Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Stary, bardzo ładnie to wszystko wygląda. A wzmacniacz jest tam gdzie powinien być: niewidoczny a robotę robi!

Sent from my ZX Spectrum 48k
 
7803c946fd7f8a887538f121fa9d6582.jpg


Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka
 
Jeszcze kilka rzeczy do zrobienia kable pod tv wiszą bo AV się popsuł więc dużo kabli do tv dochodzi.
Potem będą tylko 3 i to pod listwą.
Na dodatek i tak chata się robi więc pewnie długo taki stan rzeczy się nie utrzyma
39646b3cc1fa1bc9a48fe6f5f71d4d0d.jpg
 
Jeszcze ich nie słuchałem. Na razie tylko je postawiłem i musiałem wracać do pracy :) Wieczorem posłucham. Jak się trochę nimi pobawię to będą na sprzedaż. Arie 906 to jednak trochę większe kolumny. Choć różnie to bywa. Nieraz mniejsze potrafią zaskoczyć.
 
To fakt. Widać, że jakiś Włoch nad nimi pomyślał. Zdjęcia są kiepskiej jakości. Na żywo prezentują się świetnie. Szczególnie biorąc pod uwagę cenę.
 
I co powiesz i brzmieniu? Cena trochę niższa niż moje Focale a przy zakupie w sumie nawet nie brałem ich pod uwagę...

Wczoraj trochę pograłem na nich. W sumie całkiem fajne kolumny. Mimo małych rozmiarów dzielnie u mnie zagrały. Trochę mój pokój jest dla nich za duży.

Mają bardzo spójne brzmienie. Są po cieplejszej stronie. Grają dość równo, lekko wycofana niższa średnica. Bardzo fajnie zagrały album Joe Satrianiego z 1995 roku oraz The Endless River Pink Floyd. Przy PF fajna przestrzeń i ładnie pokazały głębie. Mają pewne ograniczenie w dynamice, ale jest dobrze. Bas wspomaga się trochę pomieszczeniem. U mnie stały 35cm od tylnej ściany. Ustawie je jeszcze bliżej i zobaczę. Nadają się świetnie do spokojniejszego repertuaru. Musze jeszcze sprawdzić jak wypadną przy mocniejszym rocku.

Aha czułość podana przez producenta jest tradycyjnie zawyżona. Na pewno nie ma 90dB. Myślę, że max 86dB.

Trafiły do mnie przypadkiem bo znajomy je wypatrzył w dobrej cenie, ale jednak się rozmyślił i wziąłem na testy do siebie. Są praktycznie nowe, grały kilka godzin. Wystawie je potem w odpowiednim dziale.
 
Ostatnia edycja:
Do góry