Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Bahor, najlepsza metoda to postawić "na próbę", potem żona się przyzwyczaja i przestaje sprzęt zauważać. Ja tak przestawiłem meble w pokoju i skończyło się na remoncie salonu. ;) Adapter na komodzie też miał przeszkadzać, a stoi "na próbę" już 3 miesiące. ;)
 
Wszyscy narzekacie na te zony... po co wy sie hajtali, dla tych obiadkow i wypranych skarpet? ;)

Mnie moja "wywalila" na poddasze i mam spokoj hehhe
 
Wszyscy narzekacie na te zony... po co wy sie hajtali, dla tych obiadkow i wypranych skarpet? ;)

Mnie moja "wywalila" na poddasze i mam spokoj hehhe

Moja ma świetną figurę, był to jeden z głównych powodów.
Obiady robi średnie.

Co do ampli, to musi zostać tam gdzie jest. Później dokupię tylko inny stoliczek.
Nie mogę go położyć na szafkę rtv, gdyż niedługo będzie tam głośnik centralny. A na jedno i drugie to już w ogóle zgody nie dostanę.

:D:D
 
Miał na początku znajdować się w witrynie, :D ale tam za gorąco. A tak to nie dostałem pozwolenia na inne miejsce.
Żona skomentowała to tak: "Ciesz się, że w ogóle pozwoliłam Ci na jego kupno".
Chłopie, zdejmij lacie, załóż spodnie :)
Ampli nie wyląduje pod telewizorem, gdzie w przyszłości powinien stanąc central ;) (już się martwiłem po co amplituner kinowy :) )
A jak ma ładną figurę to wybaczamy, ale fotki prosimy z tyłu (oczywiście sprzętu, choć inne też mogą być) :D
 
Ostatnia edycja:
82bb436522_pantoflarze.jpg


a co do koleżki to przyjemnie ustrojone w jasnym kolorze :)
 
Tak, jest to white ash.
Jest to zależne od padającego światła, ale kolor bardzo podobny do mebli.

PS: ja jestem ciekaw czy Wy Pany jesteście tacy mądrzy, przy swoich zonach, czy tylko tak na forum...?!
;)
 
Do góry