych scenach). Dlatego moim zdaniem w tej cenie polecałbym BenQ 1070 który będzie dla Ciebie świetnym wyborem a nie pakował bym się w epsony (jak epson to tylko wysoka półka min. 9200/9300). Z BENQ miałem do czynienia i to zarówno w filmach jak i w grach i jak dla mnie w swojej cenie nie ma konkurencji.
Jeśli chodzi o ekran, to w tej cenie kupisz cerate i kupę z nią związanych problemow. Lepiej kup dobra farbę, pomaluj na ścianie ekran i w około czarna ramkę. Będzie to zdecydowanie lepsze posunięcie niż wywalić kase na pseudo ekran . :eek:k:
Przy szerokości powyżej 2.8m ekranu zalecam napinacze jeśli ma to być rozwijany, jeśli chcesz stały malujesz jeszcze np.płytę/ścianę. Nie piszmy tutaj bo to inny temat.
 
Ostatnia edycja:
To jak wymienasz to od Frontów lepiej zacznij, suba na koniec sobie zostaw. Co z tego że będziesz miał ogromnego suba jeśli jego mocy nawet w 1/4 nie wykorzystasz. W kinie korekcję zrobisz i też go wyciszy i hmmm....najlepiej jak byś go miał w domu na testy.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

No właśnie. Ta korekcja to taka lipa trochę. Bo po co niewiadomo jaki Subwoofer, czy kolumny, jak i tak po korekcji zostaną wyciszenie.

Wczoraj obejrzałem trzy filmy i non stop ustawienia i do dzieła. Zostawiłem tylko odległości, reszta podkręcona, jedynie central trochę skręcony. Jaki efekt?
Teraz jak są strzały, czy przelatujący helikopter, to jak bym był w centrum wojny, czy w środku w kabinie. Kule śmigały po całym pokoju. I oto chodzi. Bo po samej kalibracji, to takich efektów dźwiękowych nie było.
 
Może nie lubią się z sąsiadem i podwiesił takie byki pod sufitem co by robiły trzęsienie ziemi ;-)
Pewnie na podłodze ma jeszcze ze 4 sztuki Klipsch R-115SW :-D
 
Skoro już mowa o Klipsch i Onkyo to oto mój zestaw...składałem go 3 lata! Po kolei ... to część na raty to coś się uzbierało i tak to wygląda:)

Idzie jesień idą zmiany...:)
Wjechał Onkyo TX-NR828 prosto z UK ;-) - Dzięki Snikers89 - stan pierwsza klasa:)
Fronty zasila teraz w stereo Audiolab 8200A w kinie jako koncowka mocy, no i player MED800X3D

Powoli rozglądam się za CD :-D
 

Attachments

  • IMAG0267.jpg
    IMAG0267.jpg
    616,9 KB · Wyś: 78
  • IMAG0268.jpg
    IMAG0268.jpg
    490,2 KB · Wyś: 80
  • IMAG0272.jpg
    IMAG0272.jpg
    492,9 KB · Wyś: 98
Do góry